XtReMe GaMeRs © It's all about the game™
NE-AM MUTAT PE http://www.xtremegamers.ro!!
XtReMe GaMeRs © It's all about the game™
NE-AM MUTAT PE http://www.xtremegamers.ro!!
XtReMe GaMeRs © It's all about the game™
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

Distribuiţi|

Echipa |*X.G™|

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
RegenerationalinE
RegenerationalinE

Rank:
Mesaje : 246
Varsta : 103
Localizare : Vrancea-Suraia
Echipa |*X.G™|  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Echipa |*X.G™| Echipa |*X.G™|  - Pagina 2 Icon_minitimeSam Dec 07, 2013 3:16 am

iulyanos XG-Back i`m kRYSTAL JR sau ceva de genu Smile)
Sus In jos
Gaby
Administrator
Gaby

Rank: Administrator
Mesaje : 425
Varsta : 27
Localizare : Buzau
Stare de spirit : Buna:D
Echipa |*X.G™|  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Echipa |*X.G™| Echipa |*X.G™|  - Pagina 2 Icon_minitimeSam Dec 07, 2013 3:18 am

Iulyanos veze-ti de clanul tau Smile in primul rand eu nu ti-am jignit clanul
[11/17/2013 6:34:26 PM] 20CM^ Mic dar bun: gaby
[11/17/2013 6:34:30 PM] 20CM^ Mic dar bun: iti declar ca
[11/17/2013 6:34:42 PM] 20CM^ Mic dar bun: ma imi bag pl in el de xg
[11/17/2013 6:34:45 PM] 20CM^ Mic dar bun: in fata
[11/17/2013 6:34:51 PM] 20CM^ Mic dar bun: ca nu ma feresc

20CM Mic dar bun este Iulyanos :* acum joaca cu Bug Bunny Smile
Sus In jos
RegenerationalinE
RegenerationalinE

Rank:
Mesaje : 246
Varsta : 103
Localizare : Vrancea-Suraia
Echipa |*X.G™|  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Echipa |*X.G™| Echipa |*X.G™|  - Pagina 2 Icon_minitimeDum Dec 08, 2013 2:34 am

kRYSTAL Back XG WTF???? Very Happy
Sus In jos
iulyanos
iulyanos

Rank:
Mesaje : 375
Echipa |*X.G™|  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Echipa |*X.G™| Echipa |*X.G™|  - Pagina 2 Icon_minitimeDum Dec 08, 2013 8:37 am

Gaby a scris:
Iulyanos veze-ti de clanul tau Smile  in primul rand eu nu ti-am jignit clanul
[11/17/2013 6:34:26 PM] 20CM^ Mic dar bun: gaby
[11/17/2013 6:34:30 PM] 20CM^ Mic dar bun: iti declar ca
[11/17/2013 6:34:42 PM] 20CM^ Mic dar bun: ma imi bag pl in el de xg
[11/17/2013 6:34:45 PM] 20CM^ Mic dar bun: in fata
[11/17/2013 6:34:51 PM] 20CM^ Mic dar bun: ca nu ma feresc
 
20CM Mic dar bun este Iulyanos :*  acum joaca cu Bug Bunny Smile
=)) ai ba decat sa ma ascund ca piz.d eu iti spun pe fata pai ce pl mea intru cu clanul pe xg folosind ts
si bum ban , ban , ban la tot clanul 20cm
eu ma rog ca prostu de tine gaby ne scoti si mie banul si citez cum ai mai spus iulyanos daca ei ban pe serv ma cauti ... te caut si nici ba lasama ca nu vreau nici ia pl
si normal ca m-am enervat si imi pg pl in el de xg ( serv) nu clan
dar nu am specificat , ce vroiai sa iti spun gaby imi bag pl in el de xg public =))
si mai spuneti dc nu aveti playeri de ex azi crezy prietenul tau ban ca dc imi dau retri , pai bai desteptule nu e o regula , daca vrei puneti ca pe vulcan vrei sa iti dai retri intri dupa 25 de sec

 bai gaby iti spun ca la un prieten , gata a trecut perioada voastra cu xg , ori ce ati face voi serv vostr are in medie 10-15 jucatori sa nu spun mai putini
fiecare jucator juaca unde e primit ex decat intru joc 3 min si ma injura crezy si imi da si ban asa ca.... papapap xg si poti sa nu imi scoti banul ca nu mai imi pasa e serv vost puteti sa jucati ca azi toata ziua 2000 in 4 juc

p.s gaby sper ca nu te superi ,,, doar ma stii nu ma ascund ca alti tiam spus doar legat de mine ,,, imi pare rau de uni din clan : de tine , skypper , betivanu de dub =))) (asa il alint ) , firicel. si etc


---- daca aveti pareri faceti un nou topic si discutam acolo , ok gaby?
Sus In jos
iulyanos
iulyanos

Rank:
Mesaje : 375
Echipa |*X.G™|  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Echipa |*X.G™| Echipa |*X.G™|  - Pagina 2 Icon_minitimeDum Dec 08, 2013 8:37 am

