XtReMe GaMeRs © It's all about the game™
NE-AM MUTAT PE http://www.xtremegamers.ro!!
XtReMe GaMeRs © It's all about the game™
NE-AM MUTAT PE http://www.xtremegamers.ro!!
XtReMe GaMeRs © It's all about the game™
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

Distribuiţi|

Ban [PROTOTYPE]

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
Mario
Mario

Rank:
Mesaje : 18
Varsta : 33
Localizare : roman ,NT
Ban [PROTOTYPE] Empty
MesajSubiect: Ban [PROTOTYPE] Ban [PROTOTYPE] Icon_minitimeDum Oct 13, 2013 6:47 am

salut .Azi am intrat pe server frumos sa dau un css...knd deodata apare unu ciury si zice ca m a vazut el ca jucam cu coduri pe vulcan; mentionez k am jucat o data sau de 2 ori pe vulcan pt k nu mi placea ca armele n au muzzleflash si deasemenea nu mi placeau scanteile alea care sareau din perete knd trageai cu arma. Pana aici nimic grav.Continui sa joc iar ciury asta tot imi imi f...tea creierii ca am jucat cu coade pe vulcan si la un moment dat imi propune sa intre el la mine in pc cu team viewer sau cu ce zicea el acolo sa vada daca am coade si i am zis sa si vada de joc . Zice rechinu la un moment dat : Prototype de ce nu l lasi pe ciury sa intre la tine in calculator sa vada daca n ai coduri ? i am raspuns ca n am chef si asa am luat ban PERMANENT de la trompeta de rechin k altfel nu i pot spune. Propun sa i se ia admin rechinului.Cum poti sa mi dai ban permanent doar pe ce viseaza unu sau altu....probe frate nu asa de an pulea
Sus In jos
Mario
Mario

Rank:
Mesaje : 18
Varsta : 33
Localizare : roman ,NT
Ban [PROTOTYPE] Empty
MesajSubiect: Re: Ban [PROTOTYPE] Ban [PROTOTYPE] Icon_minitimeDum Oct 13, 2013 6:48 am

scuze pt formatul cererii dar nu mai pot frate sa i sufar pe astia care dau ban aiurea si fara probe
Sus In jos
|XG™|L̵a̷d̴y̴º|Malefica.
|XG™|L̵a̷d̴y̴º|Malefica.

Rank:
Mesaje : 93
Varsta : 33
Localizare : Constanta
Ban [PROTOTYPE] Empty
MesajSubiect: Re: Ban [PROTOTYPE] Ban [PROTOTYPE] Icon_minitimeDum Oct 13, 2013 11:37 pm

Mi se pare corect! Rechinu' a procedat corect ca si admin... Daca refuzi controlul, atunci ascunzi ceva... Si eu procedez la fel....Smile
Sus In jos
Mario
Mario

Rank:
Mesaje : 18
Varsta : 33
Localizare : roman ,NT
Ban [PROTOTYPE] Empty
MesajSubiect: Re: Ban [PROTOTYPE] Ban [PROTOTYPE] Icon_minitimeLun Oct 14, 2013 1:26 am

uite ca mie nu mi se pare corect : daca eram prins cu wall in momentul in care am luat ban atunci sa zicem ca era corect , dar sa iau ban PERMANENT doar pt ce zice unu care a intrat prima data pe XG si se ofera el (deci unu vreun admin sau owneru) sa mi verifice pc-u nu mi se pare corect.
Sus In jos
ChuckNorris.
ChuckNorris.

Rank:
Mesaje : 43
Varsta : 30
Localizare : Bucuresti
Ban [PROTOTYPE] Empty
MesajSubiect: Re: Ban [PROTOTYPE] Ban [PROTOTYPE] Icon_minitimeLun Oct 14, 2013 1:39 am

Mie mi se pare foarte corect! Orice player trebuie verificat,atata timp cat nu vrei sa fii verificat inseamna ca ai ceva.Smile
Sus In jos
Mario
Mario

Rank:
Mesaje : 18
Varsta : 33
Localizare : roman ,NT
Ban [PROTOTYPE] Empty
MesajSubiect: Re: Ban [PROTOTYPE] Ban [PROTOTYPE] Icon_minitimeLun Oct 14, 2013 1:40 am

ip u meu e 92.83.41.46 ...
Sus In jos
ChuckNorris.
ChuckNorris.

