XtReMe GaMeRs © It's all about the game™
NE-AM MUTAT PE http://www.xtremegamers.ro!!
XtReMe GaMeRs © It's all about the game™
NE-AM MUTAT PE http://www.xtremegamers.ro!!
XtReMe GaMeRs © It's all about the game™
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

Distribuiţi|

CeReRe AdMiN H3Ro

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos
AutorMesaj
H3RO
H3RO

Rank:
Mesaje : 185
Varsta : 27
Localizare : Departe...prea departe
CeReRe AdMiN H3Ro Empty
MesajSubiect: CeReRe AdMiN H3Ro CeReRe AdMiN H3Ro Icon_minitimeLun Apr 23, 2012 9:26 am

Nick: DJ H3RO
Vârstă: 15
Nume Real: Vlad
Motiv: Vreau sa dau afara codatii...
De cât timp joci pe server: De 1 parka sau chiar mai mult
De ce credeţi că sunteţi potriviţi pentru această funcţie: pentru ca vad un codat si nu-mi plac codatii. O sa ma descurc o sa vedeti.....(daca imi dati)
Experienţă Admin:Am fost pe Galati,Pe Bratesti ,pe Dracula Land su alte servere din astea mai mici
ID Messengger:vlad_hero97
ID Skipe:dj_hero2011
Sus In jos
Vizitato
avatar

Rank: Vizitator
CeReRe AdMiN H3Ro Empty
MesajSubiect: Re: CeReRe AdMiN H3Ro CeReRe AdMiN H3Ro Icon_minitimeLun Apr 23, 2012 10:35 am

WHAT THE FUUUUUUUUUUUUUUUCK !!!!???
Sus In jos
Vizitato
avatar

Rank: Vizitator
CeReRe AdMiN H3Ro Empty
MesajSubiect: Re: CeReRe AdMiN H3Ro CeReRe AdMiN H3Ro Icon_minitimeLun Apr 23, 2012 10:37 am

1. Nu avem server (Deci nai cum sa primesti admin)
2. Daca vrei admin fa cerere pe forumu de la PGL (pt ca e serveru lor nu al nostru)
3. Chiar daca aveam server...tot nu primeai admin pentru ca daia si pt ca suntem prea multi admini
4. Dupa cum vezi serveru e inchis deci nai cum sa adminezi
5. -----------
Sus In jos
Gaby
Administrator
Gaby

Rank: Administrator
Mesaje : 425
Varsta : 27
Localizare : Buzau
Stare de spirit : Buna:D
CeReRe AdMiN H3Ro Empty
MesajSubiect: Re: CeReRe AdMiN H3Ro CeReRe AdMiN H3Ro Icon_minitimeLun Apr 23, 2012 10:40 am

hmm diez da parca cererile ptr admin se faceau si pe forumu la xg parca asa zicea hell
Sus In jos
H3RO
H3RO

Rank:
Mesaje : 185
Varsta : 27
Localizare : Departe...prea departe
CeReRe AdMiN H3Ro Empty
MesajSubiect: N-am stiut... CeReRe AdMiN H3Ro Icon_minitimeLun Apr 23, 2012 10:46 am

Frate,n-am stiut,dar prima data am facut cerere pe PGL pe forumu lor si nu mi-a raspuns nimeni..... Neutral si m-am gandit sa fac cerere si aici Wink
Sus In jos
Wonka
Wonka

Rank:
Mesaje : 114
CeReRe AdMiN H3Ro Empty
MesajSubiect: Re: CeReRe AdMiN H3Ro CeReRe AdMiN H3Ro Icon_minitimeLun Apr 23, 2012 11:48 am

E serveru lor nu se poate face nimik de aici!Very Happy
Sus In jos
DIAMANT
Admin Server
DIAMANT

Rank: Admin Server
Mesaje : 727
CeReRe AdMiN H3Ro Empty
MesajSubiect: Re: CeReRe AdMiN H3Ro CeReRe AdMiN H3Ro Icon_minitimeMier Apr 25, 2012 9:58 pm

bah inca nici nu ai intrat in clan si vrei admin,mult tupeu ai ...vezi sa nu te ard!!!
Sus In jos
H3RO
H3RO

Rank:
Mesaje : 185
Varsta : 27
Localizare : Departe...prea departe
CeReRe AdMiN H3Ro Empty
MesajSubiect: Re: CeReRe AdMiN H3Ro CeReRe AdMiN H3Ro Icon_minitimeJoi Apr 26, 2012 3:43 am

Diamant , eu nu am stiut ca trebuie neaparat sa fiu in X.G sau PGL ca sa am admin pe Server . Eu momentan vreau sa intru in clan si nimic mai mult ,doar daca se poate bineinteles . Acuma mi-am dat seama ca nu imi mai trebuie adminWinkWink Cu R3SpeCT H3RO
Sus In jos
Vizitato
avatar

