XtReMe GaMeRs © It's all about the game™
NE-AM MUTAT PE http://www.xtremegamers.ro!!
XtReMe GaMeRs © It's all about the game™
NE-AM MUTAT PE http://www.xtremegamers.ro!!
XtReMe GaMeRs © It's all about the game™
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

Distribuiţi|

Ghost e un mare but !!! si are gura pea mare... ;) By cheloo !

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos
AutorMesaj
Cheloo
Moderatori
Cheloo

Rank: Moderatori
Mesaje : 267
Varsta : 29
Localizare : Lugoj
Ghost e un mare but !!! si are gura pea mare... ;) By cheloo ! Empty
MesajSubiect: Ghost e un mare but !!! si are gura pea mare... ;) By cheloo ! Ghost e un mare but !!! si are gura pea mare... ;) By cheloo ! Icon_minitimeLun Iul 29, 2013 10:18 am

1.Numele CSS:Cheloo
2.IP sau STEAM ID: Nu mai dau nici un steam id
3.Numele adminului care v-a banat: p.. stie !! si nici nu imi pasa .
4.Motiv (motiv-ul ptr care a-ti luat ban): Ba gost ce p.. tot iti trebuie si tie ? Eu joc si la sunet daca nu stiai....dar vad ca tu esti prea orb sa iti dai seama !!! Aaaa si pt ce ai zis tu la inceput cu mortii...poate te bag in mata cu bilet low cost .... Crezi ca daca esti admin esti tare in ***** si faci tu galagie pe srv ? Tu ai fost un gunoi de la inceput....ai dat mute si ban la aia care ziceau doar o data " p.. " si la aia care injura si zbiara ca nebuni " si tu unu dintre iei " ii pwpi in cur si dp aia pe frunte....asta e treaba de admin...
In fine eu vam lasat....datimi ban permanent si gata.
Aici la voi am inghitit prea multe de la admini si de la playeri....
Aaaaaa si am mai auzit o chesti ! Despre toti admini.
Ce **** mea vam facut sa ma tot injurati ... cand nu sunt pe srv? gen  : Mai dal in p.. pe cheloo ala...cine e el !! ? Ceo care nu ma inghit sa mi-o suga !!!
In primul rand invatati css " unii din voi " si in al 2-elea rand mai vedetiva in p.. de playeri vostri si mai datile cate un mute ca se injura ca la usa cortului !!!!
In fine cu tot respectul vam salutat.....ghost pt : IEI CUCU !!
Sus In jos
H3LLBOY
Administrator
H3LLBOY

Rank: Administrator
Mesaje : 770
Varsta : 29
Localizare : Romania/Suceava
Ghost e un mare but !!! si are gura pea mare... ;) By cheloo ! Empty
MesajSubiect: Re: Ghost e un mare but !!! si are gura pea mare... ;) By cheloo ! Ghost e un mare but !!! si are gura pea mare... ;) By cheloo ! Icon_minitimeLun Iul 29, 2013 12:17 pm

ba nu va luati de chelita al meu
Sus In jos
H3LLBOY
Administrator
H3LLBOY

Rank: Administrator
Mesaje : 770
Varsta : 29
Localizare : Romania/Suceava
Ghost e un mare but !!! si are gura pea mare... ;) By cheloo ! Empty
MesajSubiect: Re: Ghost e un mare but !!! si are gura pea mare... ;) By cheloo ! Ghost e un mare but !!! si are gura pea mare... ;) By cheloo ! Icon_minitimeLun Iul 29, 2013 12:18 pm

da care ghost ma?
Ghost recon sau skipper
Sus In jos
SkIpPeR
Moderatori
SkIpPeR

Rank: Moderatori
Mesaje : 556
Varsta : 27
Localizare : Moldova
Ghost e un mare but !!! si are gura pea mare... ;) By cheloo ! Empty
MesajSubiect: Re: Ghost e un mare but !!! si are gura pea mare... ;) By cheloo ! Ghost e un mare but !!! si are gura pea mare... ;) By cheloo ! Icon_minitimeLun Iul 29, 2013 1:01 pm

Rcon ma.
Il stiu pe Vs de vro 5 ani Smile
Nu se supara el pe mn Razz
Sus In jos
Cheloo
Moderatori
Cheloo

Rank: Moderatori
Mesaje : 267
Varsta : 29
Localizare : Lugoj
Ghost e un mare but !!! si are gura pea mare... ;) By cheloo ! Empty
MesajSubiect: Re: Ghost e un mare but !!! si are gura pea mare... ;) By cheloo ! Ghost e un mare but !!! si are gura pea mare... ;) By cheloo ! Icon_minitimeLun Iul 29, 2013 1:09 pm

Nu am eu treaba cu skiper...e baiat ok ...
Sula ala de rcon gost sau cum il cheama....
Sus In jos
|XG™|L̵a̷d̴y̴º|Malefica.
|XG™|L̵a̷d̴y̴º|Malefica.

