XtReMe GaMeRs © It's all about the game™
NE-AM MUTAT PE http://www.xtremegamers.ro!!
XtReMe GaMeRs © It's all about the game™
NE-AM MUTAT PE http://www.xtremegamers.ro!!
XtReMe GaMeRs © It's all about the game™
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

Distribuiţi|

motivul??????????

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos
AutorMesaj
iulyanos
iulyanos

Rank:
Mesaje : 375
motivul?????????? Empty
MesajSubiect: motivul?????????? motivul?????????? Icon_minitimeVin Noi 15, 2013 1:23 pm

Nick: Mic dar bun
Admin Reclamat de unde sa il stiu eu cine e ???

Harta: 2000
Data / Ora:  15:11:2013/ 23:10
Motiv:asta astept sa imi spuna el
Dovada: SPEC* 188.138.165.54:27016 :  intrati pe
Tomytza :  flash matki
B-Better # waRhammeR :  mam panicat
Tomytza killed ICE MAN with awp.
VaSy™ killed 20CM ^ G0dZyLa with ak47.
Inca REPrezint! killed 20CM ^ Mic dar bun with m4a1.
Player: 20CM ^ Mic dar bun - Damage Given
-------------------------
Damage Given to "B-Better # waRhammeR" - 13 in 1 hit
Damage Given to "Inca REPrezint!" - 31 in 3 hits
Player: 20CM ^ Mic dar bun - Damage Taken
-------------------------
Damage Taken from "Inca REPrezint!" - 125 in 4 hits
*SPEC* 188.138.165.54:27016 :  sa va asteptam

(ADMIN) Inca REPrezint!: banned player 20CM ^ Mic dar bun
You have been banned by admin permanently !!
B-Better # waRhammeR killed Angel with awp.
Disconnect: Banned (By Admin).
Disconnect: Banned (By Admin
Alte specificatii: sunt curios ,,cine e ?? ala care facea reclama la serv nu ia ban si eu ii mai si spun pleaca ma de aici cu serv tau si ce sa vezi imi da mie ban , pt???
Sus In jos
SkIpPeR
Moderatori
SkIpPeR

Rank: Moderatori
Mesaje : 556
Varsta : 27
Localizare : Moldova
motivul?????????? Empty
MesajSubiect: Re: motivul?????????? motivul?????????? Icon_minitimeVin Noi 15, 2013 1:27 pm

ZIC SA FIE UNBAN
Sus In jos
iulyanos
iulyanos

Rank:
Mesaje : 375
motivul?????????? Empty
MesajSubiect: Re: motivul?????????? motivul?????????? Icon_minitimeVin Noi 15, 2013 1:59 pm

ma intereseasa sa stiu motivul si cine e atat , sa vedem cat de barbat e sa recunoasa dc??/ in ultima perioada aproape toi admini au avut ceva cu clanul 20cm si nu stiu dc ??? din cate presupun eu voi vreti sa ne goniti de pe serv si nu e frumos ce faceti . cel mai bine e sa ne anuntie un admin , bai baieti nu mai intrat pe xg ca nu va primim si intelegem ca suntem oameni si am plecat .

Ms SKIPPER
Sus In jos
iulyanos
iulyanos

Rank:
Mesaje : 375
motivul?????????? Empty
MesajSubiect: Re: motivul?????????? motivul?????????? Icon_minitimeSam Noi 16, 2013 7:27 am

dati un t.c sau stergeti acest topic , macar atat sa faceti si voi
Sus In jos
B-Better # waRhammeR
B-Better # waRhammeR

Rank:
Mesaje : 109
Varsta : 28
Localizare : Cluj-Napoca
motivul?????????? Empty
MesajSubiect: Re: motivul?????????? motivul?????????? Icon_minitimeSam Noi 16, 2013 12:25 pm

Pai daca iti schimbi numele si faci 20 cu 1 si lumea nu stie cine esti normal ca primesti ban..
Sus In jos
Cheloo
Moderatori
Cheloo

Rank: Moderatori
Mesaje : 267
Varsta : 29
Localizare : Lugoj
motivul?????????? Empty
MesajSubiect: Re: motivul?????????? motivul?????????? Icon_minitimeSam Noi 16, 2013 12:31 pm

Warhammer dar gandestete , poate sa fie un player bun care face scor dn asta si sa ia ban asa degeaba... nu e oky daca stai sa te gandesti !!!
Sus In jos
iulyanos
iulyanos

Rank:
Mesaje : 375
motivul?????????? Empty
MesajSubiect: Re: motivul?????????? motivul?????????? Icon_minitimeSam Noi 16, 2013 1:03 pm

B-Better # waRhammeR a scris:
Pai daca iti schimbi numele si faci 20 cu 1 si lumea nu stie cine esti normal ca primesti ban..
aici ai dreptate dar majoritatea adminilor ma cunosc , si alti mereu intreaba ,,, cu ce nume ai mai jucat ??? si dovedeste ??? daca nu ban ,,,,, si intrebarea e alta dc lam schimbat ??/ pt ca tot luam ban pe celalalt nume din cauza unuia
Sus In jos
B-Better # waRhammeR
B-Better # waRhammeR

