XtReMe GaMeRs © It's all about the game™
NE-AM MUTAT PE http://www.xtremegamers.ro!!
XtReMe GaMeRs © It's all about the game™
NE-AM MUTAT PE http://www.xtremegamers.ro!!
XtReMe GaMeRs © It's all about the game™
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

Distribuiţi|

[Sondaj] Clanul XG (Cu respect Skipper)

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos
AutorMesaj
SkIpPeR
Moderatori
SkIpPeR

Rank: Moderatori
Mesaje : 556
Varsta : 27
Localizare : Moldova
[Sondaj] Clanul XG (Cu respect Skipper) Empty
MesajSubiect: [Sondaj] Clanul XG (Cu respect Skipper) [Sondaj] Clanul XG (Cu respect Skipper) Icon_minitimeSam Iul 13, 2013 10:46 am

Suntem un clan de 24 de membri.
Propun ca sa inchida cererile de intrare in clan.
De raspuns la astia care deja au facut cerere si gata.
Daca chiar vreti sa primiti in clan pe cineva . Faceti echipa de MG SI SURF Smile Wink
Sus In jos
iulyanos
iulyanos

Rank:
Mesaje : 375
[Sondaj] Clanul XG (Cu respect Skipper) Empty
MesajSubiect: Re: [Sondaj] Clanul XG (Cu respect Skipper) [Sondaj] Clanul XG (Cu respect Skipper) Icon_minitimeSam Iul 13, 2013 11:03 am

sunt de acord
Sus In jos
RegenerationalinE
RegenerationalinE

Rank:
Mesaje : 246
Varsta : 103
Localizare : Vrancea-Suraia
[Sondaj] Clanul XG (Cu respect Skipper) Empty
MesajSubiect: Re: [Sondaj] Clanul XG (Cu respect Skipper) [Sondaj] Clanul XG (Cu respect Skipper) Icon_minitimeSam Iul 13, 2013 11:23 am

Si eu sunt de acord .. chiar daca nus in clan Wink... scz dava v-am deranjat Very Happy
Sus In jos
Al3cs
Administrator
Al3cs

Rank: Administrator
Clan : X.G
Mesaje : 472
Varsta : 30
Localizare : Romania-Prahova
[Sondaj] Clanul XG (Cu respect Skipper) Empty
MesajSubiect: Re: [Sondaj] Clanul XG (Cu respect Skipper) [Sondaj] Clanul XG (Cu respect Skipper) Icon_minitimeSam Iul 13, 2013 11:25 am

eu de cand am zs..nush de ce a dat iar drum eram suficienti s zc destul d bunisori incepuse s se lege ct d ct. M rog nu mai zc nik k vb degeaba.
Sus In jos
SkIpPeR
Moderatori
SkIpPeR

Rank: Moderatori
Mesaje : 556
Varsta : 27
Localizare : Moldova
[Sondaj] Clanul XG (Cu respect Skipper) Empty
MesajSubiect: Re: [Sondaj] Clanul XG (Cu respect Skipper) [Sondaj] Clanul XG (Cu respect Skipper) Icon_minitimeDum Iul 14, 2013 6:13 am

Pareri?
Sus In jos
krfnx
krfnx

Rank:
Mesaje : 155
Varsta : 27
Localizare : Chisinau, Republica Moldova
[Sondaj] Clanul XG (Cu respect Skipper) Empty
MesajSubiect: Re: [Sondaj] Clanul XG (Cu respect Skipper) [Sondaj] Clanul XG (Cu respect Skipper) Icon_minitimeDum Iul 14, 2013 6:39 am

parerea mea , soory chiar si daca nu sunt in clan , dar , zic ca 15 membri e destul , 10 echipa de war si 5 rezerve , pentru ce trebuie echipa 3 ? 2 ? trebuie acei 10 mebri care de war sa fie mereu dispusi sa joace war-uri , in toate tarile clanurile is 10 membri si vreo 5 rezerve , sau doar 5 membri care joaca mereu .
Sus In jos
Autorul acestui mesaj a fost eliminat din forum. - Afisati mesajul
LCM
LCM

Rank:
Mesaje : 98
Varsta : 28
Localizare : Timisoara
[Sondaj] Clanul XG (Cu respect Skipper) Empty
MesajSubiect: Re: [Sondaj] Clanul XG (Cu respect Skipper) [Sondaj] Clanul XG (Cu respect Skipper) Icon_minitimeDum Iul 14, 2013 7:58 am

ba krfnx marsh la mata cn tia cerut tie parerea? ia dati cu praf de mers.
Sus In jos
Al3cs
Administrator
Al3cs

Rank: Administrator
Clan : X.G
Mesaje : 472
Varsta : 30
Localizare : Romania-Prahova
[Sondaj] Clanul XG (Cu respect Skipper) Empty
MesajSubiect: Re: [Sondaj] Clanul XG (Cu respect Skipper) [Sondaj] Clanul XG (Cu respect Skipper) Icon_minitimeDum Iul 14, 2013 9:26 am

Dute ma s comenteaza la clanu tau..te bagi ca p.. Nu ti-a cerut nimeni parerea. Ce naibi suferi de neatentie s vrei s t bage cnv in seama. Mai term dk ca ai incept s exagerezi.
Sus In jos
H3RO
H3RO

Rank:
Mesaje : 185
Varsta : 27
Localizare : Departe...prea departe
[Sondaj] Clanul XG (Cu respect Skipper) Empty
MesajSubiect: Re: [Sondaj] Clanul XG (Cu respect Skipper) [Sondaj] Clanul XG (Cu respect Skipper) Icon_minitimeDum Iul 14, 2013 9:51 am

