XtReMe GaMeRs © It's all about the game™
NE-AM MUTAT PE http://www.xtremegamers.ro!!
XtReMe GaMeRs © It's all about the game™
NE-AM MUTAT PE http://www.xtremegamers.ro!!
XtReMe GaMeRs © It's all about the game™
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

Distribuiţi|

la munca bah!!!

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos
AutorMesaj
DIAMANT
Admin Server
DIAMANT

Rank: Admin Server
Mesaje : 727
la munca bah!!! Empty
MesajSubiect: la munca bah!!! la munca bah!!! Icon_minitimeMar Apr 17, 2012 12:31 am

fratilor gata cu odihna si cu lenea..eu zic sa ne apucam de treaba ca ne trezim ca ne provoaca tot felul de copii si nu stim sa jucam. La waruri suntem varza,multi nici nu stiu ce loc sa pcupe ce sa faca ...doar prostii,ba altii joca si la war ptr. fraguri nu pentru echipa. Am observet ca multi daca nu 90% din cei ce intra in clan parca motivul principal nu e clanul ci partea cu adminul...important sa ai admin da-l in p.. de clan.Va rog din suflet sa terminati cu cererile ptr. ca sunt tare multi deja si pe langa asta nu e serveru nostru.Sa am un pic de timp si bag eu pla in voi ,cine nu rezista la revedere,praf in curul lui altul in locul lui!Voi niciodata nu propuneti antrenamente sau mixuri..daca nu intra hellboy si eu sa va propun nu faceti.Am asistat la 2 admini intr-o zi varza erau ,intrau cu coade ,ei jucau,toti de pe server se plangeau ei nici treaba.ADMINI CITITI REGULAMENTUL ADMINILOR!!! Hellboy instruiestei ca habar nu au unii cum se foloseste.Ne apucam de antrenamente cine lipseste nemotivat de 3 ori este exclus din clan,deci sa fie clar nu mai vreau marionete in clan doar de dragul ca poarta tagul, eu sunt mandru ca sunt in acest clan,ceea ce unii de aici nu o prea respecta. X-men este un profesor foarte bun de aceea eu propun ca si el sa va antreneze . Daca aveti sugestii de tactici de smecherii cum sa ne antrenam cum sa-i batem pe toti ...aduceti-le aici pe forum si le discutam in mixuri. am serveru de war nimeni in afara de hell nu mia propus sa-l deschid.Intrati pe forum ca e o alta problema a clanului,nu intrati si nu stiti unii pe ce lume traiti....VIZITATI FORUMUL...DIEZZ ia masuri si noteaza care nu intra pe forum pe perioade mai lungi si cu pauze multe ilpropui pe forum si il discutam intr-o sedinta la un mix...apoi il dam afara.DECI DRAGI PRIETENI COMPARTIOTI SAU CUM SA VA SPUN.....M-AM URCAT CU PLA PE VOI. avem 100 care vor sa inte in clan si sunt chiar buni. Cu fetele acestea care au intrat in clan ati discutat cu ele ??le -ati intrebat cum sunt daca fac mixuri..ati bagat fete in clan si le tineti acolo.Apucativa de treaba ca va RAD... cu respect DIAMANT!!!
Sus In jos
Vizitato
avatar

Rank: Vizitator
la munca bah!!! Empty
MesajSubiect: Re: la munca bah!!! la munca bah!!! Icon_minitimeMar Apr 17, 2012 1:51 am

ba diamante, cand am facut eu regulile alea cu cine nu intra un timp pe server / forum, a sarit Alecs si cu R1 pe mine ca ceee, ce reguli sunt astea intru cand vrea p.. ... si uite ca R1 numai intra deloc Smile si eu vreau sa fac mixuri / antrenamente / waruri si ce sa vorbim cu fetele? le lasam ip-ul de la mix si intra si ele si joaca...nui nicio problema, si Diamant poti sa iei tagu de lider sau second lider cum zice hellboy, nu ca numai vreau...nu ma simt pregatit si nu imi sta in fire sa fiu lider...asa ca te rog sa il porti sanatos eu de azi renunt la el si revin la tagu vechi Smile
Sus In jos
Al3cs
Administrator
Al3cs

Rank: Administrator
Clan : X.G
Mesaje : 472
Varsta : 30
Localizare : Romania-Prahova
la munca bah!!! Empty
MesajSubiect: Re: la munca bah!!! la munca bah!!! Icon_minitimeMar Apr 17, 2012 2:20 am

sti de ce am sarit k gura pt k noi faceam cv pt clanu asta...nu trebuia s stea cnv k gura p noi k antrenament s k altele noi stiam ce avem de facut s nu crd k ne batea cnv p vremea aia. Fac pariu k dak aduk oameni d au fost (6 membri) s faci o echipa dn astia d sunt ak noi habar nu au ce e aia echipa sau km s joace in echipa sau strategi. Astia doar fraguri s sa injure stiu alcv nu. Asa k gura mik....nu o s mai faceti nik dn ce a fost.
Sus In jos
Al3cs
Administrator
Al3cs

Rank: Administrator
Clan : X.G
Mesaje : 472
Varsta : 30
Localizare : Romania-Prahova
la munca bah!!! Empty
MesajSubiect: Re: la munca bah!!! la munca bah!!! Icon_minitimeMar Apr 17, 2012 2:22 am

Uh nu vezi k nu sunte-ti in stare s faceti un antrenament....s helboy vrea alt tag il doare in ****. Zice k s ocupa s nu face nik,vb l x-men ne-a copiat toti...s ak nici un rahat de sv nu avm.
Sus In jos
H3LLBOY
Administrator
H3LLBOY

Rank: Administrator
Mesaje : 770
Varsta : 29
Localizare : Romania/Suceava
la munca bah!!! Empty
MesajSubiect: Re: la munca bah!!! la munca bah!!! Icon_minitimeMar Apr 17, 2012 2:28 am

ba vreau un tag pentru second leader daca citesti mai bn iti dau seama
Sus In jos
H3LLBOY
Administrator
H3LLBOY

Rank: Administrator
Mesaje : 770
Varsta : 29
Localizare : Romania/Suceava
la munca bah!!! Empty
MesajSubiect: Re: la munca bah!!! la munca bah!!! Icon_minitimeMar Apr 17, 2012 2:30 am

si cand era serverul marius marinescu jucau toti pe pgl si eu cu inca vre-o 2 jucam pe marinescu
Sus In jos
Al3cs
Administrator
Al3cs

Rank: Administrator
Clan : X.G
Mesaje : 472
Varsta : 30
Localizare : Romania-Prahova
la munca bah!!! Empty
MesajSubiect: Re: la munca bah!!! la munca bah!!! Icon_minitimeMar Apr 17, 2012 2:41 am

pai m am inteles...dar uh in loc s te preocupi d prostii dastea mai bn t ocupi d clan lol! la asta m-am ref
Sus In jos
Continut sponsorizat

Rank:
la munca bah!!! Empty
MesajSubiect: Re: la munca bah!!! la munca bah!!! Icon_minitime

Sus In jos

la munca bah!!!

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
XtReMe GaMeRs © It's all about the game™ :: Xtreme Gamers # Clan :: Discutii-