XtReMe GaMeRs © It's all about the game™
NE-AM MUTAT PE http://www.xtremegamers.ro!!
XtReMe GaMeRs © It's all about the game™
NE-AM MUTAT PE http://www.xtremegamers.ro!!
XtReMe GaMeRs © It's all about the game™
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

Distribuiţi|

VREAU SU EU ADMIN VA TOG:))()

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos
AutorMesaj
jojor123
avatar

Rank: Vizitator
VREAU SU EU ADMIN VA TOG:))() Empty
MesajSubiect: VREAU SU EU ADMIN VA TOG:))() VREAU SU EU ADMIN VA TOG:))() Icon_minitimeDum Iun 02, 2013 7:50 am

Nick:Denis
Vârstă:17
Nume Real:Denis
Ore jucate:16 re si 20 min
Poti dona?:2 euro
Motiv:ajut serverul sa scape de codati,ii identific si scap de ei,am rabdare pt a urmari si pt a le face demo sau ceva...bag la vot pt schimbarea mapelor la cererea jucatorilor...
De cât timp joci pe server:de cel putin de un 1 cred
De ce credeţi că sunteţi potriviţi pentru această funcţie:am rabdarea negaesara pentru a rezolva problemele si de a avea grija de cei care injura pe server si cei care se poarta urat...
Experienţă Admin:2 ani pe css 2 pe cs 1.6
ID Messengger:alexalexutzu71
Sus In jos
H3LLBOY
Administrator
H3LLBOY

Rank: Administrator
Mesaje : 770
Varsta : 29
Localizare : Romania/Suceava
VREAU SU EU ADMIN VA TOG:))() Empty
MesajSubiect: Re: VREAU SU EU ADMIN VA TOG:))() VREAU SU EU ADMIN VA TOG:))() Icon_minitimeDum Iun 02, 2013 8:11 am

3 euro
Sus In jos
Dark One
Moderatori
Dark One

Rank: Moderatori
Mesaje : 253
Varsta : 25
Localizare : Alexandria,TR
VREAU SU EU ADMIN VA TOG:))() Empty
MesajSubiect: Re: VREAU SU EU ADMIN VA TOG:))() VREAU SU EU ADMIN VA TOG:))() Icon_minitimeDum Iun 02, 2013 8:19 am

cel mai mincinos copil,esti alex din gigafun,nu ai avut admin niciodata pe cs source poate spune oricine asta,mai ales 2 ani...ce copil ...ai pe drq 17 ani....esti clasa 9-a..tu in cls a 9-a ai 17 ani? si admin sigur 100 % nu ai avut...
Sus In jos
Sharpshooter
Sharpshooter

Rank:
Mesaje : 19
Varsta : 29
Localizare : windows\system32
VREAU SU EU ADMIN VA TOG:))() Empty
MesajSubiect: Re: VREAU SU EU ADMIN VA TOG:))() VREAU SU EU ADMIN VA TOG:))() Icon_minitimeDum Iun 02, 2013 9:11 am

Asta e o taratura de om frate, intra pe server si face pe smecheru ca cine vrea admin a intre pe serveru de war sa faca 1-1, el habar nu are de css
Sus In jos
Dark One
Moderatori
Dark One

Rank: Moderatori
Mesaje : 253
Varsta : 25
Localizare : Alexandria,TR
VREAU SU EU ADMIN VA TOG:))() Empty
MesajSubiect: Re: VREAU SU EU ADMIN VA TOG:))() VREAU SU EU ADMIN VA TOG:))() Icon_minitimeDum Iun 02, 2013 9:32 am

=)) scuze jojor cred ca te confundai sau poate ca nu..oricum nu aici se fac cererile pt admin Smile)
Sus In jos
Continut sponsorizat

Rank:
VREAU SU EU ADMIN VA TOG:))() Empty
MesajSubiect: Re: VREAU SU EU ADMIN VA TOG:))() VREAU SU EU ADMIN VA TOG:))() Icon_minitime

Sus In jos

VREAU SU EU ADMIN VA TOG:))()

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

Subiecte similare

-
t vreau admin
t Vreau admin
t vreau admin
t vreau si eu admin
t Vreau in clanul XG
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
XtReMe GaMeRs © It's all about the game™ :: Xtreme Gamers # Clanuri :: Cerere categorie clan-