XtReMe GaMeRs © It's all about the game™
NE-AM MUTAT PE http://www.xtremegamers.ro!!
XtReMe GaMeRs © It's all about the game™
NE-AM MUTAT PE http://www.xtremegamers.ro!!
XtReMe GaMeRs © It's all about the game™
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

Distribuiţi|

Reclamatie Malefica

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos
AutorMesaj
CosmiN. PerfecT
Moderatori
CosmiN. PerfecT

Rank: Moderatori
Clan : RO|SRI|
Mesaje : 37
Varsta : 26
Localizare : May mult ca perfect :x
Stare de spirit : Dornyc de css :)
Reclamatie Malefica Empty
MesajSubiect: Reclamatie Malefica Reclamatie Malefica Icon_minitimeMar Apr 30, 2013 1:53 pm

Nick: |TDG|GHOST#Legenda
Admin Reclamat/Jucator Reclamat: Malefica
Harta: de_piramidecss
Data / Ora: 30.04.2013 | ORA:00:20
Motiv:NU AM INTELES DC PROBABIL CA VB LA MICROFON !!!!!!
Dovada: (ADMIN) |*X.G.|Lady|Malefica.: muted player |*ŤĐĜ™¹²³|Ghost#Legenda for 1440 minutes
Alte specificatii: Acest presupus admin "sefa a serverului" cum se considera ea face mereu abuz de admin........De ex: Vvaly o omora cu awp mereu iar ea a dat restrict 0 pe echipa !!!!!!!!
Sus In jos
puffarinel
puffarinel

Rank:
Mesaje : 174
Varsta : 28
Localizare : la PC pe CS:S
Reclamatie Malefica Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Malefica Reclamatie Malefica Icon_minitimeMar Apr 30, 2013 2:20 pm

iti spun eu de ce .... 1 . Vorbesti prea mult la microfon 2 .Esti un copil de 10 ani , nu cred eu ca ai 16 ani dar in fine 3. Uneori enervezi admini , si playeri...incearca sa nu mai vorbesti asa mult .. AM FOST ACOLO ! si faza cu vvaly, ce esti avocatul lui ? daca pe el nu l-a deranjat ce te bagi ... e doar un joc de distractie , nu poti sa te abtii cateva minute sa nu te joci cu microfonul ala si sa lasi playeri sa joace ? Rolling Eyes
Sus In jos
WidoW
WidoW

Rank:
Mesaje : 105
Varsta : 29
Reclamatie Malefica Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Malefica Reclamatie Malefica Icon_minitimeMar Apr 30, 2013 2:26 pm

Daca deranjezi lumea , primesti mut de la admin o un numar de minute care ii vine la mana , gandeste-te ca se opreste din timpul jocului pentru tine . La faza cu awp propun sa fie permis intotdeauna MACAR unul pe echipa , in afara de 2000 sau cazuri speciale in care sa fie restrictionat.
Sus In jos
Vvaly96
Vvaly96

Rank:
Mesaje : 85
Varsta : 28
Localizare : Focsani
Reclamatie Malefica Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Malefica Reclamatie Malefica Icon_minitimeMier Mai 01, 2013 7:13 am

nu m-a deranjat cu nimic faptul ca Malefica a pus restrict la awp....eram cam enervant:)))....oriqm...se vede ca esti un copil bai Legenda. Nu isi avea rostul sa ma bagi pe mine in discutie atata timp cat pe mine nu m-a deranjat.....sa stii ca iti meriti mute. ti-ai pierdut timpul aiurea facand acest topic:)))
Sus In jos
CosmiN. PerfecT
Moderatori
CosmiN. PerfecT

Rank: Moderatori
Clan : RO|SRI|
Mesaje : 37
Varsta : 26
Localizare : May mult ca perfect :x
Stare de spirit : Dornyc de css :)
Reclamatie Malefica Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Malefica Reclamatie Malefica Icon_minitimeMier Mai 01, 2013 8:05 am

Nu mai am mute !!!!!!! Savantule
Sus In jos
Vvaly96
Vvaly96

Rank:
Mesaje : 85
Varsta : 28
Localizare : Focsani
Reclamatie Malefica Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Malefica Reclamatie Malefica Icon_minitimeMier Mai 01, 2013 11:05 am

esti cam tupeist de felul tau...
Sus In jos
CosmiN. PerfecT
Moderatori
CosmiN. PerfecT

Rank: Moderatori
Clan : RO|SRI|
Mesaje : 37
Varsta : 26
Localizare : May mult ca perfect :x
Stare de spirit : Dornyc de css :)
Reclamatie Malefica Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Malefica Reclamatie Malefica Icon_minitimeMier Mai 01, 2013 10:59 pm

Un pik Wink
Sus In jos
WidoW
WidoW

Rank:
Mesaje : 105
Varsta : 29
Reclamatie Malefica Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Malefica Reclamatie Malefica Icon_minitimeJoi Mai 02, 2013 4:18 am

tupeistii nu fac multi purici aici
Sus In jos
Continut sponsorizat

Rank:
Reclamatie Malefica Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Malefica Reclamatie Malefica Icon_minitime

Sus In jos

Reclamatie Malefica

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

Subiecte similare

-
t Reclamatie Malefica
t Reclamatie Crazy si Malefica
t REclamatie Al3cs
t Lady Malefica isi face de cap
t Reclamatie Crazyness
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
XtReMe GaMeRs © It's all about the game™ :: Xtreme Gamers # Serverele Comunitatii :: Xtreme Gamers # Public Server :: Plangeri Admini / PLayeri-