XtReMe GaMeRs © It's all about the game™
NE-AM MUTAT PE http://www.xtremegamers.ro!!
XtReMe GaMeRs © It's all about the game™
NE-AM MUTAT PE http://www.xtremegamers.ro!!
XtReMe GaMeRs © It's all about the game™
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

Distribuiţi|

20CM ^ Arrow (Curat ca lacrima)

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul
AutorMesaj
Snake
Snake

Rank:
Mesaje : 49
Varsta : 28
Localizare : root/perl/flood.pl
20CM ^ Arrow (Curat ca lacrima) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: 20CM ^ Arrow (Curat ca lacrima) 20CM ^ Arrow (Curat ca lacrima) - Pagina 2 Icon_minitimeSam Sept 07, 2013 2:34 pm

Cheloo a scris:
Ba ce **** mea ma bagati pe mine ma daca nu am jucat eu ?
Ia ma voi astia buni intreabatil pe LCM cate ore are varamiu pe steam ?
Ce **** mea ma imfundati pe mine daca nu sunt eu ! Daca am jucat la varamiu vre-o 2-3 zile aia inseamna ca eu joc cu numele ala ? Oricum din cate am inteles demo e facut recent !
Asa ca nu ma mai bagati pe mine la inaintare ca nu am fost eu !!! Hai pa ! Si snake informeazate inainte sa vorbesti Wink
1. Nu am scris ca esti tu , am scris frumos numele celui care a jucat .
2. Ar trebuii sa te informezi tu impreuna cu icename , daca esti asa bataus cum te crezi de ce nu m-ai chemat afara vreodata ? Esti tu chiar asa de tare sau numa impresiile si vorbele despre tine ? + ca am 2 demo-uri cand ai fost tu la el , o sa le postez si pe alea ca ti se cunoaste vocea .
Data : 2013-09-06
Ora : 22:54
Sus In jos
H3RO
H3RO

Rank:
Mesaje : 185
Varsta : 27
Localizare : Departe...prea departe
20CM ^ Arrow (Curat ca lacrima) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: 20CM ^ Arrow (Curat ca lacrima) 20CM ^ Arrow (Curat ca lacrima) - Pagina 2 Icon_minitimeSam Sept 07, 2013 3:42 pm

Nu poti face o faza ca aia fara wall ... Iti trebuie o foarte mare dexteritate si o experienta imensa + ca trebuie sa cunosti harta ca in palma si sa ai o privire in spatiu... ceea ce este aproape imposibil ... Nu cred ca acest arrow este atat de bun (profesionist) incat sa faca el astfel de faze mai ales la un nivel atat de scazut, adica pe non-steam...
Sus In jos
Cheloo
Moderatori
Cheloo

Rank: Moderatori
Mesaje : 267
Varsta : 29
Localizare : Lugoj
20CM ^ Arrow (Curat ca lacrima) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: 20CM ^ Arrow (Curat ca lacrima) 20CM ^ Arrow (Curat ca lacrima) - Pagina 2 Icon_minitimeSam Sept 07, 2013 3:59 pm

Arata ma demo cu mine cand am jucat eu,
Sa vad ce wall am avut ma !!
Ba snake in locul tau as tacea . Pe mine ma doare fix in **** si de tine si de demourile tale ! Eu stiu prea bine cum joc si ce fac. Daca nu ai gasit pana acu ceva la mine, crezi ca gasesti acu sau ? Tu ai 8 ani de zile de css ! Si gata daca te face unu are cod nu ? Ba mai lasama draq ! Daca stau bine sa ma gandesc nu esti tu singurul expert pe aici ! Nu doar tu ai jucat pe steam .
Sau ce tu te crezi prea bun , pe tine nimeni nu trebuie sa te faca, ca na tu esti zeu. Sti ceva ma doare fix in **** de demorile tale .
Bine o zis cine o zis, Cheloo nu iti fa clan acolo si dute pe steam ! Acu imi pare rau ca am venit aici !
In fine, uitativa bine la demouri si intrebati playeri care am fost pe ts. Si dupa ganditiva inainte ca nu doar snake are 8 ani de css. Daca stau bine sa ma gandesc eu joc de la 9-10 ani css. Deci am ceva vechime. In fine. Bafta in continuare cu descoperirea walului meu !
Aaa si snake cand flodai vulcanul de te sunam sa vii sa ne vedem de ce nu raspundeai ? =)))
Si cand mi-ai zis ca mai vazut pe centru de ce nu ai venit sa imi zici " eu sunt snake " ?
Cand am fost la tine in clasa iara nu ai zis nimik. Eu cu ce **** mea sunt de vina daca tu nu stii sa saluti sa nu stii sa vii sa te prezinti ?
Sus In jos
Cheloo
Moderatori
Cheloo

