XtReMe GaMeRs © It's all about the game™
NE-AM MUTAT PE http://www.xtremegamers.ro!!
XtReMe GaMeRs © It's all about the game™
NE-AM MUTAT PE http://www.xtremegamers.ro!!
XtReMe GaMeRs © It's all about the game™
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

Distribuiţi|

Cine are CLICKNET ???

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos
AutorMesaj
Vizitato
avatar

Rank: Vizitator
Cine are CLICKNET ??? Empty
MesajSubiect: Cine are CLICKNET ??? Cine are CLICKNET ??? Icon_minitimeDum Ian 22, 2012 1:51 am

Salutare...daca aveti clicknet (sau nu) si va pricepeti...as vrea sa sun la ei si sa ma bag pe alt abonament...ala cel mai bun de 100mb /s (da sigur) ma rog nu asta e problema...problema e ca nustiu daca pot sa ma bag pe alt abonament, in timp ce eu am deja unul (ala cel mai praf) eu cum as venii vreau sa fac un "upgrade" o imbunatatire ca sa zic asa sal fac mai mare...bine o sa imi creasca si perioada de abonament...nam nimica cu asta, eu vreau doar net de mare viteza Smile)
Sus In jos
R1
R1

Rank:
Mesaje : 112
Cine are CLICKNET ??? Empty
MesajSubiect: Re: Cine are CLICKNET ??? Cine are CLICKNET ??? Icon_minitimeDum Ian 22, 2012 2:02 am

tete nu te mai incurca cu romtelecom cliknet ... cei mai varza!! si eu mai am akm anu asta abonament cu ei si o sami bag RDS acolo net cum trebuie
Sus In jos
Vizitato
avatar

Rank: Vizitator
Cine are CLICKNET ??? Empty
MesajSubiect: Re: Cine are CLICKNET ??? Cine are CLICKNET ??? Icon_minitimeDum Ian 22, 2012 2:12 am

pai si eu mai am anu asta (in decembrie se termina) da am vazut ca au acuma clicknet Power...pana la 100mb/ s (bine o sa descarc cu 8-10 mb) nu e bun?
Sus In jos
Continut sponsorizat

Rank:
Cine are CLICKNET ??? Empty
MesajSubiect: Re: Cine are CLICKNET ??? Cine are CLICKNET ??? Icon_minitime

Sus In jos

Cine are CLICKNET ???

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

Subiecte similare

-
t Cine are nevoie
t CINE ESTE CRAZYWOLF???
t Cine sa fie noul sub- leader
t Cu cine sa iau legatura pentru un un-mute?
t Cerere admin URSUS [cine-i mic si bea laptic?:))]
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
XtReMe GaMeRs © It's all about the game™ :: Xtreme Gamers # Clan :: Discutii-