Rank: Vizitator
CeReRe AdMiN H3Ro Empty
MesajSubiect: Re: CeReRe AdMiN H3Ro CeReRe AdMiN H3Ro Icon_minitimeJoi Apr 26, 2012 5:19 am

ba frate...se poate sa intrii in clan...dar omenesc si firesc este ca prima data sa faci cerere de intrare in clan apoi (daca vrei si meriti) cerere de admin (nu imediat...) tu ai facut 2 cereri in acelas timp...la cerere de intrare in clan ai mai multe sanse...eu iti zic ca o sa intrii in clan apoi astepti si tu 3-4 saptamani si faci o cerere de admin, daca tu consideri ca este nevoie de inca un admin....bft
Sus In jos
H3RO
H3RO

Rank:
Mesaje : 185
Varsta : 27
Localizare : Departe...prea departe
CeReRe AdMiN H3Ro Empty
MesajSubiect: Re: CeReRe AdMiN H3Ro CeReRe AdMiN H3Ro Icon_minitimeJoi Apr 26, 2012 8:25 am

aaaaa,ok . am inteles
Sus In jos
iulyanos
iulyanos

Rank:
Mesaje : 375
CeReRe AdMiN H3Ro Empty
MesajSubiect: Re: CeReRe AdMiN H3Ro CeReRe AdMiN H3Ro Icon_minitimeVin Apr 27, 2012 8:17 am

am o intrebare ,de curiozitate : ai facut cerere de intrare in clan ca sa obtii admin ?
Sus In jos
DIAMANT
Admin Server
DIAMANT

Rank: Admin Server
Mesaje : 727
CeReRe AdMiN H3Ro Empty
MesajSubiect: Re: CeReRe AdMiN H3Ro CeReRe AdMiN H3Ro Icon_minitimeVin Apr 27, 2012 11:24 pm

uitate la cerere ...ca tare putin mai intrii si tu pe forum iulian...
Sus In jos
Tr0p!caL
Tr0p!caL

Rank:
Mesaje : 164
Varsta : 27
Localizare : acasa
CeReRe AdMiN H3Ro Empty
MesajSubiect: Re: CeReRe AdMiN H3Ro CeReRe AdMiN H3Ro Icon_minitimeSam Apr 28, 2012 12:23 pm

da orcum nar fi cinstit sai dati admin . hero nam nimica cu tn da si eu am facut cerere pt admin dupa ce am intrat in clan si mi sa respins deci chiar nu ar fi drept sa ii se acepte
Sus In jos
H3RO
H3RO

Rank:
Mesaje : 185
Varsta : 27
Localizare : Departe...prea departe
CeReRe AdMiN H3Ro Empty
MesajSubiect: Re: CeReRe AdMiN H3Ro CeReRe AdMiN H3Ro Icon_minitimeMar Mai 01, 2012 7:17 am

Eu am facut cererea de admin inaintea cererii de intrare in clan Wink Momentan nu vreau admin Smile
Sus In jos
Tr0p!caL
Tr0p!caL

Rank:
Mesaje : 164
Varsta : 27
Localizare : acasa
CeReRe AdMiN H3Ro Empty
MesajSubiect: Re: CeReRe AdMiN H3Ro CeReRe AdMiN H3Ro Icon_minitimeJoi Mai 03, 2012 9:04 am

si de ce ai facut cere ?
Sus In jos
H3LLBOY
Administrator
H3LLBOY

Rank: Administrator
Mesaje : 770
Varsta : 29
Localizare : Romania/Suceava
CeReRe AdMiN H3Ro Empty
MesajSubiect: Re: CeReRe AdMiN H3Ro CeReRe AdMiN H3Ro Icon_minitimeJoi Mai 03, 2012 9:46 am

Tropical mai usor cu comentariile
Sus In jos
H3RO
H3RO

Rank:
Mesaje : 185
Varsta : 27
Localizare : Departe...prea departe
CeReRe AdMiN H3Ro Empty
MesajSubiect: Re: CeReRe AdMiN H3Ro CeReRe AdMiN H3Ro Icon_minitimeJoi Mai 03, 2012 10:46 am

Poi mai intai am vrut admin ca stateam mult pe server si apoi m-am gandit sa intru in clan Wink
Sus In jos
Continut sponsorizat

Rank:
CeReRe AdMiN H3Ro Empty
MesajSubiect: Re: CeReRe AdMiN H3Ro CeReRe AdMiN H3Ro Icon_minitime

Sus In jos

CeReRe AdMiN H3Ro

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

Subiecte similare

-
t Cerere Admin H3RO pe XG
t Cerere admin !
t Cerere de admin
t Cerere admin
t Cerere Admin
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
XtReMe GaMeRs © It's all about the game™ :: Xtreme Gamers # Serverele Comunitatii :: Xtreme Gamers # Public Server :: Cereri Admine-