XtReMe GaMeRs © It's all about the game™
NE-AM MUTAT PE http://www.xtremegamers.ro!!
XtReMe GaMeRs © It's all about the game™
NE-AM MUTAT PE http://www.xtremegamers.ro!!
XtReMe GaMeRs © It's all about the game™
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

Distribuiţi|

Cere de intrare in calna pt ๖ۣۜBζ맆

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
cyupa2222
avatar

Rank:
Mesaje : 9
Cere de intrare in calna pt ๖ۣۜBζ맆 Empty
MesajSubiect: Cere de intrare in calna pt ๖ۣۜBζ맆 Cere de intrare in calna pt ๖ۣۜBζ맆 Icon_minitimeJoi Feb 09, 2012 11:45 am

1.Nume :Chirila
2.Prenume :Cosmin
3.Nume in CS:S :๖ۣۜBζ맆
4.Experienta de CS:S : 1-2 ani
5.Contact Skype :theboyking11
6.Contact Yahoo :nu ma lasa sa postez
7.Varsta : 14
8.De ce vrei in clan :Pentru ca e un clan cu playeri de treaba si are un super sv cu super playeri.
Sus In jos
Vizitato
avatar

Rank: Vizitator
Cere de intrare in calna pt ๖ۣۜBζ맆 Empty
MesajSubiect: Re: Cere de intrare in calna pt ๖ۣۜBζ맆 Cere de intrare in calna pt ๖ۣۜBζ맆 Icon_minitimeJoi Feb 09, 2012 12:41 pm

lam vazut pe server...e un jucator cu potential si de treaba...eu zic ca merita in clan macar in grupa a 3 a ca o sa creasca Very Happy

P.S. : Nu merge pentru ca il srcrii cu @ yahoo . com trb sa scrii doar id...fara @ yahoo . com

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Sus In jos
cyupa2222
avatar

Rank:
Mesaje : 9
Cere de intrare in calna pt ๖ۣۜBζ맆 Empty
MesajSubiect: Re: Cere de intrare in calna pt ๖ۣۜBζ맆 Cere de intrare in calna pt ๖ۣۜBζ맆 Icon_minitimeJoi Feb 09, 2012 12:48 pm

OK ms daca vreti sa ma contactati katala_bad_boyz e id lu fratemiu si o sa il mai vedeti la cererea de clan a lui bLx ala e fratemiu el nu mai joaca css si mam bagat eu cu alt nume:D
Sus In jos
cristi
Admin Server
avatar

Rank: Admin Server
Mesaje : 161
Localizare : Romania-Radauti (Italia-Torino)
Cere de intrare in calna pt ๖ۣۜBζ맆 Empty
MesajSubiect: Re: Cere de intrare in calna pt ๖ۣۜBζ맆 Cere de intrare in calna pt ๖ۣۜBζ맆 Icon_minitimeJoi Feb 09, 2012 12:57 pm

gr 3 ar fi bine ++++ si treci la treaba

PS fara coduri, da? Wink
Sus In jos
Vizitato
avatar

Rank: Vizitator
Cere de intrare in calna pt ๖ۣۜBζ맆 Empty
MesajSubiect: Re: Cere de intrare in calna pt ๖ۣۜBζ맆 Cere de intrare in calna pt ๖ۣۜBζ맆 Icon_minitimeJoi Feb 09, 2012 2:05 pm

dak zici ca bLx e fratele tau si numai joaca...si joci tu cu alt nume hmmm cam suspect...ia vezi sa nu fii bLx ca oricum aflam dar te lasam in pace hai bafta ! si vezi sa nuu fi cine nu trebuie !
Sus In jos
DIAMANT
Admin Server
DIAMANT

Rank: Admin Server
Mesaje : 727
Cere de intrare in calna pt ๖ۣۜBζ맆 Empty
MesajSubiect: Re: Cere de intrare in calna pt ๖ۣۜBζ맆 Cere de intrare in calna pt ๖ۣۜBζ맆 Icon_minitimeJoi Feb 09, 2012 9:41 pm

nici vorba..minte nu la-m vazut pe server decat de vreo 5 zile ...sa vedem activitate pe server si apoi mai revii cu o cerere..
Sus In jos
cyupa2222
avatar