Eu cred ca este buna ideea lui Skipper... Dar sa se raspunda la cererile actuale si apoi sa se inchida rubrica Wink
Sus In jos
SkIpPeR
Moderatori
SkIpPeR

Rank: Moderatori
Mesaje : 556
Varsta : 27
Localizare : Moldova
[Sondaj] Clanul XG (Cu respect Skipper) Empty
MesajSubiect: Re: [Sondaj] Clanul XG (Cu respect Skipper) [Sondaj] Clanul XG (Cu respect Skipper) Icon_minitimeDum Iul 14, 2013 2:28 pm

Vreau pareri de la toti din clanul XG inclusiv Crysis cu Hellboy in primul rand.
Sus In jos
CrYsIs
Administrator
CrYsIs

Rank: Administrator
Clan : X.G
Mesaje : 465
Varsta : 27
Localizare : Siriu
Stare de spirit : Perfect ;x
[Sondaj] Clanul XG (Cu respect Skipper) Empty
MesajSubiect: Re: [Sondaj] Clanul XG (Cu respect Skipper) [Sondaj] Clanul XG (Cu respect Skipper) Icon_minitimeDum Iul 14, 2013 10:29 pm

=)) cum zici akolo sus s se faca echipa de mg si de surf s faca cel care are sv. In clan nu se mai acc au fost inchise cererile. Wink
Sus In jos
Ursus
Moderatori
Ursus

Rank: Moderatori
Mesaje : 86
Varsta : 31
Localizare : Italia,La Spezia
[Sondaj] Clanul XG (Cu respect Skipper) Empty
MesajSubiect: Re: [Sondaj] Clanul XG (Cu respect Skipper) [Sondaj] Clanul XG (Cu respect Skipper) Icon_minitimeDum Iul 14, 2013 10:36 pm

ce rau esti crysis ,maine peste o saptamana vroiam sa fac si eu cerere Smile))
Sus In jos
CrYsIs
Administrator
CrYsIs

Rank: Administrator
Clan : X.G
Mesaje : 465
Varsta : 27
Localizare : Siriu
Stare de spirit : Perfect ;x
[Sondaj] Clanul XG (Cu respect Skipper) Empty
MesajSubiect: Re: [Sondaj] Clanul XG (Cu respect Skipper) [Sondaj] Clanul XG (Cu respect Skipper) Icon_minitimeDum Iul 14, 2013 11:20 pm

=))
Sus In jos
RegenerationalinE
RegenerationalinE

Rank:
Mesaje : 246
Varsta : 103
Localizare : Vrancea-Suraia
[Sondaj] Clanul XG (Cu respect Skipper) Empty
MesajSubiect: Re: [Sondaj] Clanul XG (Cu respect Skipper) [Sondaj] Clanul XG (Cu respect Skipper) Icon_minitimeDum Iul 14, 2013 11:34 pm

CrYsIs banuiesc ca cererea mea nu mai este in considerare?.... sau mai astept... ca am vzt ca sunt inchise ... Very Happy
Sus In jos
CrYsIs
Administrator
CrYsIs

Rank: Administrator
Clan : X.G
Mesaje : 465
Varsta : 27
Localizare : Siriu
Stare de spirit : Perfect ;x
[Sondaj] Clanul XG (Cu respect Skipper) Empty
MesajSubiect: Re: [Sondaj] Clanul XG (Cu respect Skipper) [Sondaj] Clanul XG (Cu respect Skipper) Icon_minitimeLun Iul 15, 2013 6:25 am

astt
Sus In jos
RegenerationalinE
RegenerationalinE

Rank:
Mesaje : 246
Varsta : 103
Localizare : Vrancea-Suraia
[Sondaj] Clanul XG (Cu respect Skipper) Empty
MesajSubiect: Re: [Sondaj] Clanul XG (Cu respect Skipper) [Sondaj] Clanul XG (Cu respect Skipper) Icon_minitimeLun Iul 15, 2013 6:36 am

k boss.. asa am sa fac..
Sus In jos
H3LLBOY
Administrator
H3LLBOY

Rank: Administrator
Mesaje : 770
Varsta : 29
Localizare : Romania/Suceava
[Sondaj] Clanul XG (Cu respect Skipper) Empty
MesajSubiect: Re: [Sondaj] Clanul XG (Cu respect Skipper) [Sondaj] Clanul XG (Cu respect Skipper) Icon_minitimeLun Iul 15, 2013 9:47 pm

parerea mea este ca, skipper e but Smile)
glumesc
intradevar suntem multi in clan dar degeaba.... cand vrem sa facem mix (ma refer sa fim doar astea din xg) nu gasesti pe nimeni...
DECAT MULTI SI DEGEABA MAI BINE PUTINI SI ACTIVI :d
Sus In jos
iulyanos
iulyanos

Rank:
Mesaje : 375
[Sondaj] Clanul XG (Cu respect Skipper) Empty
MesajSubiect: Re: [Sondaj] Clanul XG (Cu respect Skipper) [Sondaj] Clanul XG (Cu respect Skipper) Icon_minitimeMar Iul 16, 2013 12:33 am

=)) sa nu patim si noi ca pgl
Sus In jos
Continut sponsorizat

Rank:
[Sondaj] Clanul XG (Cu respect Skipper) Empty
MesajSubiect: Re: [Sondaj] Clanul XG (Cu respect Skipper) [Sondaj] Clanul XG (Cu respect Skipper) Icon_minitime

Sus In jos

[Sondaj] Clanul XG (Cu respect Skipper)

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

Subiecte similare

-
t [Sondaj] Clanul XG
t Cu respect Al3cs
t Skipper
t Skipper
t By Skipper ;)
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
XtReMe GaMeRs © It's all about the game™ :: Xtreme Gamers # Clan :: Membrii Clanului X.G-