XtReMe GaMeRs © It's all about the game™
NE-AM MUTAT PE http://www.xtremegamers.ro!!
XtReMe GaMeRs © It's all about the game™
NE-AM MUTAT PE http://www.xtremegamers.ro!!
XtReMe GaMeRs © It's all about the game™
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

Distribuiţi|

Cerere unban!

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos
AutorMesaj
RegenerationalinE
RegenerationalinE

Rank:
Mesaje : 246
Varsta : 103
Localizare : Vrancea-Suraia
Cerere unban! Empty
MesajSubiect: Cerere unban! Cerere unban! Icon_minitimeMier Oct 09, 2013 12:12 am

Nume in css : 20CM ^ f.
Numele Adminului : Mosso
Motiv : cica am cfg ca si Cheloo la care am gloante infinite la AWp si seringa =))

(ADMIN) <|M.k.M|> mosso: banned player Cum vrei sa iti zic ma Regele mosso? [fant0meL-f.]
You have been banned by Admin for 1440 minutes
Disconnect: Banned (By Admin).
Disconnect: Banned (By Admin).
Sus In jos
RegenerationalinE
RegenerationalinE

Rank:
Mesaje : 246
Varsta : 103
Localizare : Vrancea-Suraia
Cerere unban! Empty
MesajSubiect: Re: Cerere unban! Cerere unban! Icon_minitimeJoi Oct 10, 2013 8:36 am

Se vede ca se ocupa cineva Neutral
macar "Putin Respect!" pe care nu-l au uni dintre voi!
Sus In jos
Cheloo
Moderatori
Cheloo

Rank: Moderatori
Mesaje : 267
Varsta : 29
Localizare : Lugoj
Cerere unban! Empty
MesajSubiect: Re: Cerere unban! Cerere unban! Icon_minitimeJoi Oct 10, 2013 8:42 am

Cum **** mea sa ai glante infinite la awp si sinringa , asa ceva nu am auzit de cand ma joc css Smile)))
Asta este cel mai absurd motiv pentru care sa banezi un jucator !

=))=))=)) . Mosso cu tot respectul nu credeam ca o sa zici vre-o data asa ceva =)))
Sus In jos
mosso
mosso

Rank:
Mesaje : 15
Varsta : 49
Localizare : Constanta
Cerere unban! Empty
MesajSubiect: Re: Cerere unban! Cerere unban! Icon_minitimeVin Oct 11, 2013 8:12 am

Asa....si acum sa revenim si aici,poate nu ai citit si dincolo cheloo....deci voi fi redundant(repetitiv adica...asta ca sa nu cauti in vreo carte ce inseamna!)...si iti voi scrie pe limba ta sa stii!....

Cheloo cum "p.ula" mea sa fii atat de tut sa nu intelegi ce scriu?!?!?...iti dau "copy-paste" la discutia care am avut.o pe facebook ca sa vezi ca habar n.ai sa citesti ce iti scrie unul!!!!....eu ti.am spus ca se incarca arma automat de la cfg ala nu ca ar fi nelimitat!....intentia vostra este "laudabila" de a.mi pune vorbe in gura,dar nu v.a iesit!...iar cfg.ul ala care va incarca arma imediat il aveti cel putin jumatate...si automat aveti avantaj fata de unul care incarca cu "Q" sau lasa de la sine sa se incarce arma!....deci ciocu' mic!...Wink


Fantomel....motivul restrictionarii tale nu a fost cfg ala cu gloante infinite,asta ca sa te citez!....iar ,alta varianta de a ma denigra!...eram pe arabic,tii minte sigur,te-au reclamat toti playerii ca ai fi avut ceva....nu m.a interesat asta ca nu pun botul de obicei la ce zic altii!....a fost faza cu flash.ul cand nu aveai unde te ascunde dupa zid dupa nimic....ca erai jos la perete in spatele bazei de la ct....si nu aveai cum sa fentezi flash.ul cum ai spus ca erai dupa zid,din simplul motiv ca acolo erai in camp deschis...plus ca era "pe tine" si laurentiu care poate fi martor ca nu ai luat niciun flash.....dar....in timp ce scriu....vad ca sunt debusolat...asta cu regele a scris "shox"...deci shox=fantomel si in joc?!?!?!??!!....hotarati.va!!!!!....Wink


.....si ca sa vezi ca nu am scris vreodata ca ar fi gloante nelimitat,cheloo....iti reamintesc ce am scris...Cert e altceva
Toti avezi cate ceva bagat...inclusiv aia de incarcat la awp....care eate si pe ts am vazut pusa
Nush de ce ppm nu jucati curat
Marian Maryan
10/10, 11:40pm
Marian Maryan
Ce sa avem mosso ?
Daca toti joaca pe steam acum ....la care tu ai intrebat asta...Nu exista sa incarci mai repede sau sa ai gloante infinite
Catalin-Stefan Mosoianu
10/10, 11:40pm
Catalin-Stefan Mosoianu
Ce leg are steam cu non?
Exista
Cum sa nu)))))......si m.am referit la prima parte nebagand de seama ce ai zis de gloante infinite,lucrul pe care si marjati voi!....si sustin in continuare!...aveti cfg.ul ala de incarcati imediat si nu mai folositi tasta Q....parerea mea!...Wink
Sus In jos
Cheloo
Moderatori
Cheloo

Rank: Moderatori
Mesaje : 267
Varsta : 29
Localizare : Lugoj
Cerere unban! Empty
MesajSubiect: Re: Cerere unban! Cerere unban! Icon_minitimeVin Oct 11, 2013 8:36 am

Asta am citit aseara mosso stiu prea bine ce am vb ! Ce am scris sus e de ceva timp ! Wink
Sus In jos
mosso
mosso

Rank:
Mesaje : 15
Varsta : 49
Localizare : Constanta
Cerere unban! Empty
MesajSubiect: Re: Cerere unban! Cerere unban! Icon_minitimeVin Oct 11, 2013 9:57 am

SI MARMOTA....INVELEA CIOCOLATA IN STANIOL!....Smile))))))
Sus In jos
Continut sponsorizat

Rank:
Cerere unban! Empty
MesajSubiect: Re: Cerere unban! Cerere unban! Icon_minitime

Sus In jos

Cerere unban!

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

Subiecte similare

-
t Cerere unban
t Cerere Unban :|
t Cerere UNBAN
t Cerere unban
t CERERE UNBAN
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
XtReMe GaMeRs © It's all about the game™ :: Xtreme Gamers # Serverele Comunitatii :: Xtreme Gamers # Public Server :: Ban & UnBan-