Rank:
Mesaje : 9
Cere de intrare in calna pt ๖ۣۜBζ맆 Empty
MesajSubiect: Re: Cere de intrare in calna pt ๖ۣۜBζ맆 Cere de intrare in calna pt ๖ۣۜBζ맆 Icon_minitimeVin Feb 10, 2012 7:20 am

Ma diamant acuma fara suparare hai sa zicem ca joc de 5 zile pe sv da in alea 5 zile intro zi team vazut si pe tine pe sv si in ziua aia nu ai facut nimic alt ceva decat sa injuri cea din cate stiu eu nu e voie dar faci oare cum un abus de faptul ca ai admin.Sa nu mio iei in nume de rau doar tiam zis parearea me despre tine.
Sus In jos
BoGdaNeL
BoGdaNeL

Rank:
Mesaje : 46
Cere de intrare in calna pt ๖ۣۜBζ맆 Empty
MesajSubiect: Re: Cere de intrare in calna pt ๖ۣۜBζ맆 Cere de intrare in calna pt ๖ۣۜBζ맆 Icon_minitimeVin Feb 10, 2012 8:33 am

E ACTIV DIAMANT JUCA CU NUMELE SI DE BLX!!Io ii dau plus!!!+++++Juca si el si fratesu pe acelasi pe acelasi nume dar mai mult juca el!!
Sus In jos
H3LLBOY
Administrator
H3LLBOY

Rank: Administrator
Mesaje : 770
Varsta : 29
Localizare : Romania/Suceava
Cere de intrare in calna pt ๖ۣۜBζ맆 Empty
MesajSubiect: Re: Cere de intrare in calna pt ๖ۣۜBζ맆 Cere de intrare in calna pt ๖ۣۜBζ맆 Icon_minitimeVin Feb 10, 2012 9:12 am

il cunosti??
Sus In jos
cristi
Admin Server
avatar

Rank: Admin Server
Mesaje : 161
Localizare : Romania-Radauti (Italia-Torino)
Cere de intrare in calna pt ๖ۣۜBζ맆 Empty
MesajSubiect: Re: Cere de intrare in calna pt ๖ۣۜBζ맆 Cere de intrare in calna pt ๖ۣۜBζ맆 Icon_minitimeVin Feb 10, 2012 9:58 am

eu nu mai stiu cine e asta Sad m'a pus in dubii. decideti voi Wink
Sus In jos
cyupa2222
avatar

Rank:
Mesaje : 9
Cere de intrare in calna pt ๖ۣۜBζ맆 Empty
MesajSubiect: Re: Cere de intrare in calna pt ๖ۣۜBζ맆 Cere de intrare in calna pt ๖ۣۜBζ맆 Icon_minitimeVin Feb 10, 2012 10:16 am

Ma Bogdanel ii colegamiu de scola si eu am juacat si pe numele lu fratemiu adica pe bLx si cand a facut cererea de intrare in clan al a facuto si acuma ca el nu mai joca am intrat eu cu alt nume ca sa nu intru cu numele ala ca nu prea stiu in mare parte ce clanuri si ce chesti o facut el pe numele ala asa ca miam schimbat numele.SPER CA VAM LAMURIT IN MARE PARTE:))Smile)Smile)Very Happy:D:D:D
Sus In jos
Shooter
Admin Server
Shooter

Rank: Admin Server
Mesaje : 140
Varsta : 28
Cere de intrare in calna pt ๖ۣۜBζ맆 Empty
MesajSubiect: Re: Cere de intrare in calna pt ๖ۣۜBζ맆 Cere de intrare in calna pt ๖ۣۜBζ맆 Icon_minitimeVin Feb 10, 2012 10:23 am

eu cu zic nik .lam vezut de putin pe sv.ar trebui sa mai juace si dupa aia sa faca cerere
Sus In jos
BoGdaNeL
BoGdaNeL

