XtReMe GaMeRs © It's all about the game™
NE-AM MUTAT PE http://www.xtremegamers.ro!!
XtReMe GaMeRs © It's all about the game™
NE-AM MUTAT PE http://www.xtremegamers.ro!!
XtReMe GaMeRs © It's all about the game™
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

Distribuiţi|

Parerea lui Skipper(Sper sa apreciati)

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos
AutorMesaj
SkIpPeR
Moderatori
SkIpPeR

Rank: Moderatori
Mesaje : 556
Varsta : 27
Localizare : Moldova
Parerea lui Skipper(Sper sa apreciati) Empty
MesajSubiect: Parerea lui Skipper(Sper sa apreciati) Parerea lui Skipper(Sper sa apreciati) Icon_minitimeSam Mar 23, 2013 1:04 pm

Sall all,am decis sa ma dau si eu cu parerea.
Ma gandeam ca poate deja e timpul sa facem niste mix Gr1 vs Gr2 si Gr2 vs Gr3
Si dupa sa se aleaga cei mai buni jucatori pentru war ...
Sa se decida echipa de war (Nu Doar liga 1 - da chiar si cei din liga 2 sau 3 sa fie inscrisi in Gr war)
De facut doar o anumita echipa pentru war...
Sus In jos
GDubStep
GDubStep

Rank:
Clan : |*X.G™|
Mesaje : 188
Varsta : 29
Localizare : Moldova
Stare de spirit : Super
Parerea lui Skipper(Sper sa apreciati) Empty
MesajSubiect: Re: Parerea lui Skipper(Sper sa apreciati) Parerea lui Skipper(Sper sa apreciati) Icon_minitimeSam Mar 23, 2013 1:09 pm

O sugestie buna. Parerea mea
Sus In jos
WidoW
WidoW

Rank:
Mesaje : 105
Varsta : 29
Parerea lui Skipper(Sper sa apreciati) Empty
MesajSubiect: Re: Parerea lui Skipper(Sper sa apreciati) Parerea lui Skipper(Sper sa apreciati) Icon_minitimeSam Mar 23, 2013 4:01 pm

echipa de war de obicei se formeaza din cine e disponibil la acel moment din cate am vazut eu
Sus In jos
DIAMANT
Admin Server
DIAMANT

Rank: Admin Server
Mesaje : 727
Parerea lui Skipper(Sper sa apreciati) Empty
MesajSubiect: Re: Parerea lui Skipper(Sper sa apreciati) Parerea lui Skipper(Sper sa apreciati) Icon_minitimeSam Mar 23, 2013 9:46 pm

AI VAZUT CE TIA SCRIS ...echipa de war se formeaza de obicei din cei prezenti...bineinteles depinde si de adversar...la noi in clan cred ca majoritatea au participat la un war..
Sus In jos
SkIpPeR
Moderatori
SkIpPeR

Rank: Moderatori
Mesaje : 556
Varsta : 27
Localizare : Moldova
Parerea lui Skipper(Sper sa apreciati) Empty
MesajSubiect: Re: Parerea lui Skipper(Sper sa apreciati) Parerea lui Skipper(Sper sa apreciati) Icon_minitimeDum Mar 24, 2013 1:02 am

WidoW a scris:
echipa de war de obicei se formeaza din cine e disponibil la acel moment din cate am vazut eu
Ba oare dece pierdem de la b-better?(iti zic eu raspunsul)
Deoarece nu avem o echipa stabila de war care sa fie antrenata anumit pentru war...
Ca nu toti pot sa joace la war asa cum joc pe public...
La war gandesti altfel,dar pe public dor dupa fraguri fugiti.|||
Si nu mai sunt b-better asa de puternici cum cred unii...
Sus In jos
Vvaly96
Vvaly96

Rank:
Mesaje : 85
Varsta : 28
Localizare : Focsani
Parerea lui Skipper(Sper sa apreciati) Empty
MesajSubiect: Re: Parerea lui Skipper(Sper sa apreciati) Parerea lui Skipper(Sper sa apreciati) Icon_minitimeDum Mar 24, 2013 1:10 am

Si eu cred ca ar trebui sa facem niste antrenamente....dar sa fie toti membrii prezenti, chiar si grupa fetelor...pana la urma toti suntem in acest clan si trebuie sa fim uniti...Buna idee Skipper...dar acum sa vedem ce zic si ceilalti membrii ai clanului...asta a fost parerea mea despre acest topic...
Sus In jos
iulyanos
iulyanos

Rank:
Mesaje : 375
Parerea lui Skipper(Sper sa apreciati) Empty
MesajSubiect: Re: Parerea lui Skipper(Sper sa apreciati) Parerea lui Skipper(Sper sa apreciati) Icon_minitimeDum Mar 24, 2013 1:15 am

Sa se organizeze mix-uri intre grupe e o idee buna . dar sa se faca o echipa de warr nu e cum gandesti tu (spre ex in seara asta avem warr si esti in echipa si nu poti sa vii si mai lipsesc inca 2 , ce facem ??? ). daca se face o echipa de warr(5+2 rezerve) ceilalti ce fac ,cand participa si ei???


