XtReMe GaMeRs © It's all about the game™
NE-AM MUTAT PE http://www.xtremegamers.ro!!
XtReMe GaMeRs © It's all about the game™
NE-AM MUTAT PE http://www.xtremegamers.ro!!
XtReMe GaMeRs © It's all about the game™
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

Distribuiţi|

Cerere de intrare in cL

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos
AutorMesaj
sKiTeLss
avatar

Rank:
Mesaje : 5
Varsta : 26
Cerere de intrare in cL Empty
MesajSubiect: Cerere de intrare in cL Cerere de intrare in cL Icon_minitimeLun Oct 29, 2012 10:45 am

1.Nume : Denis
2.Prenume : Casian
3.Nume in CS:S : sKiTeLs
4.Experienta de CS:S : 4-5 ani
5.Contact Skype : byghy.css
6.Contact Yahoo : denis_casian2
7.Varsta : 13
8.De ce vrei in clan : 1.Vreau sa ajut. 2.Vreau sa invat 3.Vreau sa ma distrez




RESPINS
Sus In jos
Gaby
Administrator
Gaby

Rank: Administrator
Mesaje : 425
Varsta : 27
Localizare : Buzau
Stare de spirit : Buna:D
Cerere de intrare in cL Empty
MesajSubiect: Re: Cerere de intrare in cL Cerere de intrare in cL Icon_minitimeLun Oct 29, 2012 12:15 pm

ba eu te-am vazut joci bine ^^ ai + de la mine:D
Sus In jos
CasianDarky
Admin Server
CasianDarky

Rank: Admin Server
Mesaje : 65
Varsta : 35
Cerere de intrare in cL Empty
MesajSubiect: Re: Cerere de intrare in cL Cerere de intrare in cL Icon_minitimeMar Oct 30, 2012 3:37 am

--- sorry dar am o problema cu varstele astea critice
Joci bine nu zic ca nu....dar pana mea
Sus In jos
H3LLBOY
Administrator
H3LLBOY

Rank: Administrator
Mesaje : 770
Varsta : 29
Localizare : Romania/Suceava
Cerere de intrare in cL Empty
MesajSubiect: Re: Cerere de intrare in cL Cerere de intrare in cL Icon_minitimeMar Oct 30, 2012 3:52 am

13 ani si 5 de css deci juci cs de la 8 Smile)) esti tare ar fi tare daca te-ar crede cineva
Sus In jos
H3LLBOY
Administrator
H3LLBOY

Rank: Administrator
Mesaje : 770
Varsta : 29
Localizare : Romania/Suceava
Cerere de intrare in cL Empty
MesajSubiect: Re: Cerere de intrare in cL Cerere de intrare in cL Icon_minitimeMar Oct 30, 2012 3:53 am

eu nu inteleg de ce draku nu ziceti voi adevaru ??? sau uh ai ceva un cod mic akolo si il astupi cu 5 ani de css aha incep sa ineleg Smile))
Sus In jos
DIAMANT
Admin Server
DIAMANT

Rank: Admin Server
Mesaje : 727
Cerere de intrare in cL Empty
MesajSubiect: Re: Cerere de intrare in cL Cerere de intrare in cL Icon_minitimeMar Oct 30, 2012 5:44 am

-------- e mic nici vorba
Sus In jos
Tr0p!caL
Tr0p!caL

Rank:
Mesaje : 164
Varsta : 27
Localizare : acasa
Cerere de intrare in cL Empty
MesajSubiect: Re: Cerere de intrare in cL Cerere de intrare in cL Icon_minitimeMier Oct 31, 2012 12:42 am

da ce dimanet vrei numa mosnegi ca tine , vrei sa ai cu cine sa manaci budinca , eu zic ca daca joaca bine sal pirmim
Sus In jos
sKiTeLss
avatar

Rank:
Mesaje : 5
Varsta : 26
Cerere de intrare in cL Empty
MesajSubiect: Re: Cerere de intrare in cL Cerere de intrare in cL Icon_minitimeMier Oct 31, 2012 5:14 am

Bine , joc de 4 ani ,ziceam 5 ca sa fiu crezut..oricum nu vad care este problema voastra ca cica sunt mic? Sunt mic da asta e , dar joc bine? asta conteaza
Sus In jos
sKiTeLss
avatar

Rank:
Mesaje : 5
Varsta : 26
Cerere de intrare in cL Empty
MesajSubiect: Re: Cerere de intrare in cL Cerere de intrare in cL Icon_minitimeMier Oct 31, 2012 8:18 am

Deci, mai am sanse sa intru ? xD
Sus In jos
Shooter
Admin Server
Shooter

Rank: Admin Server
Mesaje : 140
Varsta : 28
Cerere de intrare in cL Empty
MesajSubiect: Re: Cerere de intrare in cL Cerere de intrare in cL Icon_minitimeJoi Noi 01, 2012 10:55 am

