XtReMe GaMeRs © It's all about the game™
NE-AM MUTAT PE http://www.xtremegamers.ro!!
XtReMe GaMeRs © It's all about the game™
NE-AM MUTAT PE http://www.xtremegamers.ro!!
XtReMe GaMeRs © It's all about the game™
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

Distribuiţi|

Never Give Up.

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos
AutorMesaj
Gaby
Administrator
Gaby

Rank: Administrator
Mesaje : 425
Varsta : 27
Localizare : Buzau
Stare de spirit : Buna:D
Never Give Up. Empty
MesajSubiect: Never Give Up. Never Give Up. Icon_minitimeLun Oct 28, 2013 1:16 pm

Salutari tuturor stiu ca nu prea am fost activ in ultima perioada dar cred ca si eu merit o pauza. Voi revenii in curand cand o sa fiu mai liber.
Am observat ca din ce in ce mai multi jucatori ies din clan Alecs , Rege, Rep... Pacat ..mare pacat....INSA asta nu inseamna ca se va duce de rapa clanul. Am inteles de la anumite persoane (nu dau nume) ca acest clan se duce "dracu" . NICIODATA Smile Spiritul XG nu v-a murii niciodata. Fiecare clan are perioada de cumpana...niciodata nu este totul perfect. Asta nu inseamna ca trebuie sa fugim , sau sa parasim clanul. Am trait perioada in care XG avea doar 2 grupe deoarece nimeni nu mai vroia sa intre in clan. Insa ne-am unit si am reusit sa reinviem clanul si l-am adus unde la am adus adica la cel mai inalt nivel din ultima perioada.
HAIDETI SA FIM UNITI SI SA REINVIEM SPIRITUL XG <3 .



P.S. Ascultati de Armaghedon si de Skipper pentru ca sunt sigur ca vor face o treaba buna :3.
Sus In jos
GDubStep
GDubStep

Rank:
Clan : |*X.G™|
Mesaje : 188
Varsta : 29
Localizare : Moldova
Stare de spirit : Super
Never Give Up. Empty
MesajSubiect: Re: Never Give Up. Never Give Up. Icon_minitimeLun Oct 28, 2013 10:35 pm

:* :* SmileVery HappyRESPECT Gaby
Sus In jos
XzIbIT
Moderatori
XzIbIT

Rank: Moderatori
Mesaje : 183
Varsta : 27
Localizare : Spania
Never Give Up. Empty
MesajSubiect: Re: Never Give Up. Never Give Up. Icon_minitimeMar Oct 29, 2013 4:31 am


Bine ai REVIENIT BOSS Smile)
Sus In jos
Cheloo
Moderatori
Cheloo

Rank: Moderatori
Mesaje : 267
Varsta : 29
Localizare : Lugoj
Never Give Up. Empty
MesajSubiect: Re: Never Give Up. Never Give Up. Icon_minitimeMar Oct 29, 2013 8:55 am

Bine spus Gaby , daca imi dai voie sa adaug ceva .

Lumea pleaca din cauza ca prea multi admini nu sunt destul de bine pregatiti , nu stiu de gluma , caterinca. Si de aceea se duc toti . Si o fost si vremea aceea cand nu ati mai dat nici war , mix , antrenamente ! Multumesc
Sus In jos
B-Better # waRhammeR
B-Better # waRhammeR

Rank:
Mesaje : 109
Varsta : 28
Localizare : Cluj-Napoca
Never Give Up. Empty
MesajSubiect: Re: Never Give Up. Never Give Up. Icon_minitimeMar Oct 29, 2013 9:48 am

NUMAI BINE ! SPER SA REVII CAT MAI REPEDE !!!
Sus In jos
SkIpPeR
Moderatori
SkIpPeR

Rank: Moderatori
Mesaje : 556
Varsta : 27
Localizare : Moldova
Never Give Up. Empty
MesajSubiect: Re: Never Give Up. Never Give Up. Icon_minitimeMar Oct 29, 2013 11:47 am

Bafta man imi vei lipsi Sad
Sus In jos
H3RO
H3RO

Rank:
Mesaje : 185
Varsta : 27
Localizare : Departe...prea departe
Never Give Up. Empty
MesajSubiect: Re: Never Give Up. Never Give Up. Icon_minitimeMar Oct 29, 2013 1:23 pm

Te asteptam inapoi Gaby cat mai curand ! Very Happy
Sus In jos
Continut sponsorizat

Rank:
Never Give Up. Empty
MesajSubiect: Re: Never Give Up. Never Give Up. Icon_minitime

Sus In jos

Never Give Up.

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
XtReMe GaMeRs © It's all about the game™ :: Xtreme Gamers # Clan :: Absente & Retrageri-