XtReMe GaMeRs © It's all about the game™
NE-AM MUTAT PE http://www.xtremegamers.ro!!
XtReMe GaMeRs © It's all about the game™
NE-AM MUTAT PE http://www.xtremegamers.ro!!
XtReMe GaMeRs © It's all about the game™
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

Distribuiţi|

Cerere admin Casian

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos
AutorMesaj
CasianDarky
Admin Server
CasianDarky

Rank: Admin Server
Mesaje : 65
Varsta : 35
Cerere admin Casian Empty
MesajSubiect: Cerere admin Casian Cerere admin Casian Icon_minitimeSam Mar 31, 2012 6:26 am

Nick:|*X.G™³|Casian
Vârstă:23
Nume Real:Casian
Motiv:Sa curatam CSS de "coade"+sunt un baiat corect si cu capu pe umeri+am fost indrumat sa fac aceasta cerere
De cât timp joci pe server:zilnic...cu mici exceptii
De ce credeţi că sunteţi potriviţi pentru această funcţie:Motivarea si pasiunea cu care tratez CSS

Experienţă Admin:Momentan nici una
ID Messengger:darkyparazitu
ID Skipe:-

ADMIS
Sus In jos
H3LLBOY
Administrator
H3LLBOY

Rank: Administrator
Mesaje : 770
Varsta : 29
Localizare : Romania/Suceava
Cerere admin Casian Empty
MesajSubiect: Re: Cerere admin Casian Cerere admin Casian Icon_minitimeSam Mar 31, 2012 6:27 am

Eu zic ca merita ii, deoarece te-am vazut de multe ori seara pe la 1,2,3.... Din parteam mea un +
Sus In jos
aLaMuT-
Banned
avatar

Rank: Banned
Mesaje : 107
Cerere admin Casian Empty
MesajSubiect: Re: Cerere admin Casian Cerere admin Casian Icon_minitimeSam Mar 31, 2012 7:06 am

iti dau si eu ++
Sus In jos
Vizitato
avatar

Rank: Vizitator
Cerere admin Casian Empty
MesajSubiect: Re: Cerere admin Casian Cerere admin Casian Icon_minitimeSam Mar 31, 2012 7:38 am

pe pgl...sunt destui admini care se ocupa, lafel si pe marinescu (cand mergea) bine ca ai scris acolo ca ai fost indrumat (stiu eu de cine) ca daca nu era scris, comentariile aratau asa: "Iauitee alu care vrea in clan numa pt admin / Gata frate, ai intrat in clan si vrei si admin nu?" ... ma rog, din partea mea ---- fara suparare Smile
Sus In jos
H3LLBOY
Administrator
H3LLBOY

Rank: Administrator
Mesaje : 770
Varsta : 29
Localizare : Romania/Suceava
Cerere admin Casian Empty
MesajSubiect: Re: Cerere admin Casian Cerere admin Casian Icon_minitimeSam Mar 31, 2012 7:55 am

taci diezz ca esti but
Sus In jos
CasianDarky
Admin Server
CasianDarky

Rank: Admin Server
Mesaje : 65
Varsta : 35
Cerere admin Casian Empty
MesajSubiect: Re: Cerere admin Casian Cerere admin Casian Icon_minitimeSam Mar 31, 2012 8:15 am

Scuze, daca tu crezi ca eu am intrat in clan ptr admin te inseli amarnic frate ...deci eu NU am avut admin niciodata...nici nu stiu cu ce se mananca .....am zis sa incerc, pana mea ca NU vreau eu sa fac pe sefu pe server sau kkturi de genu...stai chill nu ma supar ca-mi dai minus...asta e parerea ta si o respect..mersi oricum ptr feedback si macar am si eu sansa sa ma afirm ....Pace!
Sus In jos
Shooter
Admin Server
Shooter

