XtReMe GaMeRs © It's all about the game™
NE-AM MUTAT PE http://www.xtremegamers.ro!!
XtReMe GaMeRs © It's all about the game™
NE-AM MUTAT PE http://www.xtremegamers.ro!!
XtReMe GaMeRs © It's all about the game™
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

Distribuiţi|

cerere unban

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos
AutorMesaj
DIAMANT
Admin Server
DIAMANT

Rank: Admin Server
Mesaje : 727
cerere unban Empty
MesajSubiect: cerere unban cerere unban Icon_minitimeLun Mai 06, 2013 5:15 am

in primul rand sarbatori fericite la toti. azi am intrat sa joc si eu un css pe serveru de xg tot jucand asa am luat cu "no zum" pe un foarte inteligent din clanul meu "adyx",sa nu-i spun prost...atunci inteligentul a zis ca ma fute in gura...eu am scris "pe mata" si surpriza ..am luat ban!!! eu propun ca adyx sa fie pedepsit ptr. comportament necivilizat fata de playeri si ptr, ca si data trecuta ma injurat de mama si de tot nemul meu... ori isi schimba atitudinea fata de noi ori poate sa plece din clan.in primul rand bah adyx noi facem echipa de war nu tu...eu eram pe server su tu cu tupeu vorbeai de war si pe mine nici nu ma bagai in seama .ei uite eu zic sa ne lasi frate ca putem si fara tine ca prea inteligent te mai tii...ori pleci de buna voie ori te dau afara!!!
Sus In jos
DIAMANT
Admin Server
DIAMANT

Rank: Admin Server
Mesaje : 727
cerere unban Empty
MesajSubiect: Re: cerere unban cerere unban Icon_minitimeLun Mai 06, 2013 5:18 am

apropo numele cu care am luat ban este zdop si zdup
Sus In jos
iulyanos
iulyanos

Rank:
Mesaje : 375
cerere unban Empty
MesajSubiect: Re: cerere unban cerere unban Icon_minitimeLun Mai 06, 2013 6:34 am

diamant nu ai ip dinamic???? nu vreu sa parasc pe nimeni , nu vreau sa creada vre unul dintre admin ceva cu el. doar atat pot spun , unii dintre admini nu se uita pe playeri nu ii intereseaza ca dau ban degeaba , alti ii spui adminului @ ...... uitate si tu pe basescu ca pare suspect . si pe ei nu iti raspund (nu toti sunt asa)

P.S nu cred ca trebuie asa de dur pedepsit ady , cred ca erai prea nervos cand ai scris.

DIAMANT E NR1!!! MERITA ADMIN
Sus In jos
DIAMANT
Admin Server
DIAMANT

Rank: Admin Server
Mesaje : 727
cerere unban Empty
MesajSubiect: Re: cerere unban cerere unban Icon_minitimeLun Mai 06, 2013 8:28 am

mai astept pareri!!
Sus In jos
GDubStep
GDubStep

Rank:
Clan : |*X.G™|
Mesaje : 188
Varsta : 29
Localizare : Moldova
Stare de spirit : Super
cerere unban Empty
MesajSubiect: Re: cerere unban cerere unban Icon_minitimeLun Mai 06, 2013 10:23 pm

pune-ti si tu numele tau, si nu injura pe nimeni. Cred ca ady si-a facut treaba pentru-ca lai jignit, cel putin daca stia nu-ti dadea ban. PAREREA MEA
Sus In jos
DIAMANT
Admin Server
DIAMANT

Rank: Admin Server
Mesaje : 727
cerere unban Empty
MesajSubiect: Re: cerere unban cerere unban Icon_minitimeMar Mai 07, 2013 9:36 am

normal tu esti unul din jegurile care zboara primul...dca nu e numele meu atunci iau ban sau daca nu e diamant pe server poti sa injuri playeri de mama bah handicapatule ...tine parerea ptr tine ca zbori cu el cu tot!!!
Sus In jos
regeneration___
Designer
regeneration___

