XtReMe GaMeRs © It's all about the game™
NE-AM MUTAT PE http://www.xtremegamers.ro!!
XtReMe GaMeRs © It's all about the game™
NE-AM MUTAT PE http://www.xtremegamers.ro!!
XtReMe GaMeRs © It's all about the game™
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

Distribuiţi|

clanul XG

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Shooter
Admin Server
Shooter

Rank: Admin Server
Mesaje : 140
Varsta : 28
clanul XG  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: clanul XG clanul XG  - Pagina 2 Icon_minitimeMar Ian 15, 2013 6:01 am

crisis nu e vb akm daca imi da sau nu ip la sv,dar alex asta in ultimu timp ii cam place sa se ia in gura cu mn si ma cam calca pe nervi.si alex,nu imi zici mie sa ma grija ca daca nu iti comvine ceva marsh tu ca io neavand nici o problema raman,asa ca pana nu e clanu tau asta ciocu mic si nu rupe coele la lume.
Sus In jos
Al3cs
Administrator
Al3cs

Rank: Administrator
Clan : X.G
Mesaje : 472
Varsta : 30
Localizare : Romania-Prahova
clanul XG  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: clanul XG clanul XG  - Pagina 2 Icon_minitimeMar Ian 15, 2013 8:51 am

M abtin nu-mi irosesc cuvintele pt oameni ca tine...=)) _|_
Sus In jos
๖ۣۜŘ1
๖ۣۜŘ1

Rank:
Clan : momentan Extrem
Mesaje : 33
Varsta : 30
Localizare : LA PC :d
Stare de spirit : nu stiu ce este aia.. :))
clanul XG  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: clanul XG clanul XG  - Pagina 2 Icon_minitimeMar Ian 15, 2013 9:13 am

Frate eu nu am vrut sa o duc la cearta ..... scopul acestui topic era altul .... nu va mai certati ...... scuze ca intervin si eu ca.... Very Happy
Sus In jos
CrYsIs
Administrator
CrYsIs

Rank: Administrator
Clan : X.G
Mesaje : 465
Varsta : 27
Localizare : Siriu
Stare de spirit : Perfect ;x
clanul XG  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: clanul XG clanul XG  - Pagina 2 Icon_minitimeMar Ian 15, 2013 9:30 am

gata T.C
Sus In jos
Shooter
Admin Server
Shooter

Rank: Admin Server
Mesaje : 140
Varsta : 28
clanul XG  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: clanul XG clanul XG  - Pagina 2 Icon_minitimeMar Ian 15, 2013 11:26 am

alpha nu ai adus tu cearta,stai linistit,e ca alex se crede mare sef aici si pana acu nu iam zis nik dar cu timpu cam ma calca pe nervi si cu ocazia asta miam dat si io cu parerea despre ce persoana e.
Sus In jos
๖ۣۜŘ1
๖ۣۜŘ1

Rank:
Clan : momentan Extrem
Mesaje : 33
Varsta : 30
Localizare : LA PC :d
Stare de spirit : nu stiu ce este aia.. :))
clanul XG  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: clanul XG clanul XG  - Pagina 2 Icon_minitimeMar Ian 15, 2013 11:33 am

stiu shooter dar eu cred ca am ceva la cs .. Smile) ca pe unde am fost mereu se certau aia la fostul clan cum am intrat in el cum sau certat aia ... Smile) da eu sa stiti ca nu am venit sa va certati voi eu am venit pt cererea asta care nu se mai termina. Smile)
Sus In jos
Al3cs
Administrator
Al3cs

Rank: Administrator
Clan : X.G
Mesaje : 472
Varsta : 30
Localizare : Romania-Prahova
clanul XG  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: clanul XG clanul XG  - Pagina 2 Icon_minitimeMar Ian 15, 2013 11:37 am

M pis p tine...nu umplu forumu aici vb k un gunoi. Marsh dk copil facut dn laba.
Sus In jos
๖ۣۜŘ1
๖ۣۜŘ1

Rank:
Clan : momentan Extrem
Mesaje : 33
Varsta : 30
Localizare : LA PC :d
Stare de spirit : nu stiu ce este aia.. :))
clanul XG  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: clanul XG clanul XG  - Pagina 2 Icon_minitimeMar Ian 15, 2013 11:44 am

Alex cu cn vb ca nu imi dau seama ........ si eu sa sti ca nu am nimic cu tn ...... nu te mai enerva asa ...... Neutral
Sus In jos
Al3cs
Administrator
Al3cs

Rank: Administrator
Clan : X.G
Mesaje : 472
Varsta : 30
Localizare : Romania-Prahova
clanul XG  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: clanul XG clanul XG  - Pagina 2 Icon_minitimeMar Ian 15, 2013 12:09 pm

Nu am nik k tine stai lin.
Sus In jos
๖ۣۜŘ1
๖ۣۜŘ1

Rank:
Clan : momentan Extrem
Mesaje : 33
Varsta : 30
Localizare : LA PC :d
Stare de spirit : nu stiu ce este aia.. :))
clanul XG  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: clanul XG clanul XG  - Pagina 2 Icon_minitimeMar Ian 15, 2013 12:17 pm