Rank: Moderatori
Mesaje : 267
Varsta : 29
Localizare : Lugoj
20CM ^ Arrow (Curat ca lacrima) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: 20CM ^ Arrow (Curat ca lacrima) 20CM ^ Arrow (Curat ca lacrima) - Pagina 2 Icon_minitimeSam Sept 07, 2013 4:01 pm

H3ro sti ce inseamna sa ai 10000 de ore pe steam + ce o jucat pe nonsteam + cs 1.6 ?
Sus In jos
Shokkk____
Shokkk____

Rank:
Mesaje : 23
Varsta : 27
Localizare : Suraia
20CM ^ Arrow (Curat ca lacrima) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: 20CM ^ Arrow (Curat ca lacrima) 20CM ^ Arrow (Curat ca lacrima) - Pagina 2 Icon_minitimeDum Sept 08, 2013 1:28 am

Si eu am jucat pe steam frate, si ma uita la fratemiu care are 1467 de ore pe steam si nici el nu face cum face asta!
Si akm sa fim seriosi , cs1.6 ce dracu e panarama aia? akolo poti trage prin orice perete!
Sus In jos
Gaby
Administrator
Gaby

Rank: Administrator
Mesaje : 425
Varsta : 27
Localizare : Buzau
Stare de spirit : Buna:D
20CM ^ Arrow (Curat ca lacrima) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: 20CM ^ Arrow (Curat ca lacrima) 20CM ^ Arrow (Curat ca lacrima) - Pagina 2 Icon_minitimeDum Sept 08, 2013 3:15 am

Ba icename Smile) daca iti fut una in coaste o sa ajungi de ti-o sugi singur frate. Ce **** mea te amesteci tu. Deci Arrow=Cheloo = Wall = Clan leader 20CM = Ban la tot clanu ... eu asa as proceda daca as mai avea admin sau o functie superioara sa scapam odata de codati ca deja exageram . Daca se vede clar ca e wall ala ce **** mea tot o tineti ca nu e ca nu e . SE VEDE CLAR FRATILOR CE p.. VOI ORI SUNTETI PROSTI OR VA PREFACETI. Uite de ex Dica .. la fel l-am prins cu wall... ce ar fi fost sa o tinem toti ca nu are ca nu are wall ca p.. ca nustiuce... INCA O DATA FELICITARI SNAKE , TINE-O TOT ASA.
Sus In jos
iulyanos
iulyanos

Rank:
Mesaje : 375
20CM ^ Arrow (Curat ca lacrima) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: 20CM ^ Arrow (Curat ca lacrima) 20CM ^ Arrow (Curat ca lacrima) - Pagina 2 Icon_minitimeDum Sept 08, 2013 3:50 am

ban la tot clanul,??? gaby cred ca glumesti ???? spun-ne frate ca nu mai vreti clanul 20cm pe serv xg si gata intelegem si noi chestia asta doar suntem oameni , nu e o problema chestia asta . si inca ceva gaby , hell decide , daca el ne scrie pe forum clanul 20cm nu mai aveti ce cauta pe serv , plecam , nu hai ban si gata ..
p.s asteptam un raspuns daca putem sa jucam pe serv xg sau nu
Sus In jos
LCM
LCM