Rank: Designer
Mesaje : 139
Varsta : 27
Localizare : Undeva unde nimeni na mai fost pana acuma
cerere unban Empty
MesajSubiect: Re: cerere unban cerere unban Icon_minitimeMar Mai 07, 2013 11:25 am

sa vedem parerea mea este ca intr-un fel a gresit si el ca a dat ban aiura "spus" normal trebuia sa-ti dee doar mute , asta cu numele nu am ce sa zic este treaba ta cu ce nume joci,
aici gresiti majoritatea adminilor cum va injura unu gata ban , dar voi "ma refer in general" normal trebuia sai dati mute la prima abatere la a doua abatere e trb voastra dar zic ca prima sa fie cu mute "merita a doua sansa" nu stiu cum procedezi tu diamant cu banurile.
Din acest punct de vedere ar trebuii sa se faca anumite regulii da regulii nu altceva care sa fie scrise ca la carte si sa fie respectate de toata lumea si daca nu sunt sa fie pedepsiti.Nu stiu cum vedeti voi asta dar eu mi-am spus parerea.

-=RESPECT=-
Sus In jos
Adrian Constantin
avatar

Rank:
Mesaje : 63
Varsta : 31
Localizare : London-Carson Road
cerere unban Empty
MesajSubiect: Re: cerere unban cerere unban Icon_minitimeMar Mai 07, 2013 1:37 pm

bine Diamant cum zici tu te am jignit da nu cred caasta e o scuza sa imi scoti din clan sau sa mi scoti adminu adica cred ca gresala aceasta o facem toti admini la nervi pentru ca nu cred ca aveti voi rabdar sa va uitati pe toti codati ,eu nu rezist,pentru ca mereu vine cate un codat prost si api incep sa urle toti ca descreerati pe server zicand ca are nu stiu cine cod si eu normal ca atunci ma uit pe el sa vad daca are cod si atunci poate il si jignesc daca in acel moment nu sunt bine dispus ..... daca ma credeti va multumesc .
Sus In jos
Blondutssa
avatar

Rank:
Mesaje : 1
Varsta : 24
Localizare : Deva
cerere unban Empty
MesajSubiect: Re: cerere unban cerere unban Icon_minitimeMar Mai 07, 2013 1:51 pm

diamant ai spus:"normal tu esti unul din jegurile care zboara primul...dca nu e numele meu atunci iau ban sau daca nu e diamant pe server poti sa injuri playeri de mama bah handicapatule ...tine parerea ptr tine ca zbori cu el cu tot!!!" dar tu ai cerut mai multe pareri:|
Sus In jos
DIAMANT
Admin Server
DIAMANT

Rank: Admin Server
Mesaje : 727
cerere unban Empty
MesajSubiect: Re: cerere unban cerere unban Icon_minitimeMar Mai 07, 2013 10:30 pm

adyx ai vrut admin...atunci fati treba de admin daca nu ai rabdare fa ca mine refuza adminul si nu o sa mai ai dureri de cap....eu pun pariu cu oricine ca 80 % din adminii de pe server nu stiu sa-l administreze..nu dau nume. daca ati vrut admin atunci facetiva treaba daca nu lasati pe altii.
Sus In jos
Adrian Constantin
avatar

Rank:
Mesaje : 63
Varsta : 31
Localizare : London-Carson Road
cerere unban Empty
MesajSubiect: Re: cerere unban cerere unban Icon_minitimeMier Mai 08, 2013 12:02 am

Sper sa ma inteleaga celanti embri ca cu tine nu poot sa vorbesc ...
Sus In jos
Ralluca
Ralluca

Rank:
Mesaje : 65
Varsta : 25
Localizare : Valcea
cerere unban Empty
MesajSubiect: Re: cerere unban cerere unban Icon_minitimeVin Mai 10, 2013 9:07 am

Hm nush ce sa zik.....adik diamante,si tu cand gaseai un codat tin minte ca il injurai si apoi ii dadeai ban:| din cate stiu eu nu ii verifikai pe toti.Iar unii care te jigneau pe tine le dadeai direct ban. In plus ar trebui sa tii cont si de faptul ca poate ady nu era in toane foarte bune atunci
Sus In jos
Continut sponsorizat

Rank:
cerere unban Empty
MesajSubiect: Re: cerere unban cerere unban Icon_minitime

Sus In jos

cerere unban

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

Subiecte similare

-
t Cerere unban
t Cerere Unban :|
t Cerere UNBAN
t Cerere unban
t CERERE UNBAN
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
XtReMe GaMeRs © It's all about the game™ :: Xtreme Gamers # Serverele Comunitatii :: Xtreme Gamers # Public Server :: Ban & UnBan-