Rank:
Mesaje : 46
Cere de intrare in calna pt ๖ۣۜBζ맆 Empty
MesajSubiect: Re: Cere de intrare in calna pt ๖ۣۜBζ맆 Cere de intrare in calna pt ๖ۣۜBζ맆 Icon_minitimeVin Feb 10, 2012 2:46 pm

H3LLBOY a scris:
il cunosti??
e colegu meu:)!
Sus In jos
Vizitato
avatar

Rank: Vizitator
Cere de intrare in calna pt ๖ۣۜBζ맆 Empty
MesajSubiect: Re: Cere de intrare in calna pt ๖ۣۜBζ맆 Cere de intrare in calna pt ๖ۣۜBζ맆 Icon_minitimeVin Feb 10, 2012 2:57 pm

ma...ca sa inchidem acest subiect eu zic asa...mai joaca pe server cateva zile (maxim o saptamana) da dovada ca esti bun pt clan si te primim hai la munca !!!
Sus In jos
DIAMANT
Admin Server
DIAMANT

Rank: Admin Server
Mesaje : 727
Cere de intrare in calna pt ๖ۣۜBζ맆 Empty
MesajSubiect: Re: Cere de intrare in calna pt ๖ۣۜBζ맆 Cere de intrare in calna pt ๖ۣۜBζ맆 Icon_minitimeVin Feb 10, 2012 10:46 pm

mars ptr. treaba asta nu mai intrii in clan eu garantez...de cand joc css nu s-a intamplat sa nu intru pe server o zi dar adoua zi sigur am fost..dovada ca sunt pe locul 4 si sa vezi activitate ...mars si fa morala la aia care teau trimis sa faci cere..luati masuri sa fie banat de pe forum..DIEZZ ai inteles???
Sus In jos
H3LLBOY
Administrator
H3LLBOY

Rank: Administrator
Mesaje : 770
Varsta : 29
Localizare : Romania/Suceava
Cere de intrare in calna pt ๖ۣۜBζ맆 Empty
MesajSubiect: Re: Cere de intrare in calna pt ๖ۣۜBζ맆 Cere de intrare in calna pt ๖ۣۜBζ맆 Icon_minitimeVin Feb 10, 2012 10:53 pm

da corec mai joaca pe server
Sus In jos
cyupa2222
avatar

Rank:
Mesaje : 9
Cere de intrare in calna pt ๖ۣۜBζ맆 Empty
MesajSubiect: Re: Cere de intrare in calna pt ๖ۣۜBζ맆 Cere de intrare in calna pt ๖ۣۜBζ맆 Icon_minitimeSam Feb 11, 2012 1:11 am

No DIAMANT uite o dovada ca nu stii sa vorbesti degeaba ai 30 de ani ca fara sa jignesti nu stii sa vb.
Sus In jos
cyupa2222
avatar

Rank:
Mesaje : 9
Cere de intrare in calna pt ๖ۣۜBζ맆 Empty
MesajSubiect: Re: Cere de intrare in calna pt ๖ۣۜBζ맆 Cere de intrare in calna pt ๖ۣۜBζ맆 Icon_minitimeSam Feb 11, 2012 1:14 am

Si ca sa stii si tu ma miss desteptule ranku se reseteaza zilnic cel putin mie mi se resteaza si ca ai fost intr-o si pe locu 4 si te lauzi eu am fost si pe 1,2,3 dar in ziua in care ai fost tu pe 4 trb sa te uiti cine e deasupra ta sa vezi puate scrie ๖ۣۜBζ맆
Sus In jos
H3LLBOY
Administrator
H3LLBOY