Rank:
Mesaje : 98
Varsta : 28
Localizare : Timisoara
20CM ^ Arrow (Curat ca lacrima) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: 20CM ^ Arrow (Curat ca lacrima) 20CM ^ Arrow (Curat ca lacrima) - Pagina 2 Icon_minitimeDum Sept 08, 2013 3:52 am

arrow=varutzu lui cheloo !!!!  cheloo a stat o saptamana la resita si a venit acm 2-3 zile!! deci nu era chelo!! nu va amestecati niciunul daca nu stiti .
Sus In jos
H3RO
H3RO

Rank:
Mesaje : 185
Varsta : 27
Localizare : Departe...prea departe
20CM ^ Arrow (Curat ca lacrima) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: 20CM ^ Arrow (Curat ca lacrima) 20CM ^ Arrow (Curat ca lacrima) - Pagina 2 Icon_minitimeDum Sept 08, 2013 4:06 am

Cheloo, eu joc de de la 9 ani Counter Strike Source, Si joc de apoape 8 ani DOAR CSS ,Am si eu Steam ,am 1000 de ore pe steam de css ,deci nu ai cum sa-mi zici ca nu stiu counter sau ceva de genu .... Dar sa stii ca o faza ca aia este aproape imposibil de facut .... Deci crede-ma ca stiu ce inseamna 1000 de ore pe steam ....
Sus In jos
Gaby
Administrator
Gaby

Rank: Administrator
Mesaje : 425
Varsta : 27
Localizare : Buzau
Stare de spirit : Buna:D
20CM ^ Arrow (Curat ca lacrima) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: 20CM ^ Arrow (Curat ca lacrima) 20CM ^ Arrow (Curat ca lacrima) - Pagina 2 Icon_minitimeDum Sept 08, 2013 5:06 am

Deci nu e cheloo e varusu :)Iulyanos se sub-intelege de acolo ca daca era cheloo se dadea ban la tot clanu cheloo fiind sefu de clan cred ca asa era corect. Oricum RUSINE RUSINE RUSINE ^^
Si ai dreptate Iulyanos eu am zis ca daca as mai avea vreo putere de decizie dar nu mai am :d
EU doar mi-am spus opinia .
Sus In jos
Icename
Icename

Rank:
Clan : -eP|
Mesaje : 8
Varsta : 27
Localizare : Valcea
Stare de spirit : Vesela
20CM ^ Arrow (Curat ca lacrima) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: 20CM ^ Arrow (Curat ca lacrima) 20CM ^ Arrow (Curat ca lacrima) - Pagina 2 Icon_minitimeDum Sept 08, 2013 9:41 am

HEELBOY , de ce sunteti ofticati ? :> Eu am adus la cunostiinta cine e Cheloo. Poate tu nu jucai css cand juca el! Daca ai ceva sa imi zici suna-ma pe skype nu injura pe forum si p.. ! Daca ai demnitate suna-ma pe skype si zimi! Ba p..a numai intra pe forum si pe server si numai face comenturi ! Wink
Si gaby tu la fel Wink Dar ce sa zic v-ati luat bataie la toate warurile, si acum ce sa zicem hai sa facem haz de necaz Very Happy ! Dar voi nu stiti ce inseamna respectul unul fata de celalalt ! Dar ok eu m-am mestecat ca stiu ca, Cheloo nu are nimic !
Sus In jos
puffarinel
puffarinel

Rank:
Mesaje : 174
Varsta : 28
Localizare : la PC pe CS:S
20CM ^ Arrow (Curat ca lacrima) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: 20CM ^ Arrow (Curat ca lacrima) 20CM ^ Arrow (Curat ca lacrima) - Pagina 2 Icon_minitimeDum Sept 08, 2013 10:59 am

sa ma pis pe orele alea 103012301 de ore care sunt inca azi si maine ... mam plans tot mixu sal scoateti afara pe asta ... si uite cum se uita prin perete dupa capul lui.... snake fai si lui 20CM ^ oWn te rog frumos sa scapam de codati... nu zic ca toti din 20CM sunt codati ... asta e parerea mea
Sus In jos
puffarinel
puffarinel