Rank:
Mesaje : 93
Varsta : 33
Localizare : Constanta
Ghost e un mare but !!! si are gura pea mare... ;) By cheloo ! Empty
MesajSubiect: Re: Ghost e un mare but !!! si are gura pea mare... ;) By cheloo ! Ghost e un mare but !!! si are gura pea mare... ;) By cheloo ! Icon_minitimeSam Aug 03, 2013 2:51 am

Of cheliutza Smile)). Mereu patesti cate ceva... Ghost Recon ar trebui cateodata sa o lase mai usor cu limbajul si eu mai injur, dar nu injur playerii decat daca sunt injurata..... Smile
Sus In jos
Cheloo
Moderatori
Cheloo

Rank: Moderatori
Mesaje : 267
Varsta : 29
Localizare : Lugoj
Ghost e un mare but !!! si are gura pea mare... ;) By cheloo ! Empty
MesajSubiect: Re: Ghost e un mare but !!! si are gura pea mare... ;) By cheloo ! Ghost e un mare but !!! si are gura pea mare... ;) By cheloo ! Icon_minitimeJoi Aug 08, 2013 9:19 am

Sa mai zic ca am luat iarasi ban tot de la el acum vre-o 2 zile ? Mai are rost ?
Sus In jos
Al3cs
Administrator
Al3cs

Rank: Administrator
Clan : X.G
Mesaje : 472
Varsta : 30
Localizare : Romania-Prahova
Ghost e un mare but !!! si are gura pea mare... ;) By cheloo ! Empty
MesajSubiect: Re: Ghost e un mare but !!! si are gura pea mare... ;) By cheloo ! Ghost e un mare but !!! si are gura pea mare... ;) By cheloo ! Icon_minitimeJoi Aug 08, 2013 10:05 am

E prost copilu ala..rasa lui ce nu il suport ii dau un ban intr-o zi de nu poa sa il duca.
Sus In jos
Cheloo
Moderatori
Cheloo

Rank: Moderatori
Mesaje : 267
Varsta : 29
Localizare : Lugoj
Ghost e un mare but !!! si are gura pea mare... ;) By cheloo ! Empty
MesajSubiect: Re: Ghost e un mare but !!! si are gura pea mare... ;) By cheloo ! Ghost e un mare but !!! si are gura pea mare... ;) By cheloo ! Icon_minitimeJoi Aug 08, 2013 2:08 pm

Bine eu sunt constient ca nu sunt usa de Biserica...

El zicea de mine ca injur...da el injura mai mult ca mine

Bag eu p*** in capu lui ! X(
Sus In jos
FBI
FBI

Rank:
Mesaje : 26
Varsta : 32
Localizare : Bucuresti
Ghost e un mare but !!! si are gura pea mare... ;) By cheloo ! Empty
MesajSubiect: Re: Ghost e un mare but !!! si are gura pea mare... ;) By cheloo ! Ghost e un mare but !!! si are gura pea mare... ;) By cheloo ! Icon_minitimeSam Aug 24, 2013 3:40 am

asta e ma Cheloo ! Ghost Recon e enervant findca am jucat odata cu el ,el era la T iar eu la CT. Erau care mai de care admini si domnu' "fantoma" ii injura pe toti playeri si admini cica ei aveau cod. A da si sa iti mai spun ceva Cheloo :tipu' are cod !!!!Twisted Evil 
Sus In jos
Continut sponsorizat

Rank:
Ghost e un mare but !!! si are gura pea mare... ;) By cheloo ! Empty
MesajSubiect: Re: Ghost e un mare but !!! si are gura pea mare... ;) By cheloo ! Ghost e un mare but !!! si are gura pea mare... ;) By cheloo ! Icon_minitime

Sus In jos

Ghost e un mare but !!! si are gura pea mare... ;) By cheloo !

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

Subiecte similare

-
t Cheloo
t Cheloo !
t Cheloo
t Cheloo-Amanci !
t Cheloo....cerere unban ;)
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
XtReMe GaMeRs © It's all about the game™ :: Xtreme Gamers # Serverele Comunitatii :: Xtreme Gamers # Public Server :: Ban & UnBan-