XtReMe GaMeRs © It's all about the game™
NE-AM MUTAT PE http://www.xtremegamers.ro!!
XtReMe GaMeRs © It's all about the game™
NE-AM MUTAT PE http://www.xtremegamers.ro!!
XtReMe GaMeRs © It's all about the game™
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

Distribuiţi|

BUSTED f0rsioN... WALLHACK

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Vvaly96
Vvaly96

Rank:
Mesaje : 85
Varsta : 28
Localizare : Focsani
BUSTED f0rsioN... WALLHACK - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: BUSTED f0rsioN... WALLHACK BUSTED f0rsioN... WALLHACK - Pagina 2 Icon_minitimeMar Iul 09, 2013 2:44 am

CORECT
Sus In jos
LCM
LCM

Rank:
Mesaje : 98
Varsta : 28
Localizare : Timisoara
BUSTED f0rsioN... WALLHACK - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: BUSTED f0rsioN... WALLHACK BUSTED f0rsioN... WALLHACK - Pagina 2 Icon_minitimeMar Iul 09, 2013 4:20 am

Gabyy teai gasit tu sa vorbesti mai bine taci :|ca nici tu nu esti prea departe Neutral
Valentin asta am zis si eu diferenta dintre steam si nonsteam este extrem de mare :|la steam  e modificat totul deci forsion nu nega mai bine spune adevarul ca poate exista o sansa de iertare  .
Sus In jos
f0rsioN
avatar

Rank:
Mesaje : 19
Varsta : 30
Localizare : victoria,brasov
BUSTED f0rsioN... WALLHACK - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: BUSTED f0rsioN... WALLHACK BUSTED f0rsioN... WALLHACK - Pagina 2 Icon_minitimeMar Iul 09, 2013 6:12 am

diferenta dintre steam si nonsteam e ca de la cer la pamant. pe steam dai mult mai greu capurile decat pe v34, este alt recoil la arme. daca ati invatat doar un pic de tactica pe steam , asta'i problema voastra, nu ati stiu sa'l folositi. eu cand am intrat prima oara pe steam in 2010 , 2-3 luni am tinut'o doar in deathmatch si mixuri cat cuprinde, pentru a forma skill-ul si tactica de joc. si conteaza si ce gear ai, ca sa joci la alt nivel....
Sus In jos
H3LLBOY
Administrator
H3LLBOY

Rank: Administrator
Mesaje : 770
Varsta : 29
Localizare : Romania/Suceava
BUSTED f0rsioN... WALLHACK - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: BUSTED f0rsioN... WALLHACK BUSTED f0rsioN... WALLHACK - Pagina 2 Icon_minitimeMar Iul 09, 2013 12:27 pm

adrenaline tu comentezi cam mult... nu ti se pare??
te mananca p ula??
Sus In jos
f0rsioN
avatar

Rank:
Mesaje : 19
Varsta : 30
Localizare : victoria,brasov
BUSTED f0rsioN... WALLHACK - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: BUSTED f0rsioN... WALLHACK BUSTED f0rsioN... WALLHACK - Pagina 2 Icon_minitimeMar Iul 09, 2013 1:25 pm

valy, da chiar , de ce ai bagat melodie pe fundal in loc sa lasi demo-ul sa se vada normal cu sound....ca sa auzi de unde si cand se trage....
Sus In jos
Vvaly96
Vvaly96

Rank:
Mesaje : 85
Varsta : 28
Localizare : Focsani
BUSTED f0rsioN... WALLHACK - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: BUSTED f0rsioN... WALLHACK BUSTED f0rsioN... WALLHACK - Pagina 2 Icon_minitimeMar Iul 09, 2013 10:46 pm

iti place mai mult cu sunetul jocului? te dai de gol! iti fac ma cu sunet si n-ai sa mai comentezi nimic;)
Sus In jos
f0rsioN
avatar

Rank:
Mesaje : 19
Varsta : 30
Localizare : victoria,brasov
BUSTED f0rsioN... WALLHACK - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: BUSTED f0rsioN... WALLHACK BUSTED f0rsioN... WALLHACK - Pagina 2 Icon_minitimeMier Iul 10, 2013 12:50 am

pai tu joci css fara sunet ma?Smile) asta da dovata de nivelul pe care il ai la jocu asta... si cu ce sa ma dau de gol?Smile) daca stiu ca joc fara cod. pune acelasi video fara muzica, sa fie cu sound-ul de la demo....
Sus In jos
Continut sponsorizat

Rank:
BUSTED f0rsioN... WALLHACK - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: BUSTED f0rsioN... WALLHACK BUSTED f0rsioN... WALLHACK - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos

BUSTED f0rsioN... WALLHACK

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

Subiecte similare

-
t BUSTED f0rsioN...with sound
t f0rsioN
t Busted Iulyk
t ZaPhoD silent aim ? o.X[Abyss ZaPhoD BUSTED WITH SILENT AIM!]
t CSS | ByTzA BUSTED by SpLyTTeR
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
XtReMe GaMeRs © It's all about the game™ :: Xtreme Gamers # Clan :: Discutii-