Rank:
Mesaje : 174
Varsta : 28
Localizare : la PC pe CS:S
20CM ^ Arrow (Curat ca lacrima) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: 20CM ^ Arrow (Curat ca lacrima) 20CM ^ Arrow (Curat ca lacrima) - Pagina 2 Icon_minitimeDum Sept 08, 2013 10:59 am

lcm butule mai iei apararea lu asta >? Smile)
Sus In jos
SkIpPeR
Moderatori
SkIpPeR

Rank: Moderatori
Mesaje : 556
Varsta : 27
Localizare : Moldova
20CM ^ Arrow (Curat ca lacrima) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: 20CM ^ Arrow (Curat ca lacrima) 20CM ^ Arrow (Curat ca lacrima) - Pagina 2 Icon_minitimeDum Sept 08, 2013 11:45 am

Ba asta e wall si gata.
T/C MA T/C SI GATA BANNED SI GATA
Sus In jos
Cheloo
Moderatori
Cheloo

Rank: Moderatori
Mesaje : 267
Varsta : 29
Localizare : Lugoj
20CM ^ Arrow (Curat ca lacrima) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: 20CM ^ Arrow (Curat ca lacrima) 20CM ^ Arrow (Curat ca lacrima) - Pagina 2 Icon_minitimeDum Sept 08, 2013 12:36 pm

Pai gaby explicami si tu mie , de unde si pana unde ai ajuns tu la concluzia ca am eu wall ?
Eu de unde **** mea vrei sa stiu ce o facut el dupa ce am plecat eu ?
Nush, eu atata va zic. Ma doare in **** ! Luatimi steam id si ip si banatil ! Daca voi credeti ca am wall sau cine stie ce **** mea va mai trece prin cam !
Eu m-am saturat sa te aud cum te oftici (Gaby). M-am saturat sa aud cum zici tu ca si oamenii nevinovati au coduri !
In fine. Hellboy acum imi pare rau ca am venit pe nonsteam ! Hell scuzele mele daca te-am deranjat pe tine cu ceva. Dar na **** mea nu mai suport ! Stii ca ti-am mai spus eu Wink
Scoatemi si moderator si tot ! Nu mai suport ! O sa ma gasiti pe steam cat de curand !!!
Eu pana acu nu am fost prins niciodata cu wall,aim,etc .Si am fost si controlat in pc de cei de pe vulcan . Am avut un cod si s-or uitat cand o fost deschis si nu o fost deschis niciodata ! In fine . Nu are rost sa va mai explic. Faceti ce vreti ! Bine o zis Drak. Daca o sa va batem la war o sa ajungem sa ne certam si sa banati membri clanului !
Hai bye !
Sus In jos
H3RO
H3RO

Rank:
Mesaje : 185
Varsta : 27
Localizare : Departe...prea departe
20CM ^ Arrow (Curat ca lacrima) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: 20CM ^ Arrow (Curat ca lacrima) 20CM ^ Arrow (Curat ca lacrima) - Pagina 2 Icon_minitimeDum Sept 08, 2013 12:54 pm

Cheloo e normal sa zici ca Arrow nu are cod ,ca este din clan de la tine.... Nu poti pata clanul ... e logic .... Probabil, daca era din clanul meu,daca aveam clan, si eu faceam la fel ... Asuma-ti responsabilitatea de sef al clanului si de baiat de treaba ,daca te consideri ,si spune si tu ca arrow a avut cod... Nu ai cum sa zici ca dupa ce te-ai uitat la acel video nu ai zis ca nu are wall...
Sus In jos
Snake
Snake

Rank:
Mesaje : 49
Varsta : 28
Localizare : root/perl/flood.pl
20CM ^ Arrow (Curat ca lacrima) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: 20CM ^ Arrow (Curat ca lacrima) 20CM ^ Arrow (Curat ca lacrima) - Pagina 2 Icon_minitimeDum Sept 08, 2013 2:06 pm