Rank: Administrator
Mesaje : 770
Varsta : 29
Localizare : Romania/Suceava
Cere de intrare in calna pt ๖ۣۜBζ맆 Empty
MesajSubiect: Re: Cere de intrare in calna pt ๖ۣۜBζ맆 Cere de intrare in calna pt ๖ۣۜBζ맆 Icon_minitimeSam Feb 11, 2012 1:16 am

ba dar vad ca esti cam tupeist
Sus In jos
cyupa2222
avatar

Rank:
Mesaje : 9
Cere de intrare in calna pt ๖ۣۜBζ맆 Empty
MesajSubiect: Re: Cere de intrare in calna pt ๖ۣۜBζ맆 Cere de intrare in calna pt ๖ۣۜBζ맆 Icon_minitimeSam Feb 11, 2012 1:18 am

Cu ce sunt tubeist?
Sus In jos
H3LLBOY
Administrator
H3LLBOY

Rank: Administrator
Mesaje : 770
Varsta : 29
Localizare : Romania/Suceava
Cere de intrare in calna pt ๖ۣۜBζ맆 Empty
MesajSubiect: Re: Cere de intrare in calna pt ๖ۣۜBζ맆 Cere de intrare in calna pt ๖ۣۜBζ맆 Icon_minitimeSam Feb 11, 2012 1:21 am

te ei in gura cu cn nu trebuie
Sus In jos
cyupa2222
avatar

Rank:
Mesaje : 9
Cere de intrare in calna pt ๖ۣۜBζ맆 Empty
MesajSubiect: Re: Cere de intrare in calna pt ๖ۣۜBζ맆 Cere de intrare in calna pt ๖ۣۜBζ맆 Icon_minitimeSam Feb 11, 2012 1:23 am

hell dami id sau skype tau ca sa vb ca sa nu umplem pe aici cu astfel de disctii bineinteles daca vrei sa mil dai
Sus In jos
H3LLBOY
Administrator
H3LLBOY

Rank: Administrator
Mesaje : 770
Varsta : 29
Localizare : Romania/Suceava
Cere de intrare in calna pt ๖ۣۜBζ맆 Empty
MesajSubiect: Re: Cere de intrare in calna pt ๖ۣۜBζ맆 Cere de intrare in calna pt ๖ۣۜBζ맆 Icon_minitimeSam Feb 11, 2012 1:34 am

alexandrey7 sa imi scrii ca nu am chef sa vb
Sus In jos
Al3cs
Administrator
Al3cs

Rank: Administrator
Clan : X.G
Mesaje : 472
Varsta : 30
Localizare : Romania-Prahova
Cere de intrare in calna pt ๖ۣۜBζ맆 Empty
MesajSubiect: Re: Cere de intrare in calna pt ๖ۣۜBζ맆 Cere de intrare in calna pt ๖ۣۜBζ맆 Icon_minitimeSam Feb 11, 2012 2:23 am

pleak m de aici ai umplut paharu ceao
Sus In jos
DIAMANT
Admin Server
DIAMANT

Rank: Admin Server
Mesaje : 727
Cere de intrare in calna pt ๖ۣۜBζ맆 Empty
MesajSubiect: Re: Cere de intrare in calna pt ๖ۣۜBζ맆 Cere de intrare in calna pt ๖ۣۜBζ맆 Icon_minitimeSam Feb 11, 2012 5:47 am

cacatu dracului...dai bah hell ban pe forum!!!
Sus In jos
Continut sponsorizat

Rank:
Cere de intrare in calna pt ๖ۣۜBζ맆 Empty
MesajSubiect: Re: Cere de intrare in calna pt ๖ۣۜBζ맆 Cere de intrare in calna pt ๖ۣۜBζ맆 Icon_minitime

Sus In jos

Cere de intrare in calna pt ๖ۣۜBζ맆

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

Subiecte similare

-
t Cere intrare-n clan
t Cere Intrare In Clan
t Cere de intrare in clan:pro|k1llER
t Cere pt. calan xadyx
t cere by `vierme`
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
XtReMe GaMeRs © It's all about the game™ :: Xtreme Gamers # Clan :: Cerere Clan-