XtReMe GaMeRs © It's all about the game™
NE-AM MUTAT PE http://www.xtremegamers.ro!!
XtReMe GaMeRs © It's all about the game™
NE-AM MUTAT PE http://www.xtremegamers.ro!!
XtReMe GaMeRs © It's all about the game™
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

Distribuiţi|

este inadmisibil

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos
AutorMesaj
DIAMANT
Admin Server
DIAMANT

Rank: Admin Server
Mesaje : 727
este inadmisibil Empty
MesajSubiect: este inadmisibil este inadmisibil Icon_minitimeMier Mai 08, 2013 7:05 am

nu se mai poate ca o curva ordinara sa faca ordine la noi in clan...incepand de azi malefica nu mai face parte din clan ,hellboy sa ii iei adminul si sa nu o mai vad pe curva asta pe server....intru sa joc si il intreb pe banel daca nu a luat flash si curva se ia de **** mea si imi da si mut....da cine mortii lui mata esti tu curva??? mars ca clanul xg poate sa fie si fara curve...vad ca in ultimul timp ne transformam in cel mai oribil clan . hellboy vreau masuri acum!!!!
Sus In jos
JoKeRO
avatar

Rank:
Clan :
Mesaje : 137
Varsta : 32
Localizare : peste tot
Stare de spirit : depinde de tine
este inadmisibil Empty
MesajSubiect: Re: este inadmisibil este inadmisibil Icon_minitimeMier Mai 08, 2013 8:18 am

OMG!!!!!!!!!!DIAMANT PRESEDINTE!!!! acum sincer.....nu stiu eu cum sta treaba cu malefica,dar este un joc.Nu trebuie sa va udati toti atunci cand malefica vorbeste la microfon sau sa ii faceti pe plac pentru ca e fata.COITELOR e un joc SI SE PRESUPUNE CA SUNT DREPTURI EGALE!! P.S:paste fericit ca am uitat sa zic SI blondutsa fata noua dupa forum e viata mea=)))
Sus In jos
DIAMANT
Admin Server
DIAMANT

Rank: Admin Server
Mesaje : 727
este inadmisibil Empty
MesajSubiect: Re: este inadmisibil este inadmisibil Icon_minitimeMier Mai 08, 2013 9:57 pm

da jokero dar pana la respect e cale lunga si nu permit unei mucoase sa ma ia la rost cand as putea sa-i fiu tata..daca o f...pe masa mai repede
Sus In jos
puffarinel
puffarinel

Rank:
Mesaje : 174
Varsta : 28
Localizare : la PC pe CS:S
este inadmisibil Empty
MesajSubiect: Re: este inadmisibil este inadmisibil Icon_minitimeJoi Mai 09, 2013 2:33 am

sunt de acord ! as dorii sai scoateti adminul fetei acesteia !
Sus In jos
iulyanos
iulyanos

Rank:
Mesaje : 375
este inadmisibil Empty
MesajSubiect: Re: este inadmisibil este inadmisibil Icon_minitimeVin Mai 10, 2013 6:52 am

uni fac parte din acest joc
Sus In jos
Semaka ^^
Moderatori
Semaka ^^

Rank: Moderatori
Mesaje : 38
Varsta : 26
Localizare : Deva
este inadmisibil Empty
MesajSubiect: Re: este inadmisibil este inadmisibil Icon_minitimeMier Mai 15, 2013 10:55 am

Poate nu e treaba mea, ca nu fac parte din clan, dar DIAMANT are dreptate, si asta nu o zic ca sa "fac" impresii in fata lui sau a voastra... Malefica nu stie sa admineze ! ! ! !. cand e pe server, "strica" jocul....daca injuri iti da ban, daca intrebi de ce i-a dat ban la x, iti da si tie ban, pe deasupra, ca e admin, mai si injura, asta v-o pot aproba multi jucatori de pe server...Atat am avut de zis .
Sus In jos
SN1P3R
avatar

Rank:
Mesaje : 15
Varsta : 24
Localizare : Romania/Botosani
este inadmisibil Empty
MesajSubiect: Re: este inadmisibil este inadmisibil Icon_minitimeJoi Mai 16, 2013 9:38 am

Parerea mea este aceiasi cu a lui Semaka si DIAMANT Sad
Sus In jos
Meme
Admin Server
Meme

Rank: Admin Server
Mesaje : 43
Varsta : 28
Localizare : Arad
este inadmisibil Empty
MesajSubiect: Re: este inadmisibil este inadmisibil Icon_minitimeJoi Mai 16, 2013 9:44 am

de aceiasi parere cu diamant
Sus In jos
Meme
Admin Server
Meme

Rank: Admin Server
Mesaje : 43
Varsta : 28
Localizare : Arad
este inadmisibil Empty
MesajSubiect: Re: este inadmisibil este inadmisibil Icon_minitimeJoi Mai 16, 2013 9:45 am

JoKeRO a scris:
OMG!!!!!!!!!!DIAMANT PRESEDINTE!!!! acum sincer.....nu stiu eu cum sta treaba cu malefica,dar este un joc.Nu trebuie sa va udati toti atunci cand malefica vorbeste la microfon sau sa ii faceti pe plac pentru ca e fata.COITELOR e un joc SI SE PRESUPUNE CA SUNT DREPTURI EGALE!! P.S:paste fericit ca am uitat sa zic SI blondutsa fata noua dupa forum e viata mea=)))
Blondusa are 13 sau 14 ani
Sus In jos
JoKeRO
avatar

Rank:
Clan :
Mesaje : 137
Varsta : 32
Localizare : peste tot
Stare de spirit : depinde de tine
este inadmisibil Empty
MesajSubiect: Re: este inadmisibil este inadmisibil Icon_minitimeJoi Mai 16, 2013 11:02 am

shit!! atunci....revin la corina ce sa fac..:-??
Sus In jos
WidoW
WidoW

Rank:
Mesaje : 105
Varsta : 29
este inadmisibil Empty
MesajSubiect: Re: este inadmisibil este inadmisibil Icon_minitimeVin Mai 17, 2013 1:41 am

pedo joker Smile))))
Sus In jos
Continut sponsorizat

Rank:
este inadmisibil Empty
MesajSubiect: Re: este inadmisibil este inadmisibil Icon_minitime

Sus In jos

este inadmisibil

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

Subiecte similare

-
t CINE ESTE CRAZYWOLF???
t Server Xtreme Zombie Mod este deschis cu FastDL
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
XtReMe GaMeRs © It's all about the game™ :: Xtreme Gamers # Serverele Comunitatii :: Xtreme Gamers # Public Server :: Propuneri & Sugestii-