XtReMe GaMeRs © It's all about the game™
NE-AM MUTAT PE http://www.xtremegamers.ro!!
XtReMe GaMeRs © It's all about the game™
NE-AM MUTAT PE http://www.xtremegamers.ro!!
XtReMe GaMeRs © It's all about the game™
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

Distribuiţi|

PREA MULTE BANURI DATE PE DEGEABA

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos
AutorMesaj
Gaby
Administrator
Gaby

Rank: Administrator
Mesaje : 425
Varsta : 27
Localizare : Buzau
Stare de spirit : Buna:D
PREA MULTE BANURI DATE PE DEGEABA Empty
MesajSubiect: PREA MULTE BANURI DATE PE DEGEABA PREA MULTE BANURI DATE PE DEGEABA Icon_minitimeMier Mar 13, 2013 5:41 am

Nu credeti ca se exagereaza cu banurile:|? adica fara suparare dar unele banuri se dau chiar degeaba... nu zic ca nu sunt codati sau ceva de genu dar sunt si playeri care nu au mai jucat pe sv acesta poate au jucat pe steam sau in 1.6 si cand intra pe sv la noi imediat ban.... AR trebui ca de fiecare data cand suspectam un jucator de cod sa mergem la spectator sa i facem frumos demo si sa i dam ban. daca face cerere de unban demo-ul sa ajunga la unul din sefi care sa decida daca avea sau nu cod. Eu asa voi face ,sper sa fie mai multi cei care imi vor urma exemplul...cu toate ca stiu ca majoritatea ma vor critica ptr acest topic :-j
Sus In jos
SkIpPeR
Moderatori
SkIpPeR

Rank: Moderatori
Mesaje : 556
Varsta : 27
Localizare : Moldova
PREA MULTE BANURI DATE PE DEGEABA Empty
MesajSubiect: Re: PREA MULTE BANURI DATE PE DEGEABA PREA MULTE BANURI DATE PE DEGEABA Icon_minitimeMier Mar 13, 2013 6:54 am

Da crazy cam prea multe banuri da
PS : am luat si eu de 3 ori ban de la el si doua ori erau permanente Very Happy
Sus In jos
WidoW
WidoW

Rank:
Mesaje : 105
Varsta : 29
PREA MULTE BANURI DATE PE DEGEABA Empty
MesajSubiect: Re: PREA MULTE BANURI DATE PE DEGEABA PREA MULTE BANURI DATE PE DEGEABA Icon_minitimeMier Mar 13, 2013 7:36 am

cam asa ar fi normal , dar fiind mai greu nu stiu cat o sa fie de acord cu tine Smile)
Sus In jos
kRYSTAL*
avatar

Rank:
Clan : Nici unul momentan
Mesaje : 35
Varsta : 29
Localizare : Suraia
Stare de spirit : Nu conteaza ;)
PREA MULTE BANURI DATE PE DEGEABA Empty
MesajSubiect: Re: PREA MULTE BANURI DATE PE DEGEABA PREA MULTE BANURI DATE PE DEGEABA Icon_minitimeMier Mar 13, 2013 8:40 am

Gaby de ar fi si ceilalti admini care gandesc ca tine ar fi minunat! Pentru admini, uitati un sfat: Cand suspectati pe cineva, iesiti dupa server si intrati cu alt nume, stati pe spectator sau unde vreti voi si sa ii faceti demo dupa faceti cum a zis gaby! (asta mi-a spus cineva dupa steam, folosind metoda asta a prins la codati de a pierdut numaratoarea) Chestia este ca pe steam rata de codati este foarte mica in comparatie cu non steam, si asta e foarte naspa pentru admini, dar daca voi a-ti vrut admin atunci suportati consecintele!
Sus In jos
Gaby
Administrator
Gaby

Rank: Administrator
Mesaje : 425
Varsta : 27
Localizare : Buzau
Stare de spirit : Buna:D
PREA MULTE BANURI DATE PE DEGEABA Empty
MesajSubiect: Re: PREA MULTE BANURI DATE PE DEGEABA PREA MULTE BANURI DATE PE DEGEABA Icon_minitimeMier Mar 13, 2013 9:28 am

WidoW de ce sa fie greu? Esti admin?? AI o responsabilitate .Si eu am gresit si am dat ban pe nedrept(widow tu sti cel mai bine Smile) ) dar am invatat din greseli ...
Sus In jos
2Rep
avatar

Rank:
Mesaje : 3
Varsta : 29
Localizare : Tgv
PREA MULTE BANURI DATE PE DEGEABA Empty
MesajSubiect: Re: PREA MULTE BANURI DATE PE DEGEABA PREA MULTE BANURI DATE PE DEGEABA Icon_minitimeMier Mai 01, 2013 9:24 am

bai frate i-mi daiti ban aiurea ............ Mad
Sus In jos
puffarinel
puffarinel

Rank:
Mesaje : 174
Varsta : 28
Localizare : la PC pe CS:S
PREA MULTE BANURI DATE PE DEGEABA Empty
MesajSubiect: Re: PREA MULTE BANURI DATE PE DEGEABA PREA MULTE BANURI DATE PE DEGEABA Icon_minitimeMier Mai 01, 2013 9:56 am

spunei la skipper sa-ti arate dovada ...e adevarat ca ai avut 56-5 Razz dar asta nu inseamna neaparat ca ai cod Razz
Sus In jos
JoKeRO
avatar

Rank:
Clan :
Mesaje : 137
Varsta : 32
Localizare : peste tot
Stare de spirit : depinde de tine
PREA MULTE BANURI DATE PE DEGEABA Empty
MesajSubiect: Re: PREA MULTE BANURI DATE PE DEGEABA PREA MULTE BANURI DATE PE DEGEABA Icon_minitimeJoi Mai 02, 2013 1:25 am