Cheloo iti repet iarasi ceea ce ti-am zis pe skype . Vreau sa vad daca pe steam joci cum joci pe v34 , vreau sa te vad la un lan , as putea pleca de la o ora special pentru tine sa iti vad indamanarea dar macar sa fii in stare sa vii in oras , iti platesc eu si ora la net dar dovedeste .
Controller si cu acidu m-au banat pe steam ca am cod , ceea ce e evident ca ar trebuii dupa 2 zile sa am steamu banat de vac . Deci inca nu e banat si nici nu o sa fie deoarece sunt vorbe . Cand te muti pe steam special pentru tine vin sa joc sa vad diferenta . Cat despre icename , e cel mai praf jucator pe care l-am vazut vreodata , nu are tactica , nu are indemanare , nu poate face o runda la un clan war , nu mai zic de mix , unde e total pe langa . Nu ar trebuii sa intri in comentarii numa sa te afli in treaba ca orikm esti praf , esti un esec total , vorbele alea sunt de ciuda , de ura pentru ca stii ca sunt mai bun ca tine , si la orice ti-as da lectii , degeaba ai tu server ( platit de altcineva ) nu poti face nimic singur , inclusiv serverul care il folosesti e cel de la host , copiat de la xtremegamers , clanul RO este un esec total !!!
Cheloo nu iti spun ca ai cod dar vreau sa te vad cum joci , is curios sa vad ce potii si doresc sa fiu langa tine cand joci .
Si nu mai adu vorba despre Drak , e el vechi dar cand l-am intrebat de anumite servere antice de css a zis ca nu a jucat atunci , singurii care is old si joaca css is pe steam si aceea sunt : Eminem , Aslan , Ayla , Red-X , Intel , Benny si asa mai departe ...
Astia noi Redbull Abyss si restul sunt incepatorii nu sunt experimentatii , ei cand zic ca au vazut un codat eu il inspectez pentru ca nu am incredere in nimeni , daca mi-ar spune Benny ca a vazut un codat atunci e clar , e o diferenta intre jucatorii .
Hellboy mi-a adus la cunostinta ca am codatii in clan , vreau sa mii insire aici sa ii inspectez si daca e asa il scot din clan si postez aici steamid-ul lui ca sa fie exclus direct de pe xg jma si voi pune vorba si pe pgl .
Sus In jos
AbyssZaPhoD
AbyssZaPhoD

Rank:
Clan : [E.K.T]
Mesaje : 10
Varsta : 34
Localizare : Brasov
Stare de spirit : Awesome
20CM ^ Arrow (Curat ca lacrima) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: 20CM ^ Arrow (Curat ca lacrima) 20CM ^ Arrow (Curat ca lacrima) - Pagina 2 Icon_minitimeDum Sept 08, 2013 2:55 pm

Buna seara tuturor.
Nu vreau sa ma bag in astfel de subiecte pentru xa nu imi plac mereu le-am evitat.
Dar avand in vedere clanul 20cm... rusine. Ceea ce este adevarat este, cand sti ca cineva este mai bun ca tine vrand sa dovedesti ca il poti face si ai devenit mare player bagi codu. Avand in vedere comunitati-le non steam XG JMA si Pgl. Si care mai sunt ca nu le stiu asta nu va fi niciodata . Daca sunt playeri dornici indiferent de nivel se pot inscrie in diviziile straine v34 amator senior sau pro cu premi si sanse de a avansa in lumea nare nimic mai mult de zis .



O seara pkacuta tuturor
Sus In jos
Cheloo
Moderatori
Cheloo

Rank: Moderatori
Mesaje : 267
Varsta : 29
Localizare : Lugoj
20CM ^ Arrow (Curat ca lacrima) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: 20CM ^ Arrow (Curat ca lacrima) 20CM ^ Arrow (Curat ca lacrima) - Pagina 2 Icon_minitimeDum Sept 08, 2013 3:17 pm

Mane luni daca ajung in oras te sun. Daca imi dai nr tau, si mergem pe lan si jucam Wink
Sus In jos
puffarinel
puffarinel