----------nu vreu sa fin in clan cu toti pusti care nu au tupeu nici sa zica adevaru.
Sus In jos
Ralluca
Ralluca

Rank:
Mesaje : 65
Varsta : 25
Localizare : Valcea
Cerere de intrare in cL Empty
MesajSubiect: Re: Cerere de intrare in cL Cerere de intrare in cL Icon_minitimeJoi Noi 01, 2012 11:27 am

Adik ce vrei sa ziki diamante la faza cu "mic"? :-w poate sa aiba si 5 ani dak joaka bne
Sus In jos
sKiTeLss
avatar

Rank:
Mesaje : 5
Varsta : 26
Cerere de intrare in cL Empty
MesajSubiect: Re: Cerere de intrare in cL Cerere de intrare in cL Icon_minitimeJoi Noi 01, 2012 11:45 am

Multumesc celor care mi-au dar ++,iar ceilalti (unii)numa plac ca sunt mic..dar oameni buni


voi vreti sa am peste 34 de ani..Hellboy a facut bine ca nu sunt onest , dar acuma si Shooter imi da- ca hellboy pentru ca nu sunt onest..zii si tu macar ca nu ma placi sau nu ma suporti..oricum nu ma supar daca sunt res
pins:D comentati ce doriti,counterul e pentru joaca adica un joc nu imi dau eu silinta ,sa va injur pana intru..
Sus In jos
H3LLBOY
Administrator
H3LLBOY

Rank: Administrator
Mesaje : 770
Varsta : 29
Localizare : Romania/Suceava
Cerere de intrare in cL Empty
MesajSubiect: Re: Cerere de intrare in cL Cerere de intrare in cL Icon_minitimeVin Noi 02, 2012 4:47 am

eu nu ti-am dat nici --- nici ++++ Razz
Sus In jos
CasianDarky
Admin Server
CasianDarky

Rank: Admin Server
Mesaje : 65
Varsta : 35
Cerere de intrare in cL Empty
MesajSubiect: Re: Cerere de intrare in cL Cerere de intrare in cL Icon_minitimeVin Noi 02, 2012 4:51 am

Nimeni nu te injura si nici nu o sa o faca...regula este respecta si vei fi respectat...Te respectam ,joci bine ,nu zic ca nu,dar eu unul zic sa mai astepti...cum ziceai tu: e un joc...deci vrei sa te mandresti ca porti tagu XG??sau vrei sa fi respectat si la randul tau sa respecti minusurile celorlati si parerea sefilor.
Sus In jos
DIAMANT
Admin Server
DIAMANT

Rank: Admin Server
Mesaje : 727
Cerere de intrare in cL Empty
MesajSubiect: Re: Cerere de intrare in cL Cerere de intrare in cL Icon_minitimeVin Noi 02, 2012 9:53 pm

mi se pare ca esti o pasare calatoare noua ne trebuie oameni seriosi nu batrani cum zice tropical care intra la o luna odata pe forum si pe server....si inca ceva el a jucat acu cateva zile cu un tag extreme adica clanul lui riders si a lui fiul meu!!!
Sus In jos
CrYsIs
Administrator
CrYsIs

Rank: Administrator
Clan : X.G
Mesaje : 465
Varsta : 27
Localizare : Siriu
Stare de spirit : Perfect ;x
Cerere de intrare in cL Empty
MesajSubiect: Re: Cerere de intrare in cL Cerere de intrare in cL Icon_minitimeMier Noi 07, 2012 4:28 am

RESPINS
Sus In jos
Adrian Constantin
avatar

Rank:
Mesaje : 63
Varsta : 31
Localizare : London-Carson Road
Cerere de intrare in cL Empty
MesajSubiect: Re: Cerere de intrare in cL Cerere de intrare in cL Icon_minitimeJoi Noi 08, 2012 11:48 pm

ba ai +++ din partea mea imi place cum joci acum ca esti mic nu conteaza ( varsta nu conteaza ,conteaza daca sti sa joci. Parerea mea Wink ++
Sus In jos
Continut sponsorizat

Rank:
Cerere de intrare in cL Empty
MesajSubiect: Re: Cerere de intrare in cL Cerere de intrare in cL Icon_minitime

Sus In jos

Cerere de intrare in cL

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

Subiecte similare

-
t Cerere Intrare
t cerere de intrare in cL
t Cerere intrare in clan :D
t cerere de intrare in clan Son!C
t cerere de intrare in clan
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
XtReMe GaMeRs © It's all about the game™ :: Xtreme Gamers # Clan :: Cerere Clan-