Rank:
Mesaje : 43
Varsta : 30
Localizare : Bucuresti
Ban [PROTOTYPE] Empty
MesajSubiect: Re: Ban [PROTOTYPE] Ban [PROTOTYPE] Icon_minitimeLun Oct 14, 2013 1:46 am

pentru ce? sa iti scoata banul cine ti la dat
Sus In jos
Cheloo
Moderatori
Cheloo

Rank: Moderatori
Mesaje : 267
Varsta : 29
Localizare : Lugoj
Ban [PROTOTYPE] Empty
MesajSubiect: Re: Ban [PROTOTYPE] Ban [PROTOTYPE] Icon_minitimeLun Oct 14, 2013 4:01 am

Scuzele mele ca ma bag : Dar dupa mine intr-un fel e o prostie si intr-un fel e corect , nu e nimeni obligat sa te lase sa umblii la el in pc , si in celalalt fell e bine ca asa se mai gasesc codati ! In fine, parerea mea conteaza prea putin , si daca imi permiteti sa mai adaug ceva PROTOTIPE joaca chiar bine eu il stiu de vre-o 3 ani de zile , de cand era Mangalia pe nonsteam si nu o fost nicodata acuzat pentru coduri ! In fine , scuzele mele ca m-am bagat !
Sus In jos
|XG™|L̵a̷d̴y̴º|Malefica.
|XG™|L̵a̷d̴y̴º|Malefica.

Rank:
Mesaje : 93
Varsta : 33
Localizare : Constanta
Ban [PROTOTYPE] Empty
MesajSubiect: Re: Ban [PROTOTYPE] Ban [PROTOTYPE] Icon_minitimeLun Oct 14, 2013 4:48 am

In plus, invata-te sa faci cerere de unban corect ca sa ti se ia in considerare.... Nu, off topic, IP MEU ESTE ..... Banul nu va fi scos decat de cel care ti l-a dat Smile Ceilalti admini nu au voie sa interfereze unul peste celalalt Wink
Sus In jos
Mario
Mario

Rank:
Mesaje : 18
Varsta : 33
Localizare : roman ,NT
Ban [PROTOTYPE] Empty
MesajSubiect: Re: Ban [PROTOTYPE] Ban [PROTOTYPE] Icon_minitimeLun Oct 14, 2013 6:28 am

hai ma imi scoate ti banu ala sau o ardem cu paru n ochi...
Sus In jos
|XG™|L̵a̷d̴y̴º|Malefica.
|XG™|L̵a̷d̴y̴º|Malefica.

Rank:
Mesaje : 93
Varsta : 33
Localizare : Constanta
Ban [PROTOTYPE] Empty
MesajSubiect: Re: Ban [PROTOTYPE] Ban [PROTOTYPE] Icon_minitimeLun Oct 14, 2013 10:45 am

Eu zic sa nu ii scoatem nimic pana la proba contrarie, in plus limbajul lasa de dorit.... Smile
Sus In jos
Cheloo
Moderatori
Cheloo

Rank: Moderatori
Mesaje : 267
Varsta : 29
Localizare : Lugoj
Ban [PROTOTYPE] Empty
MesajSubiect: Re: Ban [PROTOTYPE] Ban [PROTOTYPE] Icon_minitimeLun Oct 14, 2013 10:57 am

Mda ma abtin .
Sus In jos
GDubStep
GDubStep

Rank:
Clan : |*X.G™|
Mesaje : 188
Varsta : 29
Localizare : Moldova
Stare de spirit : Super
Ban [PROTOTYPE] Empty
MesajSubiect: Re: Ban [PROTOTYPE] Ban [PROTOTYPE] Icon_minitimeLun Oct 14, 2013 11:33 am

Ai spus pe server ca nu ai jucat niciodata pe vulcan. Nu prea pari a codat! (parerea mea)
Sus In jos
Mario
Mario

Rank:
Mesaje : 18
Varsta : 33
Localizare : roman ,NT
Ban [PROTOTYPE] Empty
MesajSubiect: Re: Ban [PROTOTYPE] Ban [PROTOTYPE] Icon_minitimeMar Oct 15, 2013 2:24 am

acum ce p.. mi ai ma dat ban ma.... ?
Sus In jos
|XG™|L̵a̷d̴y̴º|Malefica.
|XG™|L̵a̷d̴y̴º|Malefica.

Rank:
Mesaje : 93
Varsta : 33
Localizare : Constanta
Ban [PROTOTYPE] Empty
MesajSubiect: Re: Ban [PROTOTYPE] Ban [PROTOTYPE] Icon_minitimeMar Oct 15, 2013 3:14 am

Mario Perca a scris:
acum ce p.. mi ai ma dat ban ma.... ?
Tu consideri ca acesta este un limbaj ok!?

