XtReMe GaMeRs © It's all about the game™
NE-AM MUTAT PE http://www.xtremegamers.ro!!
XtReMe GaMeRs © It's all about the game™
NE-AM MUTAT PE http://www.xtremegamers.ro!!
XtReMe GaMeRs © It's all about the game™
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

Distribuiţi|

TOP 10 Players luna APRILIE

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos
AutorMesaj
Gaby
Administrator
Gaby

Rank: Administrator
Mesaje : 425
Varsta : 27
Localizare : Buzau
Stare de spirit : Buna:D
TOP 10 Players luna APRILIE Empty
MesajSubiect: TOP 10 Players luna APRILIE TOP 10 Players luna APRILIE Icon_minitimeMier Mai 01, 2013 2:13 pm

Clasament Final Luna Aprilie:
1 eG^ - Eff3cT
2 B-Better # waRhammeR
3 puffarinel
4 2rep | ?
5 |*X.G™¹|iulyanos
6 eG^ - Bloo
7 S[t]ick M[a]n
8 B-Better # MyTrUtZ
9 Sly ^.^
10|Đ√L¹²³|๖ۣۜǺйĐяέ

Sus In jos
grosucipi
grosucipi

Rank:
Mesaje : 40
Varsta : 31
Localizare : Pechea-Galati
TOP 10 Players luna APRILIE Empty
MesajSubiect: Re: TOP 10 Players luna APRILIE TOP 10 Players luna APRILIE Icon_minitimeMier Mai 01, 2013 9:07 pm

Felicitari EffecT :* .Esti de al meu Smile))
Sus In jos
B-Better # waRhammeR
B-Better # waRhammeR

Rank:
Mesaje : 109
Varsta : 28
Localizare : Cluj-Napoca
TOP 10 Players luna APRILIE Empty
MesajSubiect: Re: TOP 10 Players luna APRILIE TOP 10 Players luna APRILIE Icon_minitimeMier Mai 01, 2013 9:48 pm

Da frate..marti seara aproape de ora 12 stiu ca pufarinel era primu si dupaia eu..la ora 00:00 de 1 mai eram pe svr ,efect era pe locu 3..macar daca ati pus topu ala punetil corect..oricum locu 1 era pufarinel,tineo tot asa pufarinel bv Wink
Sus In jos
Gaby
Administrator
Gaby

Rank: Administrator
Mesaje : 425
Varsta : 27
Localizare : Buzau
Stare de spirit : Buna:D
TOP 10 Players luna APRILIE Empty
MesajSubiect: Re: TOP 10 Players luna APRILIE TOP 10 Players luna APRILIE Icon_minitimeMier Mai 01, 2013 10:29 pm

BA POZA A FOST FACUTA IERI DIMINEATA PERSONAL DE MINE;) NU MAI COMENTATI DEGEABA
Sus In jos
MIeZz
Moderatori
MIeZz

Rank: Moderatori
Mesaje : 69
Varsta : 28
Localizare : Galati
TOP 10 Players luna APRILIE Empty
MesajSubiect: Re: TOP 10 Players luna APRILIE TOP 10 Players luna APRILIE Icon_minitimeJoi Mai 02, 2013 12:03 am

Bine Eff3cT :* cheers !!
Sus In jos
SorinVlad
SorinVlad

Rank:
Mesaje : 35
Varsta : 29
Localizare : Galati
TOP 10 Players luna APRILIE Empty
MesajSubiect: Re: TOP 10 Players luna APRILIE TOP 10 Players luna APRILIE Icon_minitimeJoi Mai 02, 2013 12:24 am

ma waR jucati si voi zi de zi voi intrati din an in paste si vreti sa fiti in top Razz Smile)Smile) huuuuuu nas putea Smile))))))
lol! lol! Twisted Evil
Sus In jos
puffarinel
puffarinel

Rank:
Mesaje : 174
Varsta : 28
Localizare : la PC pe CS:S
TOP 10 Players luna APRILIE Empty
MesajSubiect: Re: TOP 10 Players luna APRILIE TOP 10 Players luna APRILIE Icon_minitimeJoi Mai 02, 2013 1:15 am

ati avut noroc ca eu nu mam mai jucat 3 zile .... si cum a spus warhamer confused ......in fine felicitari , eu nu mam mai jucat pt rank pentru ca am aflat ca nu aveam nici o miza =)) luna mai o joc pentru distractie !!!!!!! va las pe voi sa faceti ce vreti in top ca nu ma mai intereseaza
Sus In jos
puffarinel
puffarinel