2Rep meriti ban si pe forum la cum te descurci cu gramatica:)).Garantez ca nu ai 18 ani:))
Sus In jos
B-Better # waRhammeR
B-Better # waRhammeR

Rank:
Mesaje : 109
Varsta : 28
Localizare : Cluj-Napoca
PREA MULTE BANURI DATE PE DEGEABA Empty
MesajSubiect: Re: PREA MULTE BANURI DATE PE DEGEABA PREA MULTE BANURI DATE PE DEGEABA Icon_minitimeJoi Mai 02, 2013 12:33 pm

Gaby PRESEDINTE ! Stati linistiti ca o sa ne zboare Alecs de pe server nu va faceti sperante..
Sus In jos
Al3cs
Administrator
Al3cs

Rank: Administrator
Clan : X.G
Mesaje : 472
Varsta : 30
Localizare : Romania-Prahova
PREA MULTE BANURI DATE PE DEGEABA Empty
MesajSubiect: Re: PREA MULTE BANURI DATE PE DEGEABA PREA MULTE BANURI DATE PE DEGEABA Icon_minitimeJoi Mai 02, 2013 3:01 pm

Bai desteptule ai impresia ca ma impresionezi. Dute in mm de jegos ma pis pe tine de prost...ai zs ca injur pe server pe cn am injurat s vina aici si sa imi zica,daca am facut-o am facut cu cne imi permit. Mai taci dk ca numa gura e de tine. S ma doare undv d ce zici s ce faci esti un nimic p aici,oricum nu am mai jucat css de cv timp s nici nu mai am d gand. Esti mare tupeist in fata la pc,t crezi smecher esti un gunoi pt mne. Marsh la mata s termina k reclamatiile asupra mea ca nu am pomenit nimic d tne.
Sus In jos
B-Better # waRhammeR
B-Better # waRhammeR

Rank:
Mesaje : 109
Varsta : 28
Localizare : Cluj-Napoca
PREA MULTE BANURI DATE PE DEGEABA Empty
MesajSubiect: Re: PREA MULTE BANURI DATE PE DEGEABA PREA MULTE BANURI DATE PE DEGEABA Icon_minitimeJoi Mai 02, 2013 11:57 pm

Ti-am zis ca injuri pe forum.Un exemplu bun ii ce ai scris acuma.Zic adevaruu baa nu ma cred smecher Razz
Sus In jos
Al3cs
Administrator
Al3cs

Rank: Administrator
Clan : X.G
Mesaje : 472
Varsta : 30
Localizare : Romania-Prahova
PREA MULTE BANURI DATE PE DEGEABA Empty
MesajSubiect: Re: PREA MULTE BANURI DATE PE DEGEABA PREA MULTE BANURI DATE PE DEGEABA Icon_minitimeVin Mai 03, 2013 9:07 am

Ai scris server in nush ce topic...Wink
Sus In jos
regeneration___
Designer
regeneration___

Rank: Designer
Mesaje : 139
Varsta : 27
Localizare : Undeva unde nimeni na mai fost pana acuma
PREA MULTE BANURI DATE PE DEGEABA Empty
MesajSubiect: Re: PREA MULTE BANURI DATE PE DEGEABA PREA MULTE BANURI DATE PE DEGEABA Icon_minitimeVin Mai 03, 2013 1:24 pm

Gaby ai dreptate e cel mai bine asa si inca cv la fiecare player bannat sa scrie intr-un notepad nume, steamid, ip, data banului si demoul (uploadat pe un site ex : zippyshare.com sau mediafire.com)si in fiecare luna fiecare admin sa posteze banurile date intr-un topic (adica) pune txtul ala la downloadat si sa puna linku de descarcare sau pur si simplu le pune direct toate banurile , si sa faci tu gaby un BANLIST = topic unde fiecare isi pune banurile in fiecare luna cu numele de genu asta : "NUME" Banlist "data - data" : Gaby Banlist 01.05.2013-01.06.2013 .
Asta e parerea mea acm nu stiu cum considerati voi , si in + asta ar fi responsabilitatea voastra ca si cum a zis gaby dati ban aiuria pt ca injurat sau stiu eu ala nu e motiv intemeiat de ban pentru acest lucru sa inventat "gag" adica mute pe minete/ore/zile/luni/anii/.... .
Sus In jos
j'adore
j'adore

Rank:
Mesaje : 30
Varsta : 27
Localizare : Buzau
PREA MULTE BANURI DATE PE DEGEABA Empty
MesajSubiect: Re: PREA MULTE BANURI DATE PE DEGEABA PREA MULTE BANURI DATE PE DEGEABA Icon_minitimeSam Mai 11, 2013 5:50 am

Sunt prea multe banuri? :-<
Mai taiati din ele.. Smile)
Sus In jos
Continut sponsorizat

Rank:
PREA MULTE BANURI DATE PE DEGEABA Empty
MesajSubiect: Re: PREA MULTE BANURI DATE PE DEGEABA PREA MULTE BANURI DATE PE DEGEABA Icon_minitime

Sus In jos

PREA MULTE BANURI DATE PE DEGEABA

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

Subiecte similare

-
t sunteti prea activi!!!
t Prea multi admini!!
t Am vazut asa ceva pe multe servere
t Pentru admini
t Am luat ban degeaba !
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
XtReMe GaMeRs © It's all about the game™ :: Xtreme Gamers # Serverele Comunitatii :: Xtreme Gamers # Public Server :: Propuneri & Sugestii-