PS. parerea lui widow e mai buna, si se aleg cei mai buni
Sus In jos
Gaby
Administrator
Gaby

Rank: Administrator
Mesaje : 425
Varsta : 27
Localizare : Buzau
Stare de spirit : Buna:D
Parerea lui Skipper(Sper sa apreciati) Empty
MesajSubiect: Re: Parerea lui Skipper(Sper sa apreciati) Parerea lui Skipper(Sper sa apreciati) Icon_minitimeDum Mar 24, 2013 3:18 am

BA TOTI SPUNETI BUNA IDEE , EXTRAORDINARA IDEE , ETC... DAR CAND VREM SA ORGANIZAM MIXURI,ANTRENAMENTE NU E NIMENI DISPONIBIL.... VOI VORBII CU CRYSYS SA ORGANIZAM ASTAZI SEARA NISTE ANTRENAMENTE . SA VAD EU CATI VETI VENII..
Sus In jos
Gaby
Administrator
Gaby

Rank: Administrator
Mesaje : 425
Varsta : 27
Localizare : Buzau
Stare de spirit : Buna:D
Parerea lui Skipper(Sper sa apreciati) Empty
MesajSubiect: Re: Parerea lui Skipper(Sper sa apreciati) Parerea lui Skipper(Sper sa apreciati) Icon_minitimeDum Mar 24, 2013 3:22 am

Si ideea cu echipa de war ...se cam stie echipa de war..dar cand lipsesc 2 sau 3 ce se intampla??? Nu trebuie si ceilalti sa fie pregatiti? Vom incerca mai multe formule si vom vedea care sunt cele mai bune. Voi incerca sa aduc cat mai multe fete in grupa Lady pentru a face propria lor echipa de war si cu putin antrenament vor ajunge la un nivel destul de inalt:).
Sus In jos
Armagheddon
Administrator
Armagheddon

Rank: Administrator
Mesaje : 162
Varsta : 29
Localizare : cstrike/cfg
Parerea lui Skipper(Sper sa apreciati) Empty
MesajSubiect: Re: Parerea lui Skipper(Sper sa apreciati) Parerea lui Skipper(Sper sa apreciati) Icon_minitimeDum Mar 24, 2013 3:25 am

facem un mix in seara asta? Very Happy
Sus In jos
Gaby
Administrator
Gaby

Rank: Administrator
Mesaje : 425
Varsta : 27
Localizare : Buzau
Stare de spirit : Buna:D
Parerea lui Skipper(Sper sa apreciati) Empty
MesajSubiect: Re: Parerea lui Skipper(Sper sa apreciati) Parerea lui Skipper(Sper sa apreciati) Icon_minitimeDum Mar 24, 2013 3:29 am

Da Armaghedon voi vorbii cu Crysys si vom face un mix cu toti membrii XG
Sus In jos
Ralluca
Ralluca

Rank:
Mesaje : 65
Varsta : 25
Localizare : Valcea
Parerea lui Skipper(Sper sa apreciati) Empty
MesajSubiect: Re: Parerea lui Skipper(Sper sa apreciati) Parerea lui Skipper(Sper sa apreciati) Icon_minitimeDum Mar 24, 2013 7:56 am

Si cu fetele Gaby?
Sus In jos
DIAMANT
Admin Server
DIAMANT

Rank: Admin Server
Mesaje : 727
Parerea lui Skipper(Sper sa apreciati) Empty
MesajSubiect: Re: Parerea lui Skipper(Sper sa apreciati) Parerea lui Skipper(Sper sa apreciati) Icon_minitimeDum Mar 24, 2013 8:40 am

uite cum facem am vb cu hellboy si facem grupele intre ele daca pierdeti va retrogradam si tot asa...de acord??
Sus In jos
Continut sponsorizat

Rank:
Parerea lui Skipper(Sper sa apreciati) Empty
MesajSubiect: Re: Parerea lui Skipper(Sper sa apreciati) Parerea lui Skipper(Sper sa apreciati) Icon_minitime

Sus In jos

Parerea lui Skipper(Sper sa apreciati)

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

Subiecte similare

-
t SkIpPeR
t By Skipper ;)
t Skipper
t Skipper
t Cerere Skipper
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
XtReMe GaMeRs © It's all about the game™ :: Xtreme Gamers # Timp Liber :: Discutii libere-