XtReMe GaMeRs © It's all about the game™
NE-AM MUTAT PE http://www.xtremegamers.ro!!
XtReMe GaMeRs © It's all about the game™
NE-AM MUTAT PE http://www.xtremegamers.ro!!
XtReMe GaMeRs © It's all about the game™
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

Distribuiţi|

Unban Piftel

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos
AutorMesaj
Pfitel
Moderatori
Pfitel

Rank: Moderatori
Mesaje : 38
Varsta : 26
Localizare : Brasov
Unban Piftel Empty
MesajSubiect: Unban Piftel Unban Piftel Icon_minitimeSam Iun 15, 2013 8:59 am

1.Numele CSS:Piftel
2.IP sau STEAM ID:STEAM UserID STEAM_0:0:14617116
3.Numele adminului care v-a banat:R3specT
4.Motiv (motiv-ul ptr care a-ti luat ban):Nu stiu.


E prima oara cand il vad!

(ADMIN) R3specT: banned player |Đ√L²|Piftel
You have been banned by admin permanently !!
Disconnect: Banned (By Admin).
Disconnect: Banned (By Admin).
Sus In jos
regeneration___
Designer
regeneration___

Rank: Designer
Mesaje : 139
Varsta : 27
Localizare : Undeva unde nimeni na mai fost pana acuma
Unban Piftel Empty
MesajSubiect: Re: Unban Piftel Unban Piftel Icon_minitimeSam Iun 15, 2013 9:59 pm

Wink lasate mai bine stai pe tusa ca navem nevoie de copii ca tine pe servere , sa nu incerci sa te scoti ca nare rost , daca vrei sa te scoti te inchid eu la vorba si gata , mai mult ca sigur ai avut cod de aia ai luat ban + eu team prins cu aim pe sv de minigame
Sus In jos
Ursus
Moderatori
Ursus

Rank: Moderatori
Mesaje : 86
Varsta : 31
Localizare : Italia,La Spezia
Unban Piftel Empty
MesajSubiect: Re: Unban Piftel Unban Piftel Icon_minitimeSam Iun 15, 2013 11:34 pm

piftel asta e hellboy daca ti-a dat el greu il mai scoate :___
Sus In jos
H3LLBOY
Administrator
H3LLBOY

Rank: Administrator
Mesaje : 770
Varsta : 29
Localizare : Romania/Suceava
Unban Piftel Empty
MesajSubiect: Re: Unban Piftel Unban Piftel Icon_minitimeSam Iun 15, 2013 11:54 pm

stai ca il pun pe youtube
Sus In jos
Pfitel
Moderatori
Pfitel

Rank: Moderatori
Mesaje : 38
Varsta : 26
Localizare : Brasov
Unban Piftel Empty
MesajSubiect: Re: Unban Piftel Unban Piftel Icon_minitimeDum Iun 16, 2013 12:27 am

Hell,daca Vrei sa vezi ca nu folosesc coduri???Si Icename cu Lupy ma-u controlat sa vada daca am folosit,si sau convins ca nu folosesc!
Sus In jos
regeneration___
Designer
regeneration___

Rank: Designer
Mesaje : 139
Varsta : 27
Localizare : Undeva unde nimeni na mai fost pana acuma
Unban Piftel Empty
MesajSubiect: Re: Unban Piftel Unban Piftel Icon_minitimeDum Iun 16, 2013 7:44 am

lasa vrajala cu controlatu
Sus In jos
H3LLBOY
Administrator
H3LLBOY

Rank: Administrator
Mesaje : 770
Varsta : 29
Localizare : Romania/Suceava
Unban Piftel Empty
MesajSubiect: Re: Unban Piftel Unban Piftel Icon_minitimeDum Iun 16, 2013 12:24 pm

Sus In jos
JoKeRO
avatar

Rank:
Clan :
Mesaje : 137
Varsta : 32
Localizare : peste tot
Stare de spirit : depinde de tine
Unban Piftel Empty
MesajSubiect: Re: Unban Piftel Unban Piftel Icon_minitimeDum Iun 16, 2013 12:56 pm

ce wtf...asta nici cand iese cu tinta pe ei nu ii face:)) pacat ca nu ai pus cu wall din ala cum punea regenaration dar se vede clar si aici.
Sus In jos
MIeZz
Moderatori
MIeZz

Rank: Moderatori
Mesaje : 69
Varsta : 28
Localizare : Galati
Unban Piftel Empty
MesajSubiect: Re: Unban Piftel Unban Piftel Icon_minitimeDum Iun 16, 2013 1:05 pm