Rank:
Mesaje : 109
Varsta : 28
Localizare : Cluj-Napoca
motivul?????????? Empty
MesajSubiect: Re: motivul?????????? motivul?????????? Icon_minitimeSam Noi 16, 2013 1:37 pm

Cheloo stiu ce vrei sa zici, inca prea bine..
Sus In jos
XzIbIT
Moderatori
XzIbIT

Rank: Moderatori
Mesaje : 183
Varsta : 27
Localizare : Spania
motivul?????????? Empty
MesajSubiect: Re: motivul?????????? motivul?????????? Icon_minitimeSam Noi 16, 2013 1:49 pm

eu stiu cine tia dat man... era morfy cand am intrat pe sv mia zis pe ADMIN ONLY nu shimbi mapa ca ma uit pe unu yo ok si am iesit ... e morfy Smile)
Sus In jos
|XG™|L̵a̷d̴y̴º|Malefica.
|XG™|L̵a̷d̴y̴º|Malefica.

Rank:
Mesaje : 93
Varsta : 33
Localizare : Constanta
motivul?????????? Empty
MesajSubiect: Re: motivul?????????? motivul?????????? Icon_minitimeSam Noi 16, 2013 2:14 pm

X-Zibit nu cred ca era cazul sa spui tu.... Morfy trebuie sa dea explicatie aici playerului.... Tu nici macar nu stii sa te uiti pe cineva daca are cod, am intrat intr-o dimineata si erau 7 rusi si nu le faceai nimic frate Smile))
Sus In jos
XzIbIT
Moderatori
XzIbIT

Rank: Moderatori
Mesaje : 183
Varsta : 27
Localizare : Spania
motivul?????????? Empty
MesajSubiect: Re: motivul?????????? motivul?????????? Icon_minitimeSam Noi 16, 2013 2:30 pm

k Wink
Sus In jos
iulyanos
iulyanos

Rank:
Mesaje : 375
motivul?????????? Empty
MesajSubiect: Re: motivul?????????? motivul?????????? Icon_minitimeDum Noi 17, 2013 1:10 am

atunci sa ia ceva , ca e varza ca admin si nu face deosebirea intre sunet si cod cum spunea alecs trebuie sa fii foarte atent(sau ceva in genul) si in plus morfi e tare but isi schimba numele pe hbi dupa intra pe 2000 cu acelasi nume pe care l-a schimbat nu se pune pe spec , joaca 3 runde si bum ban fara sa se uite sa analizeze . pe roamaneste morfi astept sa se justifici si etc etc ce vrei tu . jalnic te credeam admin mai bun dar m-am inselat tot malefica e baza :d cu toate ca mai are si ea cate-va momente proaste
Sus In jos
SkIpPeR
Moderatori
SkIpPeR

Rank: Moderatori
Mesaje : 556
Varsta : 27
Localizare : Moldova
motivul?????????? Empty
MesajSubiect: Re: motivul?????????? motivul?????????? Icon_minitimeDum Noi 17, 2013 1:21 am

GATA MAH
T/C
Sus In jos
iulyanos
iulyanos

Rank:
Mesaje : 375
motivul?????????? Empty
MesajSubiect: Re: motivul?????????? motivul?????????? Icon_minitimeDum Noi 17, 2013 1:32 am

nu acum mai lasa astept parerea lui morfii dai tc 17.11.2013 ora 22:00 daca tot vrei sa dai tc
Sus In jos
GDubStep
GDubStep

Rank:
Clan : |*X.G™|
Mesaje : 188
Varsta : 29
Localizare : Moldova
Stare de spirit : Super
motivul?????????? Empty
MesajSubiect: Re: motivul?????????? motivul?????????? Icon_minitimeDum Noi 17, 2013 2:27 am

Skipper iai scos banu?
Sus In jos
iulyanos
iulyanos

Rank:
Mesaje : 375
motivul?????????? Empty
MesajSubiect: Re: motivul?????????? motivul?????????? Icon_minitimeDum Noi 17, 2013 3:21 am

dub nu asta e subiectul
Sus In jos
GDubStep
GDubStep

Rank:
Clan : |*X.G™|
Mesaje : 188
Varsta : 29
Localizare : Moldova
Stare de spirit : Super
motivul?????????? Empty
MesajSubiect: Re: motivul?????????? motivul?????????? Icon_minitimeDum Noi 17, 2013 3:40 am

eu l-am intrebat
Sus In jos
Continut sponsorizat

Rank:
motivul?????????? Empty
MesajSubiect: Re: motivul?????????? motivul?????????? Icon_minitime

Sus In jos

motivul??????????

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
XtReMe GaMeRs © It's all about the game™ :: Xtreme Gamers # Serverele Comunitatii :: Xtreme Gamers # Public Server :: Plangeri Admini / PLayeri-