Rank:
Mesaje : 174
Varsta : 28
Localizare : la PC pe CS:S
TOP 10 Players luna APRILIE Empty
MesajSubiect: Re: TOP 10 Players luna APRILIE TOP 10 Players luna APRILIE Icon_minitimeJoi Mai 02, 2013 1:17 am

SI IN 1 MAI LA ORA 00:00 EU ERAM PE LOCUL 1 =))
Sus In jos
SorinVlad
SorinVlad

Rank:
Mesaje : 35
Varsta : 29
Localizare : Galati
TOP 10 Players luna APRILIE Empty
MesajSubiect: Re: TOP 10 Players luna APRILIE TOP 10 Players luna APRILIE Icon_minitimeJoi Mai 02, 2013 3:04 am

minti dute dracu ca nu erai intrat ca am fost intrat pe servar de la 11 pana la 2 si nai fost on deloc minti Razz lol! lol! lol! lol! : lol! lol! lol!: eram cu bloo si faceam lame atat Twisted Evil
Sus In jos
Gaby
Administrator
Gaby

Rank: Administrator
Mesaje : 425
Varsta : 27
Localizare : Buzau
Stare de spirit : Buna:D
TOP 10 Players luna APRILIE Empty
MesajSubiect: Re: TOP 10 Players luna APRILIE TOP 10 Players luna APRILIE Icon_minitimeJoi Mai 02, 2013 4:23 am

poza nu se face noaptea la 12 cand vi se scoala voua Smile nu mai comentati atata poza a fost facuta dimineata la ora 6 Wink asa ca jet
Sus In jos
puffarinel
puffarinel

Rank:
Mesaje : 174
Varsta : 28
Localizare : la PC pe CS:S
TOP 10 Players luna APRILIE Empty
MesajSubiect: Re: TOP 10 Players luna APRILIE TOP 10 Players luna APRILIE Icon_minitimeJoi Mai 02, 2013 4:34 am

ma doare-n cur de rankul vostru =))
Sus In jos
puffarinel
puffarinel

Rank:
Mesaje : 174
Varsta : 28
Localizare : la PC pe CS:S
TOP 10 Players luna APRILIE Empty
MesajSubiect: Re: TOP 10 Players luna APRILIE TOP 10 Players luna APRILIE Icon_minitimeJoi Mai 02, 2013 4:46 am

aaa deci ai stat cu bloo el a stat afk si ai facut rank ca un las =))))))))))))))
Sus In jos
Gaby
Administrator
Gaby

Rank: Administrator
Mesaje : 425
Varsta : 27
Localizare : Buzau
Stare de spirit : Buna:D
TOP 10 Players luna APRILIE Empty
MesajSubiect: Re: TOP 10 Players luna APRILIE TOP 10 Players luna APRILIE Icon_minitimeJoi Mai 02, 2013 4:48 am

ba puffarinele taci in p.. de lesinat. sa te doara in pl de tn de cat de prost esti nu de ranku nostru
Sus In jos
puffarinel
puffarinel

Rank:
Mesaje : 174
Varsta : 28
Localizare : la PC pe CS:S
TOP 10 Players luna APRILIE Empty
MesajSubiect: Re: TOP 10 Players luna APRILIE TOP 10 Players luna APRILIE Icon_minitimeJoi Mai 02, 2013 6:47 am

terminate ma omule ca eu am terminat ,nu te mai apuca de injuraturi daca nu vrei sa ne certam
Sus In jos
SorinVlad
SorinVlad

Rank:
Mesaje : 35
Varsta : 29
Localizare : Galati
TOP 10 Players luna APRILIE Empty
MesajSubiect: Re: TOP 10 Players luna APRILIE TOP 10 Players luna APRILIE Icon_minitimeJoi Mai 02, 2013 10:39 am

bai but am jucat numai eu cu bloo fraiere nu a stat bloo afk da tu esti prea dobitoc sa intelegi ceva asa esti tu mai inapoiat ce sa faci Smile)Smile)
Sus In jos
Gaby
Administrator
Gaby

Rank: Administrator
Mesaje : 425
Varsta : 27
Localizare : Buzau
Stare de spirit : Buna:D
TOP 10 Players luna APRILIE Empty
MesajSubiect: Re: TOP 10 Players luna APRILIE TOP 10 Players luna APRILIE Icon_minitimeJoi Mai 02, 2013 11:51 am

eu nu vreau sa ne certam sau tu Smile) vezi ca nu tu esti in avantaj aici;d
Sus In jos
B-Better # waRhammeR
B-Better # waRhammeR

