XtReMe GaMeRs © It's all about the game™
NE-AM MUTAT PE http://www.xtremegamers.ro!!
XtReMe GaMeRs © It's all about the game™
NE-AM MUTAT PE http://www.xtremegamers.ro!!
XtReMe GaMeRs © It's all about the game™
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

Distribuiţi|

Aruncati o privire va rog frumos....

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos
AutorMesaj
|XG™|L̵a̷d̴y̴º|Malefica.
|XG™|L̵a̷d̴y̴º|Malefica.

Rank:
Mesaje : 93
Varsta : 33
Localizare : Constanta
Aruncati o privire va rog frumos.... Empty
MesajSubiect: Aruncati o privire va rog frumos.... Aruncati o privire va rog frumos.... Icon_minitimeMar Apr 02, 2013 4:27 pm

Omul asta este in top 10 pe steam.... Eu zic ca e posibil sa fie un player bun..... Nu ati vrea sa incercam ceva? Smile



1.Numele CSS: AraZeL
2.IP sau STEAM ID: STEAM_0:0:171972536
3.Numele adminului care v-a banat: nu stiu
4.Motiv (motiv-ul ptr care a-ti luat ban): nu mi s-a afisat niciun mesaj cu motivul pt care am luat, probabil am fost acuzat de cod, insa nu umblu cu asa ceva, sunt un jucator profesionist, cine nu ma crede sa ma adauge pe steam la prieteni si facem meciuri acolo sa demonstrez, joc pe srv non-steam de distractie nu sa folosesc coduri, daca am scoruri bune nu e neaparat sa am si cod, am skill in sange, wall in casti si aim in mouse pt cei care ma inteleg ) .
Sus In jos
AraZeL
AraZeL

Rank:
Mesaje : 8
Varsta : 30
Localizare : Brasov
Aruncati o privire va rog frumos.... Empty
MesajSubiect: Re: Aruncati o privire va rog frumos.... Aruncati o privire va rog frumos.... Icon_minitimeDum Apr 07, 2013 11:11 pm

Scuze ca ma bag.. Si?, a-ti reusit acel ceva ce l-ati incercat? Smile
Momentan joc cu alt nume desi am zis ca nu mai joc, o fac pentru cei ce ma inteleg si ma recunosc asa cum joc eu, unii si-au dat seama de noul nick , nu dau nume Razz .Nu sunt eu cel mai bun de pe server dar in top10 tind sa cred ca am si eu un loc, la fel ca orice jucator fiecare are momentele lui bun si mai putin bune sa nu uitam asta, imi pare rau mie ca in acele momente bune eram acuzat de cod. Deci, ce voiam eu sa punctez prin asta: daca voi fi lasat sa mai joc in continuare sub acel nick o voi face, daca prezenta mea pe acest server nu e dorita, i-mi voi cauta altul.
Multam.
Sus In jos

Aruncati o privire va rog frumos....

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

Subiecte similare

-
t CEVA FRUMOS !
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
XtReMe GaMeRs © It's all about the game™ :: Xtreme Gamers # Serverele Comunitatii :: Xtreme Gamers # Public Server :: Ban & UnBan-