XtReMe GaMeRs © It's all about the game™
NE-AM MUTAT PE http://www.xtremegamers.ro!!
XtReMe GaMeRs © It's all about the game™
NE-AM MUTAT PE http://www.xtremegamers.ro!!
XtReMe GaMeRs © It's all about the game™
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

Distribuiţi|

cerere unban YURI BOYKA

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos
AutorMesaj
Le_BoTToAnE-
avatar

Rank:
Mesaje : 4
Varsta : 28
cerere unban YURI BOYKA  Empty
MesajSubiect: cerere unban YURI BOYKA cerere unban YURI BOYKA  Icon_minitimeLun Noi 26, 2012 10:31 am


1.Numele CSS:Yuri Boyka ( numele meu real de cs ``Le_BoTToAnE-``)
2.IP sau STEAM ID:STEAM_0:0:351595665
3.Numele adminului care v-a banat: NU STIU CRED CA CRAZYNES nu stiu sigur
4.Motiv (motiv-ul ptr care a-ti luat ban): Eu sunt jucator de cs de 3 ani ii stiu pe toti din clanul xg si pgl si ei ma stiu ca eu nu am wall !!!! NU am folosit niciodata asaceva stiu consecintele pentru aceasta regula !!!!! Se poate ca eu sa am un bulan foarte mare doar daca eu ma uit dupa cuti si in spatele meu asta nu inseamna ca am wall!! deci va rog nu am nimic scoatetimi banul!! altfel nu mai facea aceasta cerere si ramaneam cu banu!







CU RESPECT ``Le_BoTToAnE-``
Sus In jos
Tr0p!caL
Tr0p!caL

Rank:
Mesaje : 164
Varsta : 27
Localizare : acasa
cerere unban YURI BOYKA  Empty
MesajSubiect: Re: cerere unban YURI BOYKA cerere unban YURI BOYKA  Icon_minitimeLun Noi 26, 2012 10:45 pm

nu ti sa dat ban ca ai wall , ti sa dat ban ca tu si aceii "prietenasi ai tai " din PGL ati venit sa va bateti p... de noi , si cand vi sa zis sa spuneti cine sunteti nu ati vrut !
Sus In jos
Le_BoTToAnE-
avatar

Rank:
Mesaje : 4
Varsta : 28
cerere unban YURI BOYKA  Empty
MesajSubiect: Re: cerere unban YURI BOYKA cerere unban YURI BOYKA  Icon_minitimeLun Noi 26, 2012 11:02 pm

cand mi sa pus mie acea intrebare?? de numele meu !!! poate prin microfon dar eu atunci cand am luat ban eu am dat volumu la joc foarte mic si ascultam kiss fm



nu stiu chear deloc despre ce vorbesti



eu am auzit ultimele cuvinte ale lui crazy si neon cum ca eu am wall si deaia !!!!
Sus In jos
Wonka
Wonka

Rank:
Mesaje : 114
cerere unban YURI BOYKA  Empty
MesajSubiect: Re: cerere unban YURI BOYKA cerere unban YURI BOYKA  Icon_minitimeLun Noi 26, 2012 11:49 pm

Asta nu e vina adminului petru ca tu nu ai auzit, ori esti atnet la joc ori asculti muzica!!
Sus In jos
Le_BoTToAnE-
avatar

Rank:
Mesaje : 4
Varsta : 28
cerere unban YURI BOYKA  Empty
MesajSubiect: Re: cerere unban YURI BOYKA cerere unban YURI BOYKA  Icon_minitimeMar Noi 27, 2012 1:11 am

asta e am gresit si eu odata !!!!! acum am aflat de la cineva dece mi-au dat bah !!! fiindca eu ma uitam dupa cuti si au crezut ca am wall!!
Sus In jos
Tr0p!caL
Tr0p!caL

Rank:
Mesaje : 164
Varsta : 27
Localizare : acasa
cerere unban YURI BOYKA  Empty
MesajSubiect: Re: cerere unban YURI BOYKA cerere unban YURI BOYKA  Icon_minitimeMar Noi 27, 2012 9:39 am

vezi ca ti lam scos
Sus In jos
Shooter
Admin Server
Shooter

Rank: Admin Server
Mesaje : 140
Varsta : 28
cerere unban YURI BOYKA  Empty
MesajSubiect: Re: cerere unban YURI BOYKA cerere unban YURI BOYKA  Icon_minitimeMar Noi 27, 2012 11:36 am

tropical nu am nik cu tn,din contra ma am bn cu tn dar u dai cam usor ban frate.daca isi bateau pl de voi dale mute frate dar nu ban.banu il dai cand are coade,io asa cred Neutral
Sus In jos
Le_BoTToAnE-
avatar

Rank:
Mesaje : 4
Varsta : 28
cerere unban YURI BOYKA  Empty
MesajSubiect: Re: cerere unban YURI BOYKA cerere unban YURI BOYKA  Icon_minitimeMar Noi 27, 2012 12:23 pm

ms mult
Sus In jos
Tr0p!caL
Tr0p!caL

Rank:
Mesaje : 164
Varsta : 27
Localizare : acasa
cerere unban YURI BOYKA  Empty
MesajSubiect: Re: cerere unban YURI BOYKA cerere unban YURI BOYKA  Icon_minitimeMier Noi 28, 2012 8:26 am

da nu leam dat eu ban ! numai lui miky iam dat , dar ii lam scos inapoi ca sa nu mai injure
Sus In jos
DIAMANT
Admin Server
DIAMANT

Rank: Admin Server
Mesaje : 727
cerere unban YURI BOYKA  Empty
MesajSubiect: Re: cerere unban YURI BOYKA cerere unban YURI BOYKA  Icon_minitimeMier Noi 28, 2012 10:13 pm

la butoane a folosit bany hop!!! lasa codurile ca te zvantur de nu te vezi!!
Sus In jos
Continut sponsorizat

Rank:
cerere unban YURI BOYKA  Empty
MesajSubiect: Re: cerere unban YURI BOYKA cerere unban YURI BOYKA  Icon_minitime

Sus In jos

cerere unban YURI BOYKA

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

Subiecte similare

-
t cerere unban F.L.O.R.I.N..26..
t cerere unban
t Cerere Unban :|
t Cerere unban
t Cerere unban
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
XtReMe GaMeRs © It's all about the game™ :: Xtreme Gamers # Serverele Comunitatii :: Xtreme Gamers # Public Server :: Ban & UnBan-