Rank:
Mesaje : 109
Varsta : 28
Localizare : Cluj-Napoca
TOP 10 Players luna APRILIE Empty
MesajSubiect: Re: TOP 10 Players luna APRILIE TOP 10 Players luna APRILIE Icon_minitimeJoi Mai 02, 2013 12:16 pm

baaa topu se reseteaza de 1 mai adica ora 00:00 nu cu 10 ore mai tarziu decat trb,si effect tu ai ajuns in top ca,cand nu jucai bine rpd iti schinmbai numele ...ne-ai vazut pe mn si pe pufarinel sa ne schimbam numele cand nu jucam asa bine ..?credema ca daca noi 2 jucam serios erai in cel mai bun caz pe locu 3..si is 100% sigur ca in data de 1 mai nu tu ai fost pe locu 1.. Wink De 1 iunie sa mai asteptati inca cateva zile in plus ca sa pot si eu sa fiu pe locu 1 si dupaia sa faceti poza..ok ? =]]
Sus In jos
Ursus
Moderatori
Ursus

Rank: Moderatori
Mesaje : 86
Varsta : 31
Localizare : Italia,La Spezia
TOP 10 Players luna APRILIE Empty
MesajSubiect: Re: TOP 10 Players luna APRILIE TOP 10 Players luna APRILIE Icon_minitimeJoi Mai 02, 2013 12:42 pm

eu cred ca daca tu ai juca corect nici in top 50 nu ai fii asa ca , gura mica Razz

p.s effect nu si-a schimbat numele:P
Sus In jos
SorinVlad
SorinVlad

Rank:
Mesaje : 35
Varsta : 29
Localizare : Galati
TOP 10 Players luna APRILIE Empty
MesajSubiect: Re: TOP 10 Players luna APRILIE TOP 10 Players luna APRILIE Icon_minitimeJoi Mai 02, 2013 12:50 pm

Bai asta cu gura mare
1 ) Eu nu schimb numele cand nu fac fraguri
2 ) Dute dracu ca esti prost
3 ) Chiar voi va schimbati numele mai ales pufarinel
4 ) Taci dracu ca am fost pe primu loc pe 1 mai asa ca gura mica
5 ) Topul a fost pus corect
Asa ca waR taci din gura nu-ti convine? nu mai juca mi se rupe mie de ranku tau Smile)

Cool Cool Cool Cool Cool
Sus In jos
B-Better # waRhammeR
B-Better # waRhammeR

Rank:
Mesaje : 109
Varsta : 28
Localizare : Cluj-Napoca
TOP 10 Players luna APRILIE Empty
MesajSubiect: Re: TOP 10 Players luna APRILIE TOP 10 Players luna APRILIE Icon_minitimeJoi Mai 02, 2013 12:58 pm

1) Am vazut de multe ori ca tiai schimbat numele.
2) Nu te-am jignit asa ca nu ma jigni nici tu.
3) Nu mi-am schimbat numele de cand joc pt rank
4) a)Chiar de 1 Mai seara nu ai fost. b)vad ca ai emotii cand vorbesti cu mn si nu mai sti sa scri.
5) -

Daca joc la top calumea si imi schimb numele ca si tn credema ca nu mai apuci tu locu 1 pe svr si is multi care te pot intrece pe tn stai linistit Wink
Sus In jos
B-Better # waRhammeR
B-Better # waRhammeR

Rank:
Mesaje : 109
Varsta : 28
Localizare : Cluj-Napoca
TOP 10 Players luna APRILIE Empty
MesajSubiect: Re: TOP 10 Players luna APRILIE TOP 10 Players luna APRILIE Icon_minitimeJoi Mai 02, 2013 1:01 pm

Apropo eG facem un war ? ca n-am mai facut un antrenament astia din BB de mult timp..
Sus In jos
Continut sponsorizat

Rank:
TOP 10 Players luna APRILIE Empty
MesajSubiect: Re: TOP 10 Players luna APRILIE TOP 10 Players luna APRILIE Icon_minitime

Sus In jos

TOP 10 Players luna APRILIE

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

Subiecte similare

-
t Concurs Luna Aprilie
t TOP 10 Players luna MARTIE.
t Model Inscriere Concurs Aprilie
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
XtReMe GaMeRs © It's all about the game™ :: Xtreme Gamers # Serverele Comunitatii :: Xtreme Gamers # Public Server :: Top 10 Players-