XtReMe GaMeRs © It's all about the game™
NE-AM MUTAT PE http://www.xtremegamers.ro!!
XtReMe GaMeRs © It's all about the game™
NE-AM MUTAT PE http://www.xtremegamers.ro!!
XtReMe GaMeRs © It's all about the game™
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

Distribuiţi|

Oare e posibil?!

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos
AutorMesaj
JoKeRO
avatar

Rank:
Clan :
Mesaje : 137
Varsta : 32
Localizare : peste tot
Stare de spirit : depinde de tine
Oare e posibil?! Empty
MesajSubiect: Oare e posibil?! Oare e posibil?! Icon_minitimeMar Feb 05, 2013 10:48 am

Nume:Luka
Css name:JoKeR
Experienta:pai...daca jocu e din 2004 eu ma joc din 2005 deci 8 ani css si daca conteaza 2 ani cs1.6
skype:jokere98
mess:----
de ce vrei in clan:pai...zic eu ca ne putem intelege in orice privinta+va pot ajuta waruri,mixuri,pracc etc. si dupa cum zicea diamant intr-un topic"ce ati facut pentru clan".Pai,daca pot sa zic asa,eu am creat comunitatea asta,clanul acesta(ma rog alt nume in trecut OveRLordS apoi *AoK*).A fost frumos cat a durat si inafara de prieteniile legate s-a conturat si o buna experienta de joc.Pot sa zic de fiecare in parte cum l-am cunoscut(din baieti vechi ma refer).De ex:pe diamant l-am gasit pe un server:)) se certa cu aia ii facea codatii pe toti:))si l-am chemat sa joace cu noi:)),pe hell l-am cunoscut cand vroiam admin de la bossu marius marinescu(hell era ingineru sef la server:))).Alecs juca pe 4fun(un server vechi) cand a luat ban ca cica avea wh apoi a intrat la noi pe server apoi in clan si tot asa.Stiu multe despre ceilalti(inclusiv parasutistul xmen:))).Deci....mda si vad la celelalte cereri in clan raspunsuri de gen(nu te vad pe server bla bla,nu esti activ).Chestiile astea pentru mine conteaza putin..adica daca jucatorul cand este chemat la mix,war ori pracc cu clanu chiar daca nu a jucat pe serveru' clanului si la antrenamente da clasa...apoi jos palaria(nu stiu daca ati inteles:))).Chiar daca nu intru pe public,mereu cand anuntati ceva war,mix,antrenament ori sedinta cu clanu voi fi prezent de nu imi voi justifica absenta(incerc mereu sa joc seara de seara dar nu imi permite timpul).Acestea fiind zise astept raspunsul vostru.^^


ADMIS - Gr.1
Sus In jos
SkIpPeR
Moderatori
SkIpPeR

Rank: Moderatori
Mesaje : 556
Varsta : 27
Localizare : Moldova
Oare e posibil?! Empty
MesajSubiect: Re: Oare e posibil?! Oare e posibil?! Icon_minitimeMar Feb 05, 2013 11:02 am

+++++++++
Te stiu , joci bine
Sus In jos
H3LLBOY
Administrator
H3LLBOY

Rank: Administrator
Mesaje : 770
Varsta : 29
Localizare : Romania/Suceava
Oare e posibil?! Empty
MesajSubiect: Re: Oare e posibil?! Oare e posibil?! Icon_minitimeMar Feb 05, 2013 11:09 am

Ce sa iti dau ma??? --- sau +++ ???
Sus In jos
H3LLBOY
Administrator
H3LLBOY

Rank: Administrator
Mesaje : 770
Varsta : 29
Localizare : Romania/Suceava
Oare e posibil?! Empty
MesajSubiect: Re: Oare e posibil?! Oare e posibil?! Icon_minitimeMar Feb 05, 2013 11:10 am

bai deci tatele mele la tine merg doar ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++
Sus In jos
Al3cs
Administrator
Al3cs

Rank: Administrator
Clan : X.G
Mesaje : 472
Varsta : 30
Localizare : Romania-Prahova
Oare e posibil?! Empty
MesajSubiect: Re: Oare e posibil?! Oare e posibil?! Icon_minitimeMar Feb 05, 2013 11:26 am

Cn mai e ma s codatu asta =)) lasand gluma d o parte m-am inteles ft bn k tn parca s vad war alea cand jucam impreuna s ne ajutam s schemele alea p dust2 (scarita,mid)waw nu o sa mai fie vreodata crd,atatea nopti pierdute,m rog d la mn ai un mare +(plus) Wink s mi-ar placea dak ar mai veni vreunu 2 dn astia vechi. ++++
Sus In jos
Gaby
Administrator
Gaby

Rank: Administrator
Mesaje : 425
Varsta : 27
Localizare : Buzau
Stare de spirit : Buna:D
Oare e posibil?! Empty
MesajSubiect: Re: Oare e posibil?! Oare e posibil?! Icon_minitimeMar Feb 05, 2013 12:07 pm

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++
Sus In jos
DIAMANT
Admin Server
DIAMANT

Rank: Admin Server
Mesaje : 727
Oare e posibil?! Empty
MesajSubiect: Re: Oare e posibil?! Oare e posibil?! Icon_minitimeMar Feb 05, 2013 9:34 pm

sa traiti sefu ,bine ai revenit ....dar mai vorbim pe ts si pe server...ma bucur enorm ca ai revenit!!!
Sus In jos
Continut sponsorizat

Rank:
Oare e posibil?! Empty
MesajSubiect: Re: Oare e posibil?! Oare e posibil?! Icon_minitime

Sus In jos

Oare e posibil?!

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
XtReMe GaMeRs © It's all about the game™ :: Xtreme Gamers # Clan :: Cerere Clan-