XtReMe GaMeRs © It's all about the game™
NE-AM MUTAT PE http://www.xtremegamers.ro!!
XtReMe GaMeRs © It's all about the game™
NE-AM MUTAT PE http://www.xtremegamers.ro!!
XtReMe GaMeRs © It's all about the game™
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

Distribuiţi|

Cere admin by `vierme` :D

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos
AutorMesaj
vierme
vierme

Rank:
Mesaje : 10
Cere admin by `vierme` :D Empty
MesajSubiect: Cere admin by `vierme` :D Cere admin by `vierme` :D Icon_minitimeMar Mai 29, 2012 10:19 am

Nick: `vierme`
Vârstă: 18
Nume Real: Banica Sorin
Motiv: unul din motivele pentru care am inaintat aceasta cerere.Razz. este ca acest srv "PGL" este singurul srv pe care ma joc,.:X.imi place foarte mult.Very Happy.,si in al doilea rand urasc sa ma injure toti codatii deoarece in acel moment nu este nici un admin .Sad.sa scoata codatul infect de pe srv(scz limbaju dar asa este.Very Happy)
De cât timp joci pe server:de cateva luni 3-4:">
De ce credeţi că sunteţi potriviţi pentru această funcţie: respectul pentru aceasta functie, si motivarea catrea indeplinirea cat mai buna a acestei functii
Experienţă Admin: cateva luni pe fostu marinescu_css.:X
ID Messengger: sorinis_2008
ID Skipe:--
Sus In jos
Vizitato
avatar

Rank: Vizitator
Cere admin by `vierme` :D Empty
MesajSubiect: Re: Cere admin by `vierme` :D Cere admin by `vierme` :D Icon_minitimeMar Mai 29, 2012 1:43 pm

++++ dar sa vedem ce zic si ceilalti (mai mari) Wink
Sus In jos
aLaMuT-
Banned
avatar

Rank: Banned
Mesaje : 107
Cere admin by `vierme` :D Empty
MesajSubiect: Re: Cere admin by `vierme` :D Cere admin by `vierme` :D Icon_minitimeMar Mai 29, 2012 7:36 pm

+++ eu st mai mic!!
Sus In jos
Wonka
Wonka

Rank:
Mesaje : 114
Cere admin by `vierme` :D Empty
MesajSubiect: Re: Cere admin by `vierme` :D Cere admin by `vierme` :D Icon_minitimeMar Mai 29, 2012 9:56 pm

dak le ai cu adminatu ai si de la mn ++
Sus In jos
DIAMANT
Admin Server
DIAMANT

Rank: Admin Server
Mesaje : 727
Cere admin by `vierme` :D Empty
MesajSubiect: Re: Cere admin by `vierme` :D Cere admin by `vierme` :D Icon_minitimeMier Mai 30, 2012 8:36 pm

----- suntem prea multi admini....si plus de asta nu esti nici in xg nici in pgl
Sus In jos
CrYsIs
Administrator
CrYsIs

Rank: Administrator
Clan : X.G
Mesaje : 465
Varsta : 27
Localizare : Siriu
Stare de spirit : Perfect ;x
Cere admin by `vierme` :D Empty
MesajSubiect: Re: Cere admin by `vierme` :D Cere admin by `vierme` :D Icon_minitimeJoi Mai 31, 2012 2:05 am

----
Sus In jos
H3LLBOY
Administrator
H3LLBOY

Rank: Administrator
Mesaje : 770
Varsta : 29
Localizare : Romania/Suceava
Cere admin by `vierme` :D Empty
MesajSubiect: Re: Cere admin by `vierme` :D Cere admin by `vierme` :D Icon_minitimeJoi Mai 31, 2012 9:34 am

De ce ti-am luat adminu de pe marinescu?? ca nu mai tin minte?
Sus In jos
vierme
vierme

Rank:
Mesaje : 10
Cere admin by `vierme` :D Empty
MesajSubiect: Re: Cere admin by `vierme` :D Cere admin by `vierme` :D Icon_minitimeJoi Mai 31, 2012 10:03 am

am avut o prob cu pc si nu am mai intrat....Very Happy. De data asta nu se va mai intampla.Very Happy
Sus In jos
Vizitato
avatar

Rank: Vizitator
Cere admin by `vierme` :D Empty
MesajSubiect: Re: Cere admin by `vierme` :D Cere admin by `vierme` :D Icon_minitimeJoi Mai 31, 2012 10:45 am

jurate Smile)) glumesc frate...ma hellboy stiu ca aveam si eu admin pe PGL, ce sa intamplat cu el (nu tin asa mult sa imi dai adminu inapoi...vreau sa stiu doar ce sa intamplat de numai am admin, sau am da e pe tagu 123? macar schimba acolo ca numai sunt second leader Smile )
Sus In jos
Continut sponsorizat

Rank:
Cere admin by `vierme` :D Empty
MesajSubiect: Re: Cere admin by `vierme` :D Cere admin by `vierme` :D Icon_minitime

Sus In jos

Cere admin by `vierme` :D

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

Subiecte similare

-
t cere by `vierme`
t Cerere admin by `vierme`
t cere admin server x.g
t Reclamatie vierme
t Cerere clan by `vierme`
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
XtReMe GaMeRs © It's all about the game™ :: Xtreme Gamers # Serverele Comunitatii :: Xtreme Gamers # Public Server :: Cereri Admine-