XtReMe GaMeRs © It's all about the game™
NE-AM MUTAT PE http://www.xtremegamers.ro!!
XtReMe GaMeRs © It's all about the game™
NE-AM MUTAT PE http://www.xtremegamers.ro!!
XtReMe GaMeRs © It's all about the game™
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

Distribuiţi|

Cerere Unban Venom

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos
AutorMesaj
coldfusion
avatar

Rank:
Mesaje : 7
Varsta : 31
Localizare : Iasi
Cerere Unban Venom Empty
MesajSubiect: Cerere Unban Venom Cerere Unban Venom Icon_minitimeMier Sept 11, 2013 12:20 pm

1.Numele CSS: Venom
2.STEAM UserID STEAM_0:0:1399771976
3.Numele adminului care v-a banat: |*X.G™️¹|MorFy
4.Motiv (motiv-ul ptr care a-ti luat ban): Sincer nu stiu, nu mi s-a spus nimic, decat " Venom nu v-a mai juca pe sv asta". Hmm ban, ok colegu da vreau si eu un demmo ceva, o dovada ca am avut ceva, nu asa pe ochii frumosi, ca ti s-a parut tie ca am ceva, ca de admini de genu asta sunt satul. Daca e de wall, pot sa te anunt ca te inseli amarnic, sunt foarte multe metode prin care poti stii ca vine un player pe care presupun ca le stii si tu Smile( sunet, minimap, umbre etc...). Eh dar ce sa stiu eu, sunt doar un copil amarat care a jucat cu coduri Smile)

With respect, Venom
Sus In jos
MorFy
avatar

Rank:
Mesaje : 13
Varsta : 29
Localizare : In Pitesti !
Cerere Unban Venom Empty
MesajSubiect: Re: Cerere Unban Venom Cerere Unban Venom Icon_minitimeJoi Sept 19, 2013 3:37 pm

Vrei demo ?!! Dute la munca ba ! am eu motivele mele pentru care ti'am dat ban ! Wink
Sus In jos

Cerere Unban Venom

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

Subiecte similare

-
t Cerere Unban :|
t Cerere UNBAN
t Cerere unban
t CERERE UNBAN
t cerere unban bFK
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
XtReMe GaMeRs © It's all about the game™ :: Xtreme Gamers # Serverele Comunitatii :: Xtreme Gamers # Public Server :: Ban & UnBan-