Rank:
Mesaje : 174
Varsta : 28
Localizare : la PC pe CS:S
20CM ^ Arrow (Curat ca lacrima) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: 20CM ^ Arrow (Curat ca lacrima) 20CM ^ Arrow (Curat ca lacrima) - Pagina 2 Icon_minitimeDum Sept 08, 2013 6:08 pm

Vai de capu meu snake ... Miai reamintit de vremurile alea cu intel benny si toti ceilalti .. Mai tin minte cum eram incepator si am vrut sa intru in urban si.ma invata benny tactica Smile)))) ghhhbchjggggg
Sus In jos
Cheloo
Moderatori
Cheloo

Rank: Moderatori
Mesaje : 267
Varsta : 29
Localizare : Lugoj
20CM ^ Arrow (Curat ca lacrima) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: 20CM ^ Arrow (Curat ca lacrima) 20CM ^ Arrow (Curat ca lacrima) - Pagina 2 Icon_minitimeLun Sept 09, 2013 12:55 am

Ma dilaule hai sa facem altfel daca nu . La tine acasa vin si joc pe public si mix. Sa vezi ca joc la fell !
Daca aveam cod crezi ca imi era greu sa zic da ma am coduri ! Da asa daca nu am nimik eu lupt si incerc sa demonstrez ca ,char nu am nimik ! O sa vezi si pe steam cum o sa joc;) .
Sus In jos
k3ttamyna
avatar

Rank:
Mesaje : 37
Varsta : 26
Localizare : Brasov
20CM ^ Arrow (Curat ca lacrima) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: 20CM ^ Arrow (Curat ca lacrima) 20CM ^ Arrow (Curat ca lacrima) - Pagina 2 Icon_minitimeLun Sept 09, 2013 4:02 am

Gata oameni, a fost chello, a fost varuso, ce mai conteaza. Gata a trecut.
Sus In jos
Autorul acestui mesaj a fost eliminat din forum. - Afisati mesajul
SkIpPeR
Moderatori
SkIpPeR

Rank: Moderatori
Mesaje : 556
Varsta : 27
Localizare : Moldova
20CM ^ Arrow (Curat ca lacrima) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: 20CM ^ Arrow (Curat ca lacrima) 20CM ^ Arrow (Curat ca lacrima) - Pagina 2 Icon_minitimeLun Sept 09, 2013 4:23 am

>>> GATA TERMINATI CA VA FT PE TOTI <<<
Sus In jos
Cheloo
Moderatori
Cheloo

Rank: Moderatori
Mesaje : 267
Varsta : 29
Localizare : Lugoj
20CM ^ Arrow (Curat ca lacrima) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: 20CM ^ Arrow (Curat ca lacrima) 20CM ^ Arrow (Curat ca lacrima) - Pagina 2 Icon_minitimeLun Sept 09, 2013 6:21 am

rowting,skiper cu ce sa termin, eu m-or facut pe mine de rusine in fata la prieteni. Ba macar daca era cum spune lumea ca am " wall " . Dar na las-o balta Very Happy
Sus In jos
iulyanos
iulyanos

Rank:
Mesaje : 375
20CM ^ Arrow (Curat ca lacrima) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: 20CM ^ Arrow (Curat ca lacrima) 20CM ^ Arrow (Curat ca lacrima) - Pagina 2 Icon_minitimeLun Sept 09, 2013 6:28 am

ba am casuta plina cu mesajele voastre , ia mai duceti-va ......... ca m-am saturat sa citesc atatea , daca 1 ma duscuta ceva iii bag de unde a venit pe lume .

tttttttttttttccccccccccccccc
Sus In jos
Continut sponsorizat

Rank:
20CM ^ Arrow (Curat ca lacrima) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: 20CM ^ Arrow (Curat ca lacrima) 20CM ^ Arrow (Curat ca lacrima) - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos

20CM ^ Arrow (Curat ca lacrima)

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

Subiecte similare

-
t 20CM ^ Forum!
t Clan 20CM ^
t Cerere Razvy(20CM)
t Cerere unban 20CM ^ fant0meL
Pagina 2 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
XtReMe GaMeRs © It's all about the game™ :: Xtreme Gamers # Clan :: Discutii-