M-am speriat de nu mia stiam cei cu mn cind am vazt mesaju ala ...... Smile) Smile)
Sus In jos
CrYsIs
Administrator
CrYsIs

Rank: Administrator
Clan : X.G
Mesaje : 465
Varsta : 27
Localizare : Siriu
Stare de spirit : Perfect ;x
clanul XG  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: clanul XG clanul XG  - Pagina 2 Icon_minitimeMier Ian 16, 2013 4:59 am

RESPINS , TOPIC INCHIS !!!
Sus In jos
Al3cs
Administrator
Al3cs

Rank: Administrator
Clan : X.G
Mesaje : 472
Varsta : 30
Localizare : Romania-Prahova
clanul XG  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: clanul XG clanul XG  - Pagina 2 Icon_minitimeMier Ian 16, 2013 5:20 am

Asa am zs s eu. Topic inchis.
Sus In jos
Shooter
Admin Server
Shooter

Rank: Admin Server
Mesaje : 140
Varsta : 28
clanul XG  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: clanul XG clanul XG  - Pagina 2 Icon_minitimeMier Ian 16, 2013 10:36 am

te drak de scamator retardat,ma piss pe tn si pe tot neamu tau de retardati, nu gandi ca daca esti mai vechi in clan vb cum vrei.marsh drak si cautati de treaba si nu te amesteca peste mincarea la altora.
Sus In jos
Al3cs
Administrator
Al3cs

Rank: Administrator
Clan : X.G
Mesaje : 472
Varsta : 30
Localizare : Romania-Prahova
clanul XG  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: clanul XG clanul XG  - Pagina 2 Icon_minitimeMier Ian 16, 2013 10:42 am

Mai copilule mai bn cauta-ti uh d munca k eu chiar am s traiesc p umeri mei nu k tn ii ceri lu mata bani d un suc. S tacati fleanca k iti dau ban p forum s nu imi pasa k m da helboy afara dp el sau dn clan. Retardat dk d asta e tara asta un gunoi dn cauza unurora k tn. Marsh k mn nu ai ce mai discuta dn momen asta s asa erai un nik pt mn. Am incheiat discutia...s scz celorlalti pt limbaj.
Sus In jos
๖ۣۜŘ1
๖ۣۜŘ1

Rank:
Clan : momentan Extrem
Mesaje : 33
Varsta : 30
Localizare : LA PC :d
Stare de spirit : nu stiu ce este aia.. :))
clanul XG  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: clanul XG clanul XG  - Pagina 2 Icon_minitimeMier Ian 16, 2013 11:00 am


Terminati ma ca Topic-ul asta nu a fost facut pt ceearta .......
TOPIC INCHIS ... !!!! Neutral Evil or Very Mad
Sus In jos
Shooter
Admin Server
Shooter

Rank: Admin Server
Mesaje : 140
Varsta : 28
clanul XG  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: clanul XG clanul XG  - Pagina 2 Icon_minitimeMier Ian 16, 2013 11:03 am

dami ba coae ban si ce crezi ca resolvi,tot un nimic ramai.si chiar sper sa traieti pe umeri tai ca daca la 19-20 ani ai trai pe umeri lu mata ar fi ceva preocupant asa ca nu crede ca esti mare boss ca traiesti pe umeri tai ca alti la varsta aia infiinteaza familie asa ca mai gandestete.si cu asta am terminat ca chiar nu mai am chef sa perd timp cu 1 ca tn.
Sus In jos
Al3cs
Administrator
Al3cs

Rank: Administrator
Clan : X.G
Mesaje : 472
Varsta : 30
Localizare : Romania-Prahova
clanul XG  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: clanul XG clanul XG  - Pagina 2 Icon_minitimeMier Ian 16, 2013 11:32 am

M abtin k tot fraier ramai nu m cobor l nivel tau mai ai pana o s te maturizezi...abia te-a dezvirginat s p tn una s eti tare in gura. Sau poa inca esti virgin =)) copil fara minte ce sa-i ceri.pact traiesti doar sa-i ti umbra Pamantului Smile)
Sus In jos
H3LLBOY
Administrator
H3LLBOY

Rank: Administrator
Mesaje : 770
Varsta : 29
Localizare : Romania/Suceava
clanul XG  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: clanul XG clanul XG  - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Ian 17, 2013 12:41 pm

Topic Blocat
Si terminati cu jignirile....
Sus In jos
Continut sponsorizat

Rank:
clanul XG  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: clanul XG clanul XG  - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos

clanul XG

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

Subiecte similare

-
t Clanul [H2O]
t Vreau in clanul XG
t Cerere ๖ۣۜNuTtLyNe™ :D:D:D
t [Sondaj] Clanul XG
t Discutii cu clanul
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
XtReMe GaMeRs © It's all about the game™ :: Xtreme Gamers # Clan :: Cerere Clan-