"MA" eu ti-am dat ban! Smile

Cat despre Pul@ ta tine-ti-o in chiloti ca daca nu ti-o bag in gura pana iti iese pe cur! Smile
Sus In jos
H3LLBOY
Administrator
H3LLBOY

Rank: Administrator
Mesaje : 770
Varsta : 29
Localizare : Romania/Suceava
Ban [PROTOTYPE] Empty
MesajSubiect: Re: Ban [PROTOTYPE] Ban [PROTOTYPE] Icon_minitimeMar Oct 15, 2013 4:31 am

Daca si tu esti tare in gura si iei adminii la misto... asa iti trebuie poate te linistesti... nu ma bag...
Sus In jos
Mario
Mario

Rank:
Mesaje : 18
Varsta : 33
Localizare : roman ,NT
Ban [PROTOTYPE] Empty
MesajSubiect: Re: Ban [PROTOTYPE] Ban [PROTOTYPE] Icon_minitimeMar Oct 15, 2013 6:14 am

tot eo sunt vinovat frate???....de curiozitate am incercat sa intru azi pe server si cica cineva mi a scos banu...intru frumos ...ma dau cu tero si ea, malefica ma intreaba : cine ti a scos banu?? eo am raspuns ca nu stiu si ea mi a dat ban PERMANENT...poi cum naiba sa nu ma enervez ; am asteptat ca prostu 2 zile sa mi se scoata banu si dintr o data apara asta si mi da iarasi ban aiurea
Sus In jos
ChuckNorris.
ChuckNorris.

Rank:
Mesaje : 43
Varsta : 30
Localizare : Bucuresti
Ban [PROTOTYPE] Empty
MesajSubiect: Re: Ban [PROTOTYPE] Ban [PROTOTYPE] Icon_minitimeMar Oct 15, 2013 6:56 am

"Asta" are un nume, Ban aiurea nu tia dat atat timp cat ea tia spus pe cs cine tia scos banul si tu nu stii. Mi se pare ceva normal sa iti dea ban. Tia fost spus sa iti scoata banul cine tia dat.Smile
Sus In jos
Mario
Mario

Rank:
Mesaje : 18
Varsta : 33
Localizare : roman ,NT
Ban [PROTOTYPE] Empty
MesajSubiect: Re: Ban [PROTOTYPE] Ban [PROTOTYPE] Icon_minitimeMar Oct 15, 2013 7:00 am

"daca taceai ...filozof ramaneai"
Sus In jos
ChuckNorris.
ChuckNorris.

Rank:
Mesaje : 43
Varsta : 30
Localizare : Bucuresti
Ban [PROTOTYPE] Empty
MesajSubiect: Re: Ban [PROTOTYPE] Ban [PROTOTYPE] Icon_minitimeMar Oct 15, 2013 7:01 am

Ca sa nu zici ca am ceva cu tine Smile. Dovada ca rechinu nu iti va scoate banul.


(ADMIN ONLY) [RECHINI]-Rechinu: nu nu nici sa nul primnd ca il ard iara
*УБИТ* -|bTk|-waRhammeR : pot sa intru in clan falen?
[RECHINI]-Rechinu is joining the Counter-Terrorist force
*УБИТ* |Đ√L³|๖ۣۜDARK RIDER : fallen
(ADMIN ONLY) <|M.k.M|> BibilistrococeL.: ok. eu ma duc sa postez pe forum
*УБИТ* -|bTk|-waRhammeR : bag atagu?
Sus In jos
Mario
Mario

Rank:
Mesaje : 18
Varsta : 33
Localizare : roman ,NT
Ban [PROTOTYPE] Empty
MesajSubiect: Re: Ban [PROTOTYPE] Ban [PROTOTYPE] Icon_minitimeMar Oct 15, 2013 8:11 am

=))) lol... stai ca am uitat sa rad. p..... o fi rechinu asta vreun star si nu stiu eo??? stai sa zic cum sta treaba :ma doare fix in cot (sa nu zic in alta parte ca i se face pofta muierii aleia cu piept de curcan =)) ) ca nu mi scoate banu ala sau aia . dar nu mi se pare corect ca un prapadit dintr asta sa dea el\ea ban asa la caterinca si pe urma tot el\ea sa fie cu ciocu mare...p.. ...servere nu mai sunt???hai ,v am salutat din mers...si "mare grija la varice" (vb lu cheloo ...ala adevarat).
Sus In jos
|XG™|L̵a̷d̴y̴º|Malefica.
|XG™|L̵a̷d̴y̴º|Malefica.

Rank:
Mesaje : 93
Varsta : 33
Localizare : Constanta
Ban [PROTOTYPE] Empty
MesajSubiect: Re: Ban [PROTOTYPE] Ban [PROTOTYPE] Icon_minitimeMar Oct 15, 2013 12:03 pm

Mario Perca a scris:
=))) lol... stai ca am uitat sa rad. p..... o fi rechinu asta vreun star si nu stiu eo??? stai sa zic cum sta treaba :ma doare fix in cot (sa nu zic in alta parte ca i se face pofta muierii aleia cu piept de curcan =)) ) ca nu mi scoate banu ala sau aia . dar nu mi se pare corect ca un prapadit dintr asta sa dea el\ea ban asa la caterinca si pe urma tot el\ea sa fie cu ciocu mare...p.. ...servere nu mai sunt???hai ,v am salutat din mers...si "mare grija la varice" (vb lu cheloo ...ala adevarat).

