XtReMe GaMeRs © It's all about the game™
NE-AM MUTAT PE http://www.xtremegamers.ro!!
XtReMe GaMeRs © It's all about the game™
NE-AM MUTAT PE http://www.xtremegamers.ro!!
XtReMe GaMeRs © It's all about the game™
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

Distribuiţi|

Reclamatie Crazyness

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
XzIbIT
Moderatori
XzIbIT

Rank: Moderatori
Mesaje : 183
Varsta : 27
Localizare : Spania
Reclamatie Crazyness - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Crazyness Reclamatie Crazyness - Pagina 2 Icon_minitimeVin Noi 01, 2013 1:04 pm

Smile)
Sus In jos
ChuckNorris.
ChuckNorris.

Rank:
Mesaje : 43
Varsta : 30
Localizare : Bucuresti
Reclamatie Crazyness - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Crazyness Reclamatie Crazyness - Pagina 2 Icon_minitimeVin Noi 01, 2013 10:04 pm

Deja se deviaza de la subiect. Reclamatia a fost facuta pentru crazyness si noi vorbim de xzibit.


Numai bine.
Sus In jos
RegenerationalinE
RegenerationalinE

Rank:
Mesaje : 246
Varsta : 103
Localizare : Vrancea-Suraia
Reclamatie Crazyness - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Crazyness Reclamatie Crazyness - Pagina 2 Icon_minitimeVin Noi 01, 2013 11:01 pm

Pe mine ma fute Cheloo ... akm imi da ban ca stau afk... ban permanent!!!!
Ce dracu ma... nu vreau nici un unban , nu fac nici o reclamatie nnimic!!!!
De azi inaintenu mai joc V34!
Sus In jos
|XG™|L̵a̷d̴y̴º|Malefica.
|XG™|L̵a̷d̴y̴º|Malefica.

Rank:
Mesaje : 93
Varsta : 33
Localizare : Constanta
Reclamatie Crazyness - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Crazyness Reclamatie Crazyness - Pagina 2 Icon_minitimeDum Noi 03, 2013 3:39 am

Paralel cu subiectul..... Sa vorbim de adminat..... FLORIN SI XZIBIT care nu stiu sa isi scoata singuri un mute pe care l-am dat eu reintrand in forta pe server Smile))) Ce sa mai vorbim de adminat?? Cat despre limbaj, una e cand glumesti cu toata lumea pe server si alta e cand va bagati in stanga si in dreapta la nervi.... Gluma e gluma, adminatul e separat.... Ce e pe TS iarasi e separat de ceea ce este pe server... Smile Cat despre unele persoane care se baga aiurea in discutie ca e topicul RECLAMATIE CRAZYNESS ma lasa rece.... Smile Faceti ma topicuri separate RECLAMATIE: Malefica, Bibilistococel, Ciupilan, Skipper, Crazyness, Mosso, HELLBOY etc si hai sa ne plangem de fiecare in parte, ca ei trebuie sa fie roboti si noi suntem oameni si avem voie sa reclamam..... In primul rand inainte de a reclama INVATATI in puii mei sa faceti o cerere, in al doilea rand INVATATI sa scrieti si sa vorbiti ca sunteti pe un FORUM unde vede tot prostul ce scrieti voi ma baieti Smile
Sus In jos
B-Better # waRhammeR
B-Better # waRhammeR

Rank:
Mesaje : 109
Varsta : 28
Localizare : Cluj-Napoca
Reclamatie Crazyness - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Crazyness Reclamatie Crazyness - Pagina 2 Icon_minitimeDum Noi 03, 2013 11:59 am

Am ramas socat..
Sus In jos
Continut sponsorizat

Rank:
Reclamatie Crazyness - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Crazyness Reclamatie Crazyness - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos

Reclamatie Crazyness

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

Subiecte similare

-
t Reclamatie Crazyness
t Reclamatie.
t Reclamatie Crank
t Reclamatie vierme
t Reclamatie redline
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
XtReMe GaMeRs © It's all about the game™ :: Xtreme Gamers # Serverele Comunitatii :: Xtreme Gamers # Public Server :: Plangeri Admini / PLayeri-