XtReMe GaMeRs © It's all about the game™
NE-AM MUTAT PE http://www.xtremegamers.ro!!
XtReMe GaMeRs © It's all about the game™
NE-AM MUTAT PE http://www.xtremegamers.ro!!
XtReMe GaMeRs © It's all about the game™
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

Distribuiţi|

CERERE UNBAN VORTEX

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos
AutorMesaj
Vortex
avatar

Rank:
Mesaje : 2
Varsta : 30
Localizare : Iasi
CERERE UNBAN VORTEX Empty
MesajSubiect: CERERE UNBAN VORTEX CERERE UNBAN VORTEX Icon_minitimeDum Iun 30, 2013 5:11 am

Nume CSS: Vortex
STEAM UserID : STEAM_0:0:335241803
Adminul care m-a banat: |*X.G™²|XxCr@zyn3ssxX
Motiv: nu stiu motivul...jucam si mi-a zis : "papa vortex" sau "ai ban vortex " ..ceva de genu...si ban direct permanent

Joc pe server de ceva timp si ma cunosc cat de cat cu cei de pe el.. joc curat si tot timpul am facut-o atat aici pe server cat si pe alte servere... nu e corect sa ti se dea ban asa direct fara sa ti se zica nimic... am acceptat tot timpul sa fiu controlat chiar si pe teamview ..
Joc aproape in fiecare zi pe server de o bucata de timp...si acum primesc ban fara motiv..
Sus In jos
k!DzOrR
k!DzOrR

Rank:
Mesaje : 19
Varsta : 28
Localizare : Adjud
CERERE UNBAN VORTEX Empty
MesajSubiect: Re: CERERE UNBAN VORTEX CERERE UNBAN VORTEX Icon_minitimeDum Iun 30, 2013 5:50 am

Vortex asta ti se pare tie anormal?? am luat ieri 3 banuri si eu joc mereu cu demo ..le-am aratat demo-urile si au spus ca nu ii intereseaza...asta e bataie de joc Neutral de as fi owner i-as lasa fara admin pe servar>> si pt cei ce va ofticati [turbo..etc] sa lasati gura mai mica si sa va puneti sa mai invatati Wink
Sus In jos
Armagheddon
Administrator
Armagheddon

Rank: Administrator
Mesaje : 162
Varsta : 29
Localizare : cstrike/cfg
CERERE UNBAN VORTEX Empty
MesajSubiect: Re: CERERE UNBAN VORTEX CERERE UNBAN VORTEX Icon_minitimeDum Iun 30, 2013 6:02 am

daca ai fi owner ai avea admin doar tu=)
Sus In jos
k!DzOrR
k!DzOrR

Rank:
Mesaje : 19
Varsta : 28
Localizare : Adjud
CERERE UNBAN VORTEX Empty
MesajSubiect: Re: CERERE UNBAN VORTEX CERERE UNBAN VORTEX Icon_minitimeDum Iun 30, 2013 7:28 am

Corect Smile)
Sus In jos
Vortex
avatar

Rank:
Mesaje : 2
Varsta : 30
Localizare : Iasi
CERERE UNBAN VORTEX Empty
MesajSubiect: Re: CERERE UNBAN VORTEX CERERE UNBAN VORTEX Icon_minitimeDum Iun 30, 2013 7:31 am


faza ca joc de multi ani css.. am jucat mult timp cu jucatori bun pe alt server..nu-l mai spun ca se stie..macar acolo te verifica..iti fac un demo ceva...iti explica...te lasa sa le explici...aici ban direct fara discutie...pt ce?..
astept sa vad ce se intampla...tot timpul am jucat curat..da na..fiecare cum stie..
astept raspuns de la admin
Sus In jos
|XG™|L̵a̷d̴y̴º|Malefica.
|XG™|L̵a̷d̴y̴º|Malefica.

Rank:
Mesaje : 93
Varsta : 33
Localizare : Constanta
CERERE UNBAN VORTEX Empty
MesajSubiect: Re: CERERE UNBAN VORTEX CERERE UNBAN VORTEX Icon_minitimeMar Iul 09, 2013 1:44 pm

kidzor tu la ce naiba te bagi nu inteleg Smile)). Cauta-l pe Andy sa iti scoata, scrie-i in PM si asa mai departe.... Stai sa urli pe toate topicurile ca vai mama da in mine cu pliciul ca am luat ban, ce naiba mai ai 2 ani? Vortex am vazut ca ai banul scos in decursul zilei de astazi.... Oare eram si eu atunci? Ca eu pe tine te stiu de pe vulcan si toate cele.... Smile
Sus In jos
Continut sponsorizat

Rank:
CERERE UNBAN VORTEX Empty
MesajSubiect: Re: CERERE UNBAN VORTEX CERERE UNBAN VORTEX Icon_minitime

Sus In jos

CERERE UNBAN VORTEX

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

Subiecte similare

-
t Cerere unban
t Cerere Unban :|
t Cerere UNBAN
t Cerere unban
t CERERE UNBAN
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
XtReMe GaMeRs © It's all about the game™ :: Xtreme Gamers # Serverele Comunitatii :: Xtreme Gamers # Public Server :: Ban & UnBan-