XtReMe GaMeRs © It's all about the game™
NE-AM MUTAT PE http://www.xtremegamers.ro!!
XtReMe GaMeRs © It's all about the game™
NE-AM MUTAT PE http://www.xtremegamers.ro!!
XtReMe GaMeRs © It's all about the game™
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

Distribuiţi|

Cerere unban - wAAw ?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos
AutorMesaj
wAAw
wAAw

Rank:
Mesaje : 4
Varsta : 28
Cerere unban - wAAw ? Empty
MesajSubiect: Cerere unban - wAAw ? Cerere unban - wAAw ? Icon_minitimeLun Sept 02, 2013 12:28 pm

1.Numele CSS: wAAw ?
2.IP sau STEAM ID: STEAM_0:0:1850621235
3.Numele adminului care v-a banat: |*X.G™²|XxCr@zyn3ssxX
4.Motiv (motiv-ul ptr care a-ti luat ban): banuiesc ca wall

Stiu ca esti admin de mult pe server si adminezi bine dar de multe ori te grabesti sa dai ban numa asa ca nu-ti convine tie ca joaca unu bine sau alt motiv. Am observat de mult pe server ca se merge mult pe mana asta ca se cunosc playeri intre ei si daca unu zice ca ai cod atunci deja ii aproape sigur ca ai ban toti sunt cu gura pe tine ca ai cod, iar ei habar nu au sa joace numa ciuda asta ce face din om. Stiu de ce mi-ai dat ban ca ai zis ca am iesit direct pe tine la B pe harta aos_ferno am dat he si flash + ca bmb era pusa logic ca nu aveai cand sa iesi ca doar asteptam acolo nu aveai pe unde sa iesi. Eu joc la sunet, daca tu consideri ca am wall te rog sa te uiti mai mult data viitoare pe mine sa vezi cum joc ok ? Tin sa te anunt ca joc de ceva timp css da oricum pt unii nu conteaza doar nu exista jucatori care stiu juca numa jucatori care au coduri . Astept un raspuns !

*DEAD* |*X.G™²|XxCr@zyn3ssxX : @wAAw imi pare rau de tine cauta-ma cand te saturi de prostii
(ADMIN) |*X.G™²|XxCr@zyn3ssxX: banned player wAAw ?
You have been banned by admin permanently !!
Disconnect: Banned (By Admin).
Disconnect: Banned (By Admin).
Sus In jos
wAAw
wAAw

Rank:
Mesaje : 4
Varsta : 28
Cerere unban - wAAw ? Empty
MesajSubiect: Re: Cerere unban - wAAw ? Cerere unban - wAAw ? Icon_minitimeJoi Sept 05, 2013 6:00 am

Raspunde cineva pe forum sau nu se ocupa nimeni ?
Sus In jos
Cheloo
Moderatori
Cheloo

Rank: Moderatori
Mesaje : 267
Varsta : 29
Localizare : Lugoj
Cerere unban - wAAw ? Empty
MesajSubiect: Re: Cerere unban - wAAw ? Cerere unban - wAAw ? Icon_minitimeJoi Sept 05, 2013 10:15 am

Smile). Ai rabdare !
Sus In jos
wAAw
wAAw

Rank:
Mesaje : 4
Varsta : 28
Cerere unban - wAAw ? Empty
MesajSubiect: Re: Cerere unban - wAAw ? Cerere unban - wAAw ? Icon_minitimeMier Sept 11, 2013 3:33 am

Sa revin peste 1 luna? probabil atunci o sa raspunda cineva la cerere. Mult se ocupa cine ii pus la ban & unban sa raspunda a cereri....
Sus In jos
skiTeLs
skiTeLs

Rank:
Mesaje : 7
Varsta : 26
Localizare : Timisoara
Cerere unban - wAAw ? Empty
MesajSubiect: Re: Cerere unban - wAAw ? Cerere unban - wAAw ? Icon_minitimeMier Sept 11, 2013 3:53 am

Sincer, eu cat am jucat cu wAAw ? nu avea nimic . ma uitam mereu pe el urmarindul la modul lui de a juca!
Eu cred ca trebuie sa primeasca unban!
Sus In jos
Pitic
Pitic

Rank:
Mesaje : 8
Varsta : 25
Localizare : Vaslui
Cerere unban - wAAw ? Empty
MesajSubiect: Re: Cerere unban - wAAw ? Cerere unban - wAAw ? Icon_minitimeMier Sept 11, 2013 5:01 am

wAAw stai chill nu se uit nimeni la ban&unban
Sus In jos
H3LLBOY
Administrator
H3LLBOY

Rank: Administrator
Mesaje : 770
Varsta : 29
Localizare : Romania/Suceava
Cerere unban - wAAw ? Empty
MesajSubiect: Re: Cerere unban - wAAw ? Cerere unban - wAAw ? Icon_minitimeMier Sept 11, 2013 5:06 am

Pitic ai unban ma de 2 zile
Sus In jos
skiTeLs
skiTeLs

Rank:
Mesaje : 7
Varsta : 26
Localizare : Timisoara
Cerere unban - wAAw ? Empty
MesajSubiect: Re: Cerere unban - wAAw ? Cerere unban - wAAw ? Icon_minitimeMier Sept 11, 2013 5:12 am

H3LLBOY sa imi dai acc la skype si sa vorbim !
Sus In jos
wAAw
wAAw

Rank:
Mesaje : 4
Varsta : 28
Cerere unban - wAAw ? Empty
MesajSubiect: Re: Cerere unban - wAAw ? Cerere unban - wAAw ? Icon_minitimeMier Sept 11, 2013 5:38 am

hellboy mi se da unban pe STEAM_0:0:1850621235 sau nu ?
Sus In jos
Continut sponsorizat

Rank:
Cerere unban - wAAw ? Empty
MesajSubiect: Re: Cerere unban - wAAw ? Cerere unban - wAAw ? Icon_minitime

Sus In jos

Cerere unban - wAAw ?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

Subiecte similare

-
t Cerere UNBAN
t cerere unban
t Cerere UNBAN :@
t Cerere Unban
t Cerere unban for ≈ۣۜN'αíx™
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
XtReMe GaMeRs © It's all about the game™ :: Xtreme Gamers # Serverele Comunitatii :: Xtreme Gamers # Public Server :: Ban & UnBan-