XtReMe GaMeRs © It's all about the game™
NE-AM MUTAT PE http://www.xtremegamers.ro!!
XtReMe GaMeRs © It's all about the game™
NE-AM MUTAT PE http://www.xtremegamers.ro!!
XtReMe GaMeRs © It's all about the game™
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

Distribuiţi|

sv pgl-HARTI

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
aLaMuT-
Banned
avatar

Rank: Banned
Mesaje : 107
sv pgl-HARTI Empty
MesajSubiect: sv pgl-HARTI sv pgl-HARTI Icon_minitimeDum Iul 15, 2012 1:04 am

MA SCUZATI CE VOI ZICE IN URMATOARELE CUVINTE : bai admini voi stiti decat dust 2 , kabul2 , $2000$ awp lego 2 , 7K-deagle si atat bah mai bagati alte harti scimbati ca deaia e meniu de harti
Sus In jos
H3LLBOY
Administrator
H3LLBOY

Rank: Administrator
Mesaje : 770
Varsta : 29
Localizare : Romania/Suceava
sv pgl-HARTI Empty
MesajSubiect: Re: sv pgl-HARTI sv pgl-HARTI Icon_minitimeDum Iul 15, 2012 2:10 am

Ce **** mea vrei ma daca noi punem si alte harti si nu voteaza nimeni
Sus In jos
CrYsIs
Administrator
CrYsIs

Rank: Administrator
Clan : X.G
Mesaje : 465
Varsta : 27
Localizare : Siriu
Stare de spirit : Perfect ;x
sv pgl-HARTI Empty
MesajSubiect: Re: sv pgl-HARTI sv pgl-HARTI Icon_minitimeDum Iul 15, 2012 2:54 am

are dreptate hellboy , noi punem dar nu voteaza
Sus In jos
aLaMuT-
Banned
avatar

Rank: Banned
Mesaje : 107
sv pgl-HARTI Empty
MesajSubiect: Re: sv pgl-HARTI sv pgl-HARTI Icon_minitimeDum Iul 15, 2012 4:29 am

bai fratilor poi voi nu stiti ca aia d p sv sunt incuiati puneti si voi alte harti pe primele locuri cand puneti la vot
Sus In jos
CrYsIs
Administrator
CrYsIs

Rank: Administrator
Clan : X.G
Mesaje : 465
Varsta : 27
Localizare : Siriu
Stare de spirit : Perfect ;x
sv pgl-HARTI Empty
MesajSubiect: Re: sv pgl-HARTI sv pgl-HARTI Icon_minitimeDum Iul 15, 2012 6:20 am

Smile) alea le aseaza sv bha..nu noi
Sus In jos
Al3cs
Administrator
Al3cs

Rank: Administrator
Clan : X.G
Mesaje : 472
Varsta : 30
Localizare : Romania-Prahova
sv pgl-HARTI Empty
MesajSubiect: Re: sv pgl-HARTI sv pgl-HARTI Icon_minitimeDum Iul 15, 2012 7:19 am

ce ai mai te-ai trezit cu fata la cearceaf...uh nu ai vaz k dak bagi o mapa mai noua s goleste sv. Mai uita-te s uh s dup incepi o discutie. S te-ai gasit tocmai uh care 2 zile am fost non stop p sv kt a fost deschis s nu te-am vazut.
Sus In jos
aLaMuT-
Banned
avatar

Rank: Banned
Mesaje : 107
sv pgl-HARTI Empty
MesajSubiect: Re: sv pgl-HARTI sv pgl-HARTI Icon_minitimeDum Iul 15, 2012 10:18 am

bah eu mai joc si sub numele de traficant de purici si darak
Sus In jos
Al3cs
Administrator
Al3cs

Rank: Administrator
Clan : X.G
Mesaje : 472
Varsta : 30
Localizare : Romania-Prahova
sv pgl-HARTI Empty
MesajSubiect: Re: sv pgl-HARTI sv pgl-HARTI Icon_minitimeDum Iul 15, 2012 10:44 am

da joaca frate k un nume k nu suntem l circ aici..ori suntem seriosi ori nu mai suntem. daca ar face fiecare k tn ar fi tot o zarva nu ai sti km s mai dai d un om.
Sus In jos
Vizitato
avatar