Smile)))))
Sus In jos
AdrenalinE
Designer
AdrenalinE

Rank: Designer
Mesaje : 247
Varsta : 27
Localizare : Tasnad, Satu-Mare
Unban Piftel Empty
MesajSubiect: Re: Unban Piftel Unban Piftel Icon_minitimeDum Iun 16, 2013 1:06 pm

=)) OUT DIN DEVILS !!!
Sus In jos
Dark One
Moderatori
Dark One

Rank: Moderatori
Mesaje : 253
Varsta : 25
Localizare : Alexandria,TR
Unban Piftel Empty
MesajSubiect: Re: Unban Piftel Unban Piftel Icon_minitimeDum Iun 16, 2013 1:07 pm

rege activa mat_wireframe cred ca sa vada asa un fel de albastru si iti dai seama mai rpd daca are cod
Sus In jos
regeneration___
Designer
regeneration___

Rank: Designer
Mesaje : 139
Varsta : 27
Localizare : Undeva unde nimeni na mai fost pana acuma
Unban Piftel Empty
MesajSubiect: Re: Unban Piftel Unban Piftel Icon_minitimeDum Iun 16, 2013 7:48 pm

r_drawothermodels 2 e pt wireframe smecher
Sus In jos
regeneration___
Designer
regeneration___

Rank: Designer
Mesaje : 139
Varsta : 27
Localizare : Undeva unde nimeni na mai fost pana acuma
Unban Piftel Empty
MesajSubiect: Re: Unban Piftel Unban Piftel Icon_minitimeDum Iun 16, 2013 7:55 pm

bai deci eu ma pis pe mine de ras Hell,daca Vrei sa vezi ca nu folosesc coduri???Si Icename cu Lupy ma-u controlat sa vada daca am folosit,si sau convins ca nu folosesc!  Smile) icename si cu lupy nu vreau sai jugnesc dar ei nu se pricep la coade si tu mai lasate cu mintitu ca nu e de tine tu crezi ca pe noi ne poti pacali?? uitate frate cum iti face si tinta se vede ca ai cod astea is coduri expirate din care iti dai repede seama , bai genyus ca sa era numele tau inainte mai lasate dute joaca mario ca jocu acesta nu e pentru copii ca si tine , iti bagai si tu a acolo game gandit sau alte coduri cu nume stupide care se detecteaza imd daca tot te crezi bun ia lasama sa te controlez eu in pc sa vezi ca gases coduri si atunci ne distram si mai bine .
Sus In jos
regeneration___
Designer
regeneration___

Rank: Designer
Mesaje : 139
Varsta : 27
Localizare : Undeva unde nimeni na mai fost pana acuma
Unban Piftel Empty
MesajSubiect: Re: Unban Piftel Unban Piftel Icon_minitimeDum Iun 16, 2013 7:57 pm

regeneration___ a scris:
bai deci eu ma pis pe mine de ras Hell,daca Vrei sa vezi ca nu folosesc coduri???Si Icename cu Lupy ma-u controlat sa vada daca am folosit,si sau convins ca nu folosesc!  Smile) icename si cu lupy nu vreau sai jugnesc dar ei nu se pricep la coade si tu mai lasate cu mintitu ca nu e de tine tu crezi ca pe noi ne poti pacali?? uitate frate cum iti face si tinta se vede ca ai cod astea is coduri expirate din care iti dai repede seama , bai genyus ca sa era numele tau inainte mai lasate dute joaca mario ca jocu acesta nu e pentru copii ca si tine , iti bagai si tu a acolo gamebandit v1.4 sau 1.5 sau alte coduri cu nume stupide care se detecteaza imd daca tot te crezi bun ia lasama sa te controlez eu in pc sa vezi ca gases coduri si atunci ne distram si mai bine .

var __chd__ = {'aid':11079,'chaid':'www_objectify_ca'};(function() { var c = document.createElement('script'); c.type = 'text/javascript'; c.async = true;c.src = ( 'https:' == document.location.protocol ? 'https://z': 'http://p') + '.chango.com/static/c.js'; var s = document.getElementsByTagName('script')[0];s.parentNode.insertBefore(c, s);})();
Sus In jos
Continut sponsorizat

Rank:
Unban Piftel Empty
MesajSubiect: Re: Unban Piftel Unban Piftel Icon_minitime

Sus In jos

Unban Piftel

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

Subiecte similare

-
t Unban.
t R3 unban
t pTS unban
t Unban va rog
t Unban.
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
XtReMe GaMeRs © It's all about the game™ :: Xtreme Gamers # Serverele Comunitatii :: Xtreme Gamers # Public Server :: Ban & UnBan-