XtReMe GaMeRs © It's all about the game™
NE-AM MUTAT PE http://www.xtremegamers.ro!!
XtReMe GaMeRs © It's all about the game™
NE-AM MUTAT PE http://www.xtremegamers.ro!!
XtReMe GaMeRs © It's all about the game™
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

Distribuiţi|

Antrenamente

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos
AutorMesaj
Gaby
Administrator
Gaby

Rank: Administrator
Mesaje : 425
Varsta : 27
Localizare : Buzau
Stare de spirit : Buna:D
Antrenamente Empty
MesajSubiect: Antrenamente Antrenamente Icon_minitimeMar Feb 19, 2013 4:27 am

Nu credeti ca ar trebui sa mai facem niste antrenamente pe serveru de war??
Sus In jos
DIAMANT
Admin Server
DIAMANT

Rank: Admin Server
Mesaje : 727
Antrenamente Empty
MesajSubiect: Re: Antrenamente Antrenamente Icon_minitimeMar Feb 19, 2013 9:24 am

prima data cautati un lider care sa faca cu voi...ca decand a plecat ala nu se mai fac antrenamente...mi se pare ultimele le-am tinut chiar eu....il las pe hell ca e ma PSIHOLOG.!!!!
Sus In jos
JoKeRO
avatar

Rank:
Clan :
Mesaje : 137
Varsta : 32
Localizare : peste tot
Stare de spirit : depinde de tine
Antrenamente Empty
MesajSubiect: Re: Antrenamente Antrenamente Icon_minitimeMar Feb 19, 2013 10:50 am

mai gabi...e interesant ce ai zis..dar hai sa iti zic un lucru care e valabil oriunde(in lumea jocurilor).Deci vrei antrenament cu clanul....dar de ce?? pentru ce?? din cate am vazut se joaca doar public..mai rar cate un mix sau war ceva...deci nu este nivel de competitie acolo incat sa necesite antrenament cu clanul..sincer..acum nici pe steam nu mai e nivelu ridicat de concurenta intre clanuri deoarece a aparut cs:go(counter strike global ofensive)care din punctu meu de vedere...se putea mai bine.Dar,majoritatea echipelor mari s-au mutat acolo(din intreaga lume)....acum axa de competitie este bazata pe acel joc.Deci gandeste nu mai e activitate in domeniul css v.76 cat este acum pe steam...si este la v34.Ce faceti voi acolo..ca aveti top sau rank:))...nu e mare chestie...alea se reseteaza in schimb o victorie oficiala intr-un anumit domeniu de activitate ramane mereu acolo(ma refer esl,esea,rcl,ungl etc.).Fiecare joc avanseaza...fiecare jucator trebuie sa se adapteze si sa evolueze.Dupa mine,xg este mai mult o comunitate...de ce?deoarece sunt multi prea multi playeri....(un clan are nevoie de max7 sa fie TOP skill).Dupa cum ziceam..nu e rea ideea..dar ar fi mai bine in loc de antrenamente sa zici ceva de genu...o reuniune a clanului in care sa vorbim despre joc....si daca este cazul si antrenament,dar nu vad rostul unuia.
Sus In jos
Gaby
Administrator
Gaby

Rank: Administrator
Mesaje : 425
Varsta : 27
Localizare : Buzau
Stare de spirit : Buna:D
Antrenamente Empty
MesajSubiect: Re: Antrenamente Antrenamente Icon_minitimeMar Feb 19, 2013 12:27 pm

pai joker sa sti ca noi aproape in fiecare seara facem mix .... dar nu esti on (o sa il rog pe crysys sa te cheme) waruri mai facem de ex duminica am facut war cu ekt [victorie 16-3 Smile) ] problema este ca nu prea sunt clanuri in v34 .... am incercat mereu cu crysys sa gasim clanuri sa mai facem cate un war dar nu prea gasim.. mai facem cu pgl ..dar ne-am saturat sa facem mereu cu pgl.. si chestia cu antrenamentele sa sti ca am mai facut dar acum foarte mult timp cand era deschis pglu si cand erau alti membrii... (imi amintesc cum ne invata diamant cum sa aruncam flashu pe lung:)) ) Eu propun sa stabilim o ora de antrenament /mix pentru ca va fi destul de distractiv ... acum totul depinde de hell si crysys Smile
Sus In jos
H3LLBOY
Administrator
H3LLBOY

Rank: Administrator
Mesaje : 770
Varsta : 29
Localizare : Romania/Suceava
Antrenamente Empty
MesajSubiect: Re: Antrenamente Antrenamente Icon_minitimeMar Feb 19, 2013 12:34 pm

si de joker... sa intre sa ne mai arate cate ceva din ce a invatat el pe steam Very Happy
Sus In jos
JoKeRO
avatar

Rank:
Clan :
Mesaje : 137
Varsta : 32
Localizare : peste tot
Stare de spirit : depinde de tine
Antrenamente Empty
MesajSubiect: Re: Antrenamente Antrenamente Icon_minitimeMar Feb 19, 2013 12:48 pm

man...eu degeaba va arat.trebuie exersat mult si sa jucati mai mult hartile(de_tuscan,de_season,de_inferno,de_contra,de_train,de_nuke,de_d2).Asta cu jocu ....e ca meseria(unele meserii)se fura...din mers ce mai vezi pe la unii la alti p.......eu stateam si ma uitam la meciurile echipelor mari din alte tari..si de la noi din tara...si vedeam ce si cum..ma ia sa vad cu trage asta..unde se duce ..cum procedeaza cand este singur vs 2 sau 3....cum joaca la ct la T...cum intra ce tactici...am stat si m-am uitat..si dupa incercam pana reuseam + de asta..era o perioada ca ma jucam in draci..adica stateam cate 2-3 ore pe deatmatch si dupa ma duceam la mixuri si seara pracc cu clanu.Regret ca am facut asta....sincer...nu se merita..pentru acest joc nu se merita.Acum incerc sa ma las....sa joc cat mai rarut ca e mai dragut si imi incarc timpu cu un rpg(Aion).Mai vorbim:)
Sus In jos
Continut sponsorizat

Rank:
Antrenamente Empty
MesajSubiect: Re: Antrenamente Antrenamente Icon_minitime

Sus In jos

Antrenamente

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

Subiecte similare

-
t Antrenamente!!!!
t Antrenamente
t ANTRENAMENTE!!!!!
t ANTRENAMENTE!!!!!
t Antrenamente , ts .
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
XtReMe GaMeRs © It's all about the game™ :: Xtreme Gamers # Clan :: Discutii-