Gaby a scris:
Iulyanos veze-ti de clanul tau Smile  in primul rand eu nu ti-am jignit clanul
[11/17/2013 6:34:26 PM] 20CM^ Mic dar bun: gaby
[11/17/2013 6:34:30 PM] 20CM^ Mic dar bun: iti declar ca
[11/17/2013 6:34:42 PM] 20CM^ Mic dar bun: ma imi bag pl in el de xg
[11/17/2013 6:34:45 PM] 20CM^ Mic dar bun: in fata
[11/17/2013 6:34:51 PM] 20CM^ Mic dar bun: ca nu ma feresc
 
20CM Mic dar bun este Iulyanos :*  acum joaca cu Bug Bunny Smile
=)) ai ba decat sa ma ascund ca piz.d eu iti spun pe fata pai ce pl mea intru cu clanul pe xg folosind ts
si bum ban , ban , ban la tot clanul 20cm
eu ma rog ca prostu de tine gaby ne scoti si mie banul si citez cum ai mai spus iulyanos daca ei ban pe serv ma cauti ... te caut si nici ba lasama ca nu vreau nici ia pl
si normal ca m-am enervat si imi pg pl in el de xg ( serv) nu clan
dar nu am specificat , ce vroiai sa iti spun gaby imi bag pl in el de xg public =))
si mai spuneti dc nu aveti playeri de ex azi crezy prietenul tau ban ca dc imi dau retri , pai bai desteptule nu e o regula , daca vrei puneti ca pe vulcan vrei sa iti dai retri intri dupa 25 de sec

 bai gaby iti spun ca la un prieten , gata a trecut perioada voastra cu xg , ori ce ati face voi serv vostr are in medie 10-15 jucatori sa nu spun mai putini
fiecare jucator juaca unde e primit ex decat intru joc 3 min si ma injura crezy si imi da si ban asa ca.... papapap xg si poti sa nu imi scoti banul ca nu mai imi pasa e serv vost puteti sa jucati ca azi toata ziua 2000 in 4 juc

p.s gaby sper ca nu te superi ,,, doar ma stii nu ma ascund ca alti tiam spus doar legat de mine ,,, imi pare rau de uni din clan : de tine , skypper , betivanu de dub =))) (asa il alint ) , firicel. si etc


---- daca aveti pareri faceti un nou topic si discutam acolo , ok gaby?
Sus In jos
iulyanos
iulyanos

Rank:
Mesaje : 375
Echipa |*X.G™|  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Echipa |*X.G™| Echipa |*X.G™|  - Pagina 2 Icon_minitimeDum Dec 08, 2013 8:38 am

kRYSTAL*,.* a scris:
iulyanos XG-Back i`m kRYSTAL JR  sau ceva de genu Smile)
te trec pe lista neagra =)) Very Happy
Sus In jos
Gaby
Administrator
Gaby

Rank: Administrator
Mesaje : 425
Varsta : 27
Localizare : Buzau
Stare de spirit : Buna:D
Echipa |*X.G™|  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Echipa |*X.G™| Echipa |*X.G™|  - Pagina 2 Icon_minitimeDum Dec 08, 2013 8:44 am

1 : Ai ceva cu limba romana Neutral ? Serios ai omorat-o X_x =))))
2 : Stiti ce ati facut voi ? ati fugit din XG cand ne era mai greu ^^ o singura miscare daca fac o sa devenim cel mai bun clan de pe non steam ....1 singura miscare Smile dar inca nu m-am decis ce sa fac Very Happy
Sus In jos
iulyanos
iulyanos

Rank:
Mesaje : 375
Echipa |*X.G™|  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Echipa |*X.G™| Echipa |*X.G™|  - Pagina 2 Icon_minitimeDum Dec 08, 2013 9:12 am

1. graba strica treba. dar ma rog , asta nu conteaza . iti urez sa devii profesor de romana. =)))
2.gaby nu am fugit cand ne era mai greu . gaby ai putina imaginatie??? daca da: tu esti eu si eu sunt un admin (nu dau nume , orcum nu esti tu ) si incep ban , ban si iti spun si 2 vorbe frumoase dute draq , ia pl ... etc. ia zi iti convine? pe cine credea hell pe mine sau pe el. ce draqu ma gaby .
cel mai tare clan de pe non stam =)) , gata nu mai visa. tu esti baiat destept dar esti cam prostit de altii =)). gaby daca ai stii tu ce membri ai in clan =)), ai inebunii dar pe mine nu ma intereseaza.
lasa dale admin si intra in clan =))
p.s hai cu tc ala mai repede
Sus In jos
GOLANAS
GOLANAS

Rank:
Mesaje : 15
Varsta : 26
Localizare : Cj
Echipa |*X.G™|  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Echipa |*X.G™| Echipa |*X.G™|  - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Dec 12, 2013 6:24 am

sunete-ti boosi :$%#$
Sus In jos
Continut sponsorizat

Rank:
Echipa |*X.G™|  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Echipa |*X.G™| Echipa |*X.G™|  - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos

Echipa |*X.G™|

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
XtReMe GaMeRs © It's all about the game™ :: Xtreme Gamers # Clan :: Membrii Clanului X.G-