XtReMe GaMeRs © It's all about the game™
NE-AM MUTAT PE http://www.xtremegamers.ro!!
XtReMe GaMeRs © It's all about the game™
NE-AM MUTAT PE http://www.xtremegamers.ro!!
XtReMe GaMeRs © It's all about the game™
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

Distribuiţi|

Propuneri pentru excludere din clan

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos
AutorMesaj
Vizitato
avatar

Rank: Vizitator
Propuneri pentru excludere din clan Empty
MesajSubiect: Propuneri pentru excludere din clan Propuneri pentru excludere din clan Icon_minitimeMar Apr 10, 2012 9:49 pm

Aici propuneti unul sau mai multi membrii ai clanului, pentru a fi exclusi din clan, va rog sa aduceti argumente solide, nu ca vreti sa iasa din clan pentru ca nu va place de el...vreau ceva de genu (Inactivitate server / forum, coade, limbaj neadegvat, altele...)

Eu propun primul ! |*X.G™️³|MARIUS, nu a mai intrat de mult pe CSS, a intrat aseara la MIX dar nu avea microfon ! Atat doar la mix vine, pe public (PGL) nu intra...sau poate joaca pe serverele adverse....daca sunteti de acord cu mine, lasati commenturi daca sa il dam sau nu afara din clan Smile
Sus In jos
Shooter
Admin Server
Shooter

Rank: Admin Server
Mesaje : 140
Varsta : 28
Propuneri pentru excludere din clan Empty
MesajSubiect: Re: Propuneri pentru excludere din clan Propuneri pentru excludere din clan Icon_minitimeMier Apr 11, 2012 9:05 am

eu propun Tropical.ala sta in clan duar sa se dea mate ca are tagul |X.G.|a jucat aseara la mix si juca duar la fraguri.in + cand iam zis sa juace pentru echipa a declarat ca in duare in .... de echipa si ca el juaca cum are chef ca el nu sta dupa tot retardu.
Sus In jos
Tr0p!caL
Tr0p!caL

Rank:
Mesaje : 164
Varsta : 27
Localizare : acasa
Propuneri pentru excludere din clan Empty
MesajSubiect: Re: Propuneri pentru excludere din clan Propuneri pentru excludere din clan Icon_minitimeMier Apr 11, 2012 11:48 am

ce ma nu am dreptate la inceput cand vorbeam sa stam unutiti nici unu nu asculta . am zis ca mi bag .... si joc asa ca disperatu
Sus In jos
Wonka
Wonka

Rank:
Mesaje : 114
Propuneri pentru excludere din clan Empty
MesajSubiect: Re: Propuneri pentru excludere din clan Propuneri pentru excludere din clan Icon_minitimeMier Apr 11, 2012 12:04 pm

Eu propun ca marius sa iese nici nu stiam ca e in clan nu lam vazut!! si Tropical sa ramana! e un jucator foarte bun!
Sus In jos
Tr0p!caL
Tr0p!caL

Rank:
Mesaje : 164
Varsta : 27
Localizare : acasa
Propuneri pentru excludere din clan Empty
MesajSubiect: Re: Propuneri pentru excludere din clan Propuneri pentru excludere din clan Icon_minitimeMier Apr 11, 2012 12:47 pm

si apropo nu joc pentru tag sa ma dau mare ca nush ce . eu joc simplu cu tag sau fara tot aia e . doar ca trebuie sa tin tagu obligatoriu
Sus In jos
DIAMANT
Admin Server
DIAMANT

Rank: Admin Server
Mesaje : 727
Propuneri pentru excludere din clan Empty
MesajSubiect: Re: Propuneri pentru excludere din clan Propuneri pentru excludere din clan Icon_minitimeMier Apr 11, 2012 7:57 pm

sa-l dam afara pe marius!!
Sus In jos
Vizitato
avatar

Rank: Vizitator
Propuneri pentru excludere din clan Empty
MesajSubiect: Re: Propuneri pentru excludere din clan Propuneri pentru excludere din clan Icon_minitimeMier Apr 11, 2012 10:58 pm

Gata s-a ales ! |*X.G™³|MARIUS este afara din clan !
Sus In jos
cristi
Admin Server
avatar

Rank: Admin Server
Mesaje : 161
Localizare : Romania-Radauti (Italia-Torino)
Propuneri pentru excludere din clan Empty
MesajSubiect: Re: Propuneri pentru excludere din clan Propuneri pentru excludere din clan Icon_minitimeJoi Apr 12, 2012 10:41 am

de marius vroiam sa zic si eu. Asra e marius imi pare rau da nu esti serios
Sus In jos
Marius007
avatar

Rank:
Mesaje : 17
Propuneri pentru excludere din clan Empty
MesajSubiect: Re: Propuneri pentru excludere din clan Propuneri pentru excludere din clan Icon_minitimeDum Apr 15, 2012 1:13 pm

Eu am vb cu Hell si eam zis ca am niste probleme cu scoala si cu tie tiam zis Diezz,ca nu o sa intru o perioada de timp in css si nici pe Forum !!!Da na asta este daca nu mai vreti sa fiu in clan este alegerea voastra nu pot sa zic nimic,salut bafta in continuare!!!sa fiti asa de buni cum ati fost!!Pacat ca ati ales sa ma dati afara!!!
Sus In jos
cata.siriu
avatar

Rank:
Mesaje : 4
Varsta : 26
Propuneri pentru excludere din clan Empty
MesajSubiect: Re: Propuneri pentru excludere din clan Propuneri pentru excludere din clan Icon_minitimeDum Oct 28, 2012 1:58 am

mie imi pare rau de tn marius
Sus In jos
H3LLBOY
Administrator
H3LLBOY

Rank: Administrator
Mesaje : 770
Varsta : 29
Localizare : Romania/Suceava
Propuneri pentru excludere din clan Empty
MesajSubiect: Re: Propuneri pentru excludere din clan Propuneri pentru excludere din clan Icon_minitimeDum Oct 28, 2012 10:11 am

ba radu dar uh ce faci raspunzi la subiecte de akum 1 an ??? lasa sa nu iti mai para rau
Sus In jos
CasianDarky
Admin Server
CasianDarky

Rank: Admin Server
Mesaje : 65
Varsta : 35
Propuneri pentru excludere din clan Empty
MesajSubiect: Re: Propuneri pentru excludere din clan Propuneri pentru excludere din clan Icon_minitimeMar Oct 30, 2012 3:32 am

Smile)))))))
inca iti pare rau??..din aprilie??bine ca mai esti printre noi
Sus In jos
Shooter
Admin Server
Shooter

Rank: Admin Server
Mesaje : 140
Varsta : 28
Propuneri pentru excludere din clan Empty
MesajSubiect: Re: Propuneri pentru excludere din clan Propuneri pentru excludere din clan Icon_minitimeMier Oct 31, 2012 7:51 am

Smile))))))))))))))))))
Sus In jos
Continut sponsorizat

Rank:
Propuneri pentru excludere din clan Empty
MesajSubiect: Re: Propuneri pentru excludere din clan Propuneri pentru excludere din clan Icon_minitime

Sus In jos

Propuneri pentru excludere din clan

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

Subiecte similare

-
t Am 2 propuneri pentru clan!!
t Cerere pentru clan
t Cerere pentru clan
t Date pentru contactarea membriilor din clan
t PROPUNERI
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
XtReMe GaMeRs © It's all about the game™ :: Xtreme Gamers # Clan :: Membrii Clanului X.G-