Rechinu asta e un admin si respecta-l!

" pofta muierii aleia cu piept de curcan " - aici cred ca e vorba de mine, eh pentru lucrul acesta chiar ca ai permanent baiete.

Eu te-am intrebat frumos, cine ti-a scos banul, ai zis ca nu stii, ti-am dat din nou pentru ca mi se pare corect ca cel care te-a banat sa iti si scoata! Daca esti asa zmeu, atunci hai acum, dar ACUM, sa ma uit la tine in PC sa vad ce ai pe acolo. Ai tupeu sa te adresezi in asemenea hal fata de admini ca sa ti se scoata un ban si vezi ca nu ai mancat cu mine din acelasi castron ''prapaditule'' (citez) si nu ai facut 4 ani de facultate cu mine ca sa vorbesti ca la usa cortului, pe deasupra si incult din punct de vedere gramatical.


Mai treci pe la scoala si apoi sa mi te adresezi mie.



PERMANENT BAN! Smile
Sus In jos
Mario
Mario

Rank:
Mesaje : 18
Varsta : 33
Localizare : roman ,NT
Ban [PROTOTYPE] Empty
MesajSubiect: Re: Ban [PROTOTYPE] Ban [PROTOTYPE] Icon_minitimeMar Oct 15, 2013 10:25 pm

sa ti respund pe pasi:
1;=)) sa l respect eo pe rechinu=)) adica de ce ? cine i asta? daca ma respecta il respectam...
2;ban permanent : crezi ca imi faci vreun rau ca am ban permanent , servere nu mai sunt ?? =)) iar am uitat sa rad
3;dak aveam banu scos te ai gandit k poate mi l a scos rechinu ,ca poate s a desteptat?? sau poate chiar hellboy mi l a scos; hell mi l a m ai scos odata pt asta ii multumesc.
4;ma adresez cum vreau adminilor , stii vorba aia' dupa fapta si 'rasplata' '
5;crezi ca daca ai terminat tu 4 ani facultate oi fi tu vreun star ?=)) nu esti singura care e la facultate ... eo s la 2
Cat despre controlat , chiar daca as avea vreun cod prin pc l as sterge intr o secunda, nici n ai baga de seama k am avut ceva....dar daca insisti sa stii ca te pot lasa , dar cu conditi , ca daca nu mi gasesti nimic, sa mi scoti chiar tu banu si sa mi ceri si scuze??? daca vrei anunta ma
Sus In jos
ChuckNorris.
ChuckNorris.

Rank:
Mesaje : 43
Varsta : 30
Localizare : Bucuresti
Ban [PROTOTYPE] Empty
MesajSubiect: Re: Ban [PROTOTYPE] Ban [PROTOTYPE] Icon_minitimeMier Oct 16, 2013 12:24 am

1. Gandeste de 2 ori inainte sa scrii ceva.
2. Daca servere mai sunt.. ce mai cauti aici?? de ce te mai rogi sa iti fie scos banul??
3. Din cate am vazut mai sus... nu cred ca o sa se mai chinuie cu tine.. ai sa ramai cu banul, daca teai incapatanat de la inceput si nu ai vrut sa lasi sa te controleze este doar vina ta.
4. Cum sa zici ca tia scos rechinu banul?? cand rechinu a zis ca nu ai ce cauta pe server??

In fine sunt niste chestii spuse din propria parere,banul cred ca va ramane asa ca bafta si numai bine.
Sus In jos
Cheloo
Moderatori
Cheloo

Rank: Moderatori
Mesaje : 267
Varsta : 29
Localizare : Lugoj
Ban [PROTOTYPE] Empty
MesajSubiect: Re: Ban [PROTOTYPE] Ban [PROTOTYPE] Icon_minitimeMier Oct 16, 2013 12:30 am

Eu i-am scos banul ! Cu mine o vorbit si eu am vorbit cu un admin de aici care i la scos ! Cu ce e el de vina ca nu stie cine i lo scos ? Aualeoooo . Malefica scuzele mele pentru ce o sa spun acum : Tu spui de unu si de altul sa aibe grija la limbaj e ff ok , dar tu te auzi pe tine ?
Sus In jos
Continut sponsorizat

Rank:
Ban [PROTOTYPE] Empty
MesajSubiect: Re: Ban [PROTOTYPE] Ban [PROTOTYPE] Icon_minitime

Sus In jos

Ban [PROTOTYPE]

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

Subiecte similare

-
t ban [PROTOTYPE]
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
XtReMe GaMeRs © It's all about the game™ :: Xtreme Gamers # Serverele Comunitatii :: Xtreme Gamers # Public Server :: Ban & UnBan-