Rank: Admin Server
Mesaje : 140
Varsta : 28
Cerere admin Casian Empty
MesajSubiect: Re: Cerere admin Casian Cerere admin Casian Icon_minitimeSam Mar 31, 2012 8:37 am

dupa mn e prea rapid.are 4 zile de cand e in clan si deja admin.oricum faceti cum vreti nu sunt eu ala care decide.dar sunt persoane care sunt de mult mai mult in clan si nu umbla dupa admin.
Sus In jos
Vizitato
avatar

Rank: Vizitator
Cerere admin Casian Empty
MesajSubiect: Re: Cerere admin Casian Cerere admin Casian Icon_minitimeSam Mar 31, 2012 9:00 am

cassian mai inteles gresit, eu nam zis ca ai intrat in clan pt admin, am zis ca daca nu scriai acolo ca ai fost indrumat zicea lumea ca ai intrat pt admin Smile
Sus In jos
CasianDarky
Admin Server
CasianDarky

Rank: Admin Server
Mesaje : 65
Varsta : 35
Cerere admin Casian Empty
MesajSubiect: Re: Cerere admin Casian Cerere admin Casian Icon_minitimeSam Mar 31, 2012 9:02 am

Smile) Scuzele mele...deja shooter o face...bine gata renunt la cerere sa nu se intelega gresit.
Sus In jos
H3LLBOY
Administrator
H3LLBOY

Rank: Administrator
Mesaje : 770
Varsta : 29
Localizare : Romania/Suceava
Cerere admin Casian Empty
MesajSubiect: Re: Cerere admin Casian Cerere admin Casian Icon_minitimeSam Mar 31, 2012 10:11 am

O sa ii dau admin pentru ca merita si nu stati voi pana la 2,3.. pe server ok?
Sus In jos
Vizitato
avatar

Rank: Vizitator
Cerere admin Casian Empty
MesajSubiect: Re: Cerere admin Casian Cerere admin Casian Icon_minitimeSam Mar 31, 2012 10:59 am

da ma hellboy bine, cassian odata ce ai facut o cerere nu renunti la ea pt ca playerii au alte pareri...astepti pana la final, oricum felicitari Smile nu am nimica cu tn Very Happy
Sus In jos
lcm1395
avatar

Rank:
Mesaje : 34
Cerere admin Casian Empty
MesajSubiect: Re: Cerere admin Casian Cerere admin Casian Icon_minitimeSam Mar 31, 2012 11:22 am

ahaam ....
Sus In jos
CasianDarky
Admin Server
CasianDarky

Rank: Admin Server
Mesaje : 65
Varsta : 35
Cerere admin Casian Empty
MesajSubiect: Re: Cerere admin Casian Cerere admin Casian Icon_minitimeDum Apr 01, 2012 1:35 am

Hellboy eu zic sa nu mi-l dai inca pentru ca o sa lipsesc vreo 2 saptamani din peisaj...in timpul vacantei si zic ca nu are rost acum...dupa vacantza mai vorbim si vedem ce mai zic si baietii.
Sus In jos
cristi
Admin Server
avatar

Rank: Admin Server
Mesaje : 161
Localizare : Romania-Radauti (Italia-Torino)
Cerere admin Casian Empty
MesajSubiect: Re: Cerere admin Casian Cerere admin Casian Icon_minitimeDum Apr 01, 2012 3:38 am

++ Wink
Sus In jos
Continut sponsorizat

Rank:
Cerere admin Casian Empty
MesajSubiect: Re: Cerere admin Casian Cerere admin Casian Icon_minitime

Sus In jos

Cerere admin Casian

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

Subiecte similare

-
t Cerere intrare clan Casian
t Cerere admin;)
t Cerere Admin
t Cerere Admin
t Cerere admin - WAR/MIX
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
XtReMe GaMeRs © It's all about the game™ :: Xtreme Gamers # Serverele Comunitatii :: Xtreme Gamers # Public Server :: Cereri Admine-