Rank: Vizitator
sv pgl-HARTI Empty
MesajSubiect: Re: sv pgl-HARTI sv pgl-HARTI Icon_minitimeDum Iul 15, 2012 11:45 pm

ba frate PGL e un server clasic, jucam: dust2, dust, kabul2, arabic, $2000$, deagle, awplego2, awphbi, inferno, nuke...nu iti ajung frate ? are dreptate alecs normal ca ies playerii cand bagi o mapa noua, pentru ca nu o stie nimeni (poate o stii tu si cu inca unu si ramaneti numai voi 2 pe serv,...) jucam pe astea, astea sunt mapele de baza la war si mix...nu he_glass sau ce p.. mai pun astia mape noi la vot...cand o sa inveti mapele astea pe derost, atunci o sa jucam si mape noi...pana atunci joc de glezne !
Sus In jos
aLaMuT-
Banned
avatar

Rank: Banned
Mesaje : 107
sv pgl-HARTI Empty
MesajSubiect: Re: sv pgl-HARTI sv pgl-HARTI Icon_minitimeLun Iul 16, 2012 12:50 am

bne mah e ca voi!!!
Sus In jos
DIAMANT
Admin Server
DIAMANT

Rank: Admin Server
Mesaje : 727
sv pgl-HARTI Empty
MesajSubiect: Re: sv pgl-HARTI sv pgl-HARTI Icon_minitimeLun Iul 16, 2012 12:57 am

te manca in cur??
Sus In jos
CasianDarky
Admin Server
CasianDarky

Rank: Admin Server
Mesaje : 65
Varsta : 35
sv pgl-HARTI Empty
MesajSubiect: Re: sv pgl-HARTI sv pgl-HARTI Icon_minitimeLun Iul 16, 2012 1:36 am

de cate ori nu am pus eu mape noi....ca si eu ma satur de aceleasi mape....dar playeri cand vad nume ciudate etc...dau extindere si asmda....nu ne zice noua cum sa ne facem treaba ca stim deja ok?!....pana la urma e democratie...noi va dam de ales mape dar daca playeri voteaza extindere si kkaturi nu avem ce face....K DACA PUNEM NOI CE MAPE VERM URLATI CA ABUZ DE ADMIN SI ALTE _________....
PACE!
MARSH LA MUNCA si LA GARA!(dupa cum zice batranu DIAMANT Smile) )
Sus In jos
CasianDarky
Admin Server
CasianDarky

Rank: Admin Server
Mesaje : 65
Varsta : 35
sv pgl-HARTI Empty
MesajSubiect: Re: sv pgl-HARTI sv pgl-HARTI Icon_minitimeLun Iul 16, 2012 1:39 am

Sa nu ma intelegi gresit Alamut...nu am nimic nici cu tine nici cu altii,dar gandeste-te k si noi vrem binele playerilor sa intre cat mai multi si sa se simta bine(e decizia lor pana la urma ce joaca si care mapa)
Sus In jos
aLaMuT-
Banned
avatar

Rank: Banned
Mesaje : 107
sv pgl-HARTI Empty
MesajSubiect: Re: sv pgl-HARTI sv pgl-HARTI Icon_minitimeLun Iul 16, 2012 11:28 am

poi bah baieti voi nu ati vazut ca playeri sunt ca oile cum vad in meniu de vot primadata extindere sau alta harta paia o aleg
Sus In jos
aLaMuT-
Banned
avatar

Rank: Banned
Mesaje : 107
sv pgl-HARTI Empty
MesajSubiect: Re: sv pgl-HARTI sv pgl-HARTI Icon_minitimeLun Iul 16, 2012 11:28 am

da diamant ma maninca
Sus In jos
Al3cs
Administrator
Al3cs

Rank: Administrator
Clan : X.G
Mesaje : 472
Varsta : 30
Localizare : Romania-Prahova
sv pgl-HARTI Empty
MesajSubiect: Re: sv pgl-HARTI sv pgl-HARTI Icon_minitimeLun Iul 16, 2012 10:02 pm

Termina ma. Gata knd oi avea uh admin s bagi num mape noi s sa joci singur...s dak nu iti convin mapele astea drum bun dup server.sau joak k booti uh ce mape vrei..
Sus In jos
aLaMuT-
Banned
avatar

Rank: Banned
Mesaje : 107
sv pgl-HARTI Empty
MesajSubiect: Re: sv pgl-HARTI sv pgl-HARTI Icon_minitimeMar Iul 17, 2012 3:58 am

bai copile gata am incheiat orice discutie cu diamant alecs si casian deci mai pe scurt hellboy este liderul si el stie ce sa faca nu voi
Sus In jos
umbra
umbra

Rank:
Mesaje : 30
Varsta : 29
sv pgl-HARTI Empty
MesajSubiect: Re: sv pgl-HARTI sv pgl-HARTI Icon_minitimeMar Iul 17, 2012 5:48 am

ce sufera asta de el:)))) ba dute si joaca draq pe srvr ala de rahat vulcan;)..... lasane pe noi clasici
Sus In jos
Al3cs
Administrator
Al3cs

Rank: Administrator
Clan : X.G
Mesaje : 472
Varsta : 30
Localizare : Romania-Prahova
sv pgl-HARTI Empty
MesajSubiect: Re: sv pgl-HARTI sv pgl-HARTI Icon_minitimeMar Iul 17, 2012 6:36 am

copil oi fi uh ma....k dak nu erai nu face-ai tamtam d nist mape =)) lol
Sus In jos
aLaMuT-
Banned
avatar

Rank: Banned
Mesaje : 107
sv pgl-HARTI Empty
MesajSubiect: Re: sv pgl-HARTI sv pgl-HARTI Icon_minitimeMar Iul 17, 2012 10:53 am

bah rege taci odata macar nici nu esti in clan deci hai jet oceanic codat imputit
Sus In jos
DIAMANT
Admin Server
DIAMANT

Rank: Admin Server
Mesaje : 727
sv pgl-HARTI Empty
MesajSubiect: Re: sv pgl-HARTI sv pgl-HARTI Icon_minitimeMar Iul 17, 2012 9:45 pm

bah alamut eu sunt second lider ,asa ca termina cu afirmatiile astea si cu "copile" ca alecs este mai mare ca si tine!!ai admin pe server??? daca ai pune tu ce vrei...daca nu ai atunci poate asta e problema.. si te rog sa termini..acuma te rog si apoi iti ordon,cu urmarile de rigoare.LA MUNCA BAH!!!
Sus In jos
Vizitato
avatar

Rank: Vizitator
sv pgl-HARTI Empty
MesajSubiect: Re: sv pgl-HARTI sv pgl-HARTI Icon_minitimeMier Iul 18, 2012 12:32 am

va certati ca ... Smile
Sus In jos
Wonka
Wonka

Rank:
Mesaje : 114
sv pgl-HARTI Empty
MesajSubiect: Re: sv pgl-HARTI sv pgl-HARTI Icon_minitimeMier Iul 18, 2012 3:04 am

HeLLboy face dar tot clanu are dreptu sa zica ceva!!
Sus In jos
aLaMuT-
Banned
avatar

Rank: Banned
Mesaje : 107
sv pgl-HARTI Empty
MesajSubiect: Re: sv pgl-HARTI sv pgl-HARTI Icon_minitimeMier Iul 18, 2012 7:53 am

bai diamant trebuie sa imi ordoni uh cumva hell este lideru el ia deciziile
Sus In jos
aLaMuT-
Banned
avatar

Rank: Banned
Mesaje : 107
sv pgl-HARTI Empty
MesajSubiect: Re: sv pgl-HARTI sv pgl-HARTI Icon_minitimeMier Iul 18, 2012 7:54 am

oricum am incehiat orice discutie cu voi nu crear toti unii!!!
Sus In jos
Continut sponsorizat

Rank:
sv pgl-HARTI Empty
MesajSubiect: Re: sv pgl-HARTI sv pgl-HARTI Icon_minitime

Sus In jos

sv pgl-HARTI

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
XtReMe GaMeRs © It's all about the game™ :: Xtreme